''O clone'' ili ''Zabranjena ljubav''

Serija se ponovo daje na TV Košava, radnim danima u 19:35h :klap:

U pravu je covek,serija je pocela da se prikazuje na Kosavi u 19:35.Provalio sam pre neki dan.
Inace ovo je ubedljivo najbolja serija koju sam gledao u zivotu.Tako su dobro odradjene mnoge bitne teme vezane za coveka da je to strasno.Ova serija budi emocije sta drugo da kazem.Glumci su neverovatni,ono jos nisam video.A muzika je vrh vrhova.Moracu opet da pocnem da je gledam,a svi koji su to propustili evo sanse da odgledaju najjacu seriju svih vremena!!!
 
Evo ja danas pocela da gledam(opet) na Tv Kosavi. Joj kako dobra serija. Glumci su stvarno fenomenalni,predeli su fascinantni(pogotovo Maroko),muzika docarava skroz orijentalnu atmosferu. Ma sve je super. Ja cu naruciti seriju na DVD-ju ovih dana. Nego jedino mi je zao sto sam se ukljucila u 6.-tu epizodu. Je*ote nisam nikad gledala od pocetka. :-(
 
Da li postoji neki sajt sa kog moze da se skine serija?Ja sam je pratila dok je isla na BK,ali bih da je gledam ponovo,tj.volela bih da je imam.Ako neko zna,neka mi posalje ime sajta na pp,posto sam cula da ne sme da se kace javno imena sajtova na forumu...ne znam zasto,al' 'ajde.Pozz!
 
Da, i ja imam povremeno smetnje tj. nestane ton skroz. Prvo nije bilo tona nekoliko dana prošle nedelje čitavog dana, a ove se desilo da nije bilo tona 15 minuta u toku trajanja serije.

Zna li neko ima li reprize i kada? Nisam baš uvek u mogućnosti da pratim seriju u 19:30h zbog obaveza.
 
Da, i ja imam povremeno smetnje tj. nestane ton skroz. Prvo nije bilo tona nekoliko dana prošle nedelje čitavog dana, a ove se desilo da nije bilo tona 15 minuta u toku trajanja serije.

Zna li neko ima li reprize i kada? Nisam baš uvek u mogućnosti da pratim seriju u 19:30h zbog obaveza.

Isti slucaj, ili nema tona, ili toliko krci, da ga moram skroz smanjiti. Znaci nije do mene...
 
Nema bolje serije,ovo nije samo klasicna serija ona za razbibrigu kao ove sa televise,ovo se zove serija po meni...
ODUSEVLJENA SAM!!!
Zbog nje sam zavolela trbusni,pocela je da me interesuje ta religija (interesuje me da je proucavam,da se razumemo)
Bila sam u video klubu da je trazim i rekli su mi da potrazim u nekoj kinoteci...jel ima neko ideju u kojoj kinoteci i gde u Bg da potrazim?
 
ja sam narucila jednom prilikom seriju preko sajta datog u jednom od postova.. Toliko je glupo iseceno da sam se razocarala.. Imam ja seriju od 6ep pa sve do 186 .. bice jos jer trenutno snimam dalje.,.. Odlican je Tv rip... Posle 6narucenog 1 dvd ide gratis... Za vise informacija putem PP-a, i da ne zaboravim sve epizode titlovane su na srpski jezik..

Jao ja hocu ovu seriju kako da mi posaljes? Jel mozes negde da postavis pa da pustis link! Please!
 

Back
Top