Numerologija - broj 7

devojkaK:
Ovaj pitanje nije namenjen tebi nego svima, ali nema veze objasnicu ti. :)

Kad se svet nastanio? To treba proveriti, a kad bude otkriven datum nastanka, mozes da sabras (datum rodjenja)+(od datum nastanka sveta do pocetka nulta godina 1.1.00 n.e). Bio bi pravi precizan matematicki formula za numericki broj. Dobra ideja, zar ne?
Tako, to je moja misljenja, teorija.

OK objasni mi da li tvoje nastanjivanje pocinje od perioda od kad se prati bioloshki razvoj coveka zasnovan na jednom jedinom fosilu nadjenom u Americi ili pre (jer ova plava planeta je nastanjivana i pre ako si zagovornik teorije evolucije) ili od kad se covek odvojio od majmuna, pa jos i naucio da nesto radi, pa se uspravio, pa .... pa na kraju smislio i pismo sto ce reci utemeljio osnovu civilizacije. No ?
 
@sizif
znam da ne postoji nulta godina n.e. ali ne znam kako se drugacije kaze. Naravno, teoriju treba promeniti ali niko ne prica o tome, cak i ni naucnici.

@biska
Na zalost, nisam zagovornik teorije evolucije, sve su gluposti. Nismo nastali kao majmuni, vec ljudi. Moja analiza je da se svet nastanio pre max (priblizno) 10.000 god, a ne milijardama.
Poz. ;)
 
devojkaK:
@sizif
znam da ne postoji nulta godina n.e. ali ne znam kako se drugacije kaze. Naravno, teoriju treba promeniti ali niko ne prica o tome, cak i ni naucnici.
Cjeniš.... to mi liči na veliku teoriju zavere naučnika, svi znaju da nulta godina ne postoji ali se svi prave blesavi... hehehe.
devojkaK:
@biska
Na zalost, nisam zagovornik teorije evolucije, sve su gluposti. Nismo nastali kao majmuni, vec ljudi. Moja analiza je da se svet nastanio pre max (priblizno) 10.000 god, a ne milijardama.
Poz. ;)
Dobro je da još ima analitičnih umova kao što si ti. Vidi se da vladaš materijalom kad te gluposti kao što su evolucija i Zemlja starija od 10.000 godina stavljaš u odgovarajući kontekst. Jako me interesuje koje si metode koristila u tom epohalnom otkriću i na čemu se bazira tvoja izvanredna analiza. Uzgred, ja ne verujem da su hiljade geologa, biologa, geofizičara, antropologa, hemičara, geografa i ostalih šarlatana u pravu, samo bih voleo nekako da im dokažem da su obične neobrazovane ovce.

Molim te pomozi mi, ti imaš taj kapacitet.
 
@Sizif

Hvala na komplimentu, lepo je cuti kad neko daje komentar o meni. :)

Sto se tice analize, veoma je duga prica ne bih volela da objasnjavam o tome. Da pisem odgovor, niko ne bi verovao. Nisam koristila metode, samo sam se proucavala i analizirala probleme u istrazivanju. ;)

Dacu ti jednostavan odgovor: Pogledaj razvoj kompjutera-od IBM do Pentium 4, trajalo je svega oko 50 god i to neverovatnim brzinom. Da smo nastali pre milijarde godine, bili bismo inteligentniji 100.000x nego sada, a vidim da nije tako. To znaci da smo nastali, vrlo blizu, negde izmedju 5000-10000 god. Razumes li? Nismo toliko stariji, zato smo mladi.
 
@sizif
Nesto mi je palo na pamet, da ti kazem. Primetila sam da si nesto pisao o satnoj astrologiji, da si odusevljen ovom tematikom. Zbog toga te pitam, da li ima link o tome, knjigu, slicno...? Ako nema, nije bitno ;).
Unapred zahvalna.
 
znam da nije najstariji, da su sumeri vec racunali vreme i imali kalendar. ali mi se cini da je on jedini preziveo do danasnjeg dana. moram da proverim ali mislim da u Srbskoj pravoslavnoj crkvi se jos koristi i kalendar koji racuna vreme od postanka sveta i cini mi se da je sada neka 9... godina
 
7


Vi ste izrazito misaona osoba. Ali ste i praktičar. Za vas bi se reklo da posedujete praktičnu inteligenciju. Pametni ste, ali znate svoju pamet iskoristiti za svoju dobrobit. Često znate iskoristiti one svoje moždane potencijale o kojima drugi mogu samo maštati. Neretko su osobe rođene pod ovim brojem proroci, mistici, filozofi…
 

Back
Top