O svemu po malo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pl@wooky [email:
djec@k;6715809]:rotf::rotf::rotf::rotf:........drag[/email]o mi je zbog tebe, iako ne mogu da te shvatim da se radujes, a imas tako lose ocjene, ali dobro, nije svako djak kao ja!:P

hvala..
Pa ja sam ipak srednja ekonomska...a ti peti razred, i tebi je tesko , ne kazem da nije ali osnovna skola je obavezna tako da i nije tako strogo,ali srednja nije obavezna pa profu boli dupe za tebe, ako ne ucis nece se dvoumiti da li da te obori ili ne...

i ja sam u prvoj godini prosao 4.50 , a ove godine prvo pol. 4.38 valjda ,a samo sam se sada zeznuo ovo polugodiste
 
Poslednja izmena:
Lepo lepo, a jel se nalazi posao,? kako to ide , mozes da radisi sam kao privatnik samo na terenu tj po potrebi ili moras da budes registrovan negde u nekoj vet. ambulanti?

Npr kravi treba vest. oplodnja ,mozes da uradis ti to?

Ne,ja ti dodjem nesto kao medicinska sestra samo u veterini. Ali trenutno ne radim,a i u struci necu nikad ni raditi,nije to za mene.
 
Pa to ti je problem pubertetlija,nisam ni znala u sta se upustam,a vodila me je samo zelja da pomognem zivotinjama. E sad iz ovog ugla znam da ja nisam nikako ni koji posao u veterini.

Pa koleginice! Nekako imam utisak da ni ja nikad više neću jednu jedinu injekciju dati...

Lorencio, novi Zakon o veterinarstvu je jako rigorozan po pitanju toga šta vet. tehničar sme a šta ne sme da radi. Čak, recimo, ne sme ni da osemeni kravu ili krmaču koja "povađa", kako to kažu ovdašnji seljaci-tj. kojoj prvo osemenjavanje nije uspelo. Tehničar ne sme da propisuje terapiju, ne sme da štroji ništa osim sasvim malih prasića (dok se i to ne zabrani)... Sve u svemu, samo izgovor da se našim kolegama koje rade u struci smanji plata. :sad2:
 
Pa koleginice! Nekako imam utisak da ni ja nikad više neću jednu jedinu injekciju dati...

Lorencio, novi Zakon o veterinarstvu je jako rigorozan po pitanju toga šta vet. tehničar sme a šta ne sme da radi. Čak, recimo, ne sme ni da osemeni kravu ili krmaču koja "povađa", kako to kažu ovdašnji seljaci-tj. kojoj prvo osemenjavanje nije uspelo. Tehničar ne sme da propisuje terapiju, ne sme da štroji ništa osim sasvim malih prasića (dok se i to ne zabrani)... Sve u svemu, samo izgovor da se našim kolegama koje rade u struci smanji plata. :sad2:

Aha kontam tnx
 
E imam jedno pitanjce...
Owaj chowek shto mi je prodao Belu ima sada nowpo shtene slichno samo sa plawim okcetom...:lol:
E sada, uskoro ce mi prijemni i letowanje, i neznam da li cu imati wremena za bebicu...
Mislim nemogu da odolim ali...
Goworite brzo dok imam pare pri ruci...!!!!
 
E imam jedno pitanjce...
Owaj chowek shto mi je prodao Belu ima sada nowpo shtene slichno samo sa plawim okcetom...:lol:
E sada, uskoro ce mi prijemni i letowanje, i neznam da li cu imati wremena za bebicu...
Mislim nemogu da odolim ali...
Goworite brzo dok imam pare pri ruci...!!!!

I ako neces imati vremena sta ce ti jos jedan pas,nije to igracka.
 
eto....ma koliko to meni bilo bolno,otkrila sam da ipak ne umem da promenim naslov teme :dash: probala sam ali je promenjen bio samo naziv prve poruke :dash:

e i uplacen nam je net juche,pa sada mogu i kod kuce da se trujem ispred monitora :mrgreen:
 
E imam jedno pitanjce...
Owaj chowek shto mi je prodao Belu ima sada nowpo shtene slichno samo sa plawim okcetom...:lol:
E sada, uskoro ce mi prijemni i letowanje, i neznam da li cu imati wremena za bebicu...
Mislim nemogu da odolim ali...
Goworite brzo dok imam pare pri ruci...!!!!

Pa znaš otprilike odgovor od nas, odgovornih teta... :lol: Kao što reče Vilus, to nije igračka.
 
eto....ma koliko to meni bilo bolno,otkrila sam da ipak ne umem da promenim naslov teme :dash: probala sam ali je promenjen bio samo naziv prve poruke :dash:

e i uplacen nam je net juche,pa sada mogu i kod kuce da se trujem ispred monitora :mrgreen:

ja interneta imam da trosim koliko hocu, ali sam vidio da to nista ne valja, vid se izuetno lako kvari, ako se mnogo visi na netu!
brate, oaj net je kao droga, jedom probas i zavistan si od njega!:lol:

P.S iskren da budem, skoro svo virjeme sto sam na netu provodim na krsti, i ponekad pogledam vijesti!
 
eto....ma koliko to meni bilo bolno,otkrila sam da ipak ne umem da promenim naslov teme :dash: probala sam ali je promenjen bio samo naziv prve poruke :dash:

e i uplacen nam je net juche,pa sada mogu i kod kuce da se trujem ispred monitora :mrgreen:

ma naziw teme moze samo da promijeni moderator, barem mi se tako cini, temama koje sam ja otvorio, ja ne mogu da promijenim naziw, tako da mico to nije do tebe!
 
pa sto onda mene frustriraju? ja se muchila i nikako da provalim u chemu je shtos...bilo mi chudno,posto na forumu gde sam ja mod,mogu da menjam,pa sam se malo prebacila i kao pitam se gde je to za promenu... :dash:
 
Eeeej, Lakiiii .....

Mili, vidim u obavezama si!
Prije si dolazila mnogo cesce na forum, ali dobro, mi te i tako i tako volimo!
g030.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top