О ЈЕВРЕЈИМА И ХАЗАРИМА наставак теме "Хазари суде Србији"

"Одрасћу", у реду.
Магловита словенска митологија...
Аријевац...
Нацистичка идеологија...
Српски фашизам...
Национализам...
Патриотизам...

Одрашћеш, то неки пут нема везе само са годинама.
Пошто си ''Сварог'' и нападаш лик и дело ''Јеврејина'' Исуса, твоја аргументација већ у старту постаје детињаста.
А словенска митологија није толико утемељена у изворима, као нпр. грчка и због тога је магловита.
Већ смо видели образац инструмнетализације германских митова, Валхале ,Сигфирдa, Брунхилдe, Валкира, Нибелунга уз тактове Вагнерове музике и зачињенe антисемитизмом. .....

Још мени као поштоваоцу Драгише Васића, Српског књижевног клуба, ''Равногорског покрета'' продајеш причу о српском национализму.
Његова идеја је често успевала да изађе из граница религијске искључивости, а ти га хоћеш покопати у магле митоманије, и тиме га потпуно обесмислити.
 
Без обзира на то да ли су у питању Хазари или Ашкенази или Сефарди или Јевреји - мени је то потпуно све једно, једино је чињеница да ти чудни људи ЗАИСТА СУДЕ СРБИЈИ и СРБИМА.

Оно што ме мучи и често изазива велики гнев је чињеница да и поред великог труда НЕ МОГУ ДА НАЂЕМ ОДГОВОР НА ПИТАЊЕ: ЗАШТО НАМ СУДЕ ???
 
Одрашћеш, то неки пут нема везе само са годинама.
Пошто си ''Сварог'' и нападаш лик и дело ''Јеврејина'' Исуса, твоја аргументација већ у старту постаје детињаста.
А словенска митологија није толико утемељена у изворима, као нпр. грчка и због тога је магловита.
Већ смо видели образац инструмнетализације германских митова, Валхале ,Сигфирдa, Брунхилдe, Валкира, Нибелунга уз тактове Вагнерове музике и зачињенe антисемитизмом. .....

Још мени као поштоваоцу Драгише Васића, Српског књижевног клуба, ''Равногорског покрета'' продајеш причу о српском национализму.
Његова идеја је често успевала да изађе из граница религијске искључивости, а ти га хоћеш покопати у магле митоманије, и тиме га потпуно обесмислити.

Кад будеш постове читао са разумевањем, можемо наставити са дискусијом.
Узгред, нисам знао да поштујеш масоне.
 
Без обзира на то да ли су у питању Хазари или Ашкенази или Сефарди или Јевреји - мени је то потпуно све једно, једино је чињеница да ти чудни људи ЗАИСТА СУДЕ СРБИЈИ и СРБИМА.

Оно што ме мучи и често изазива велики гнев је чињеница да и поред великог труда НЕ МОГУ ДА НАЂЕМ ОДГОВОР НА ПИТАЊЕ: ЗАШТО НАМ СУДЕ ???

Па суде нам и Французи , Немци, Енглези... у ствари читава бела цивилизација или ти Аријевска раса. Као 1941.
Зашто?
Па ђубрад су брате.
Жртва силовања се стално пита "Зашто" и покушава да проникне у ум злочинца силоватеља, зашто ју је силовао, шта је то она урадила.
Погрешно, то је злочинац њему не треба разлог.

Ево ту француска го*на рецимо. Док смо ми мислили да су диван и културан народ, наши пријатељи, они су клали Вијетнамце.
Што мислиш да су Вијетнамци ко махнити кренули да се кољуи са њима код Дијен-Бијен-Фуа? Хтели да постану познати?
Ккао су Вијетнамце убијали или Алжирце и ко зна колико милиона у својим колонијам, сад је дошао ред на нас.
Зашто?
Видели да могу. Ето.
 
1.ми нисмо Словени, то је измишљено 1880-их да се приближимо Русима.

ne ulazeci u temu o poreklu jevreja ipak ne mogu a da ne konstatujem - slovenstvo ocigledno jeste drevni politicki fenomen viseg reda a ne prosti etnicki koncept, ipak, 1880-ta godina nikako nije godina nastanka 'opste-slovenskog' jezika i svih fakata zajednicke materijalne kulture svih naroda koji ulaze u slovensku vaseljenu. istorija je ovde jasna i sa celicnim argumentom - zajednicki jezik kao fundament zajednicke koncepcije sveta (vaseljene, poretka, kult-ure) je osnova politicke svesti i najraznorodnije populacije. a politicka svest u kontinuitetu jeste fundament stvaranja jednog etnosa (porodica bez nekog opstevazeceg za sve clanove koncepta 'porodice' ne traje dugo).
zato ne bih tako olako iznosio ovakve ocene. tim pre, sto nema velike veze kako se taj politicki koncept u slovena ranije nazivao - srbski, vendski, slovenski - glavno je da je on fakticki prisutan vec u samom osvitu slovenske istorije opisivane do, u vreme, i nakon rima. dakle, to sto rusi i vecina istocnih slovena (reanimirali su rec 'sloven' u politickom diskursu poljaci i cesi a ne rusi) tradicionalno koriste izraz 'sloven' kao termin koji evocira ovaj drevni politicki koncept (a koriste ga mnogo, mnogo duze od 1880-te) - unatoc primetnim rasnim i kutlurnim razlikama istocne/zapadne i juzne slovenske grane - samo dokazuje drevnost slovenskog koncepta i njegov tvrdi doistorijski temelj.
 
Кад сте се већ дохватили јевреја , хаѕара и осталих теорија завере , може ли неко да ми одговори: Зашто се на згради САНУ виори Српска тробојка без икаквих других ознака -нема ни крста са оцилима , ни грба ( а нема ни петокраке) ?
 
Кад сте се већ дохватили јевреја , хаѕара и осталих теорија завере , може ли неко да ми одговори: Зашто се на згради САНУ виори Српска тробојка без икаквих других ознака -нема ни крста са оцилима , ни грба ( а нема ни петокраке) ?

Зато што испред САНУ стоји на видном месту масонска пирамида:evil:
 
Зато што испред САНУ стоји на видном месту масонска пирамида:evil:

Има ту значи нешто.....

Народна застава мало сутра.
Зна ли неко како је изгледао крсташ барјак на Косову пољу, тј. којих је боја био?
 
Има ту значи нешто.....
Има.
И пише у Уставу Србије.

Народна застава мало сутра.
Ах, што људи некад воле да на силу виде нешто чега нема...

Зна ли неко како је изгледао крсташ барјак на Косову пољу, тј. којих је боја био?
Питаш, или ћеш нам сам рећи?
 
НЕ значи да је Тутанкамон био масон - али значи да такве као што си ти исти ти масони зову: КОРИСТАН ИДИОТ! 8-)

Auuu al si nadrndan, a vid 20 000 postova! E da si nešto prco mesto što si se ovde 10 000 postova proseravo sigurno se ne bi ovoliko živcirao!
 
A znas li ti kako izgleda grb svetog cara Lazara? I kakve to veze ima?

Alo, decace. Tacno su propisane srpske zastave. Znaci to nije krstas barjak, to je ovo:

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:National_flag_of_Serbia.svg

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Flag_of_Serbia.svg

Prvo je narodna zastava. Drugo je drzavna, i koristi se od strane drzavnih organa. Tacno je propisano ko, gde, i koju zastavu sme da koristi.

I zato nemoj da fantaziras.

Интересантно. Ваљда је САНУ државна институцуија. И одлично знам како ИЗГЛЕДА Грб Кнеза Лазара. И стварно ме интересује којих боја је био крсташ барјак?
 

Back
Top