"Novosti": Đilas ulazi u kampanju, ulaže 10 miliona evra

Само се ти смеј. Ако друг Ђидо стварно изађе на београдске изборе, а Вучић њега не може да победи баш ни на једну фору, вадићу ти мас` има да се усереш.
Онда ћу се ја смејати.

Tebreks, neka grad vodi ko god hoce, samo da to nisu Hamdija, Prangija i Zutanovac.

Jel ti sad jasno? Moze i Bjeli da vodi, i Kradule, Secerovski, samo ne ova govna.
 
Ne znam da li ce se kandidovati ali znam ako to uradi da je AV dobio svog beogradskig Nicica. ;)

Џос немој си љубоморан! вама дверцима ће ваша Џасмин Вујик да дадне паре, а амбасадор Скат ће вас угура у скупштину града ако и поред Јасмининих долара не пређете цензус ;)
 
Djido bi prvo trebalo da dokaze poreklo novca.
S'obzirom da SNS lopovi (kao i svi ostali politicari) nije uhapsio i Djidu i Sexy Djeda i citav DOS, izneverivsi gradjane Srbije koji su im dali glas, sad bi bio red da lopovi opet zamene mesta i da Djido uvali bananu Vukiju da mu oci iskoce kad ga popusi u Bg.
U to ime, napred Djido i Vucino, nastavite sa hebacinom ovaca na smenu. :)
 
Djido bi prvo trebalo da dokaze poreklo novca.
(...)
Не бој се да га Вучић све ово време не би ухапсио и за 100 динара само да би себи диго` рејтинг који пада сваким даном, а сада после ослобађања Мишковића и стрмоглаво.
Запамтите ботови више да је друг Ђидо радио "школски" посао (да не кажем "know-how", ипак то више пристаје речнику ових неолибератора са Крсте), где или се праве паре или се не праве али ако се посао ради, онда су ту порези унапред урачунати као и плате запослених и рачуни за струју и све друго, а нема ни мувања са грађевинским земљиштем и сл.

- - - - - - - - - -

To se ne priča.Valjda je dozvoljeno da neko bude "uspešan"
Има доста људи који плаћају све порезе, а за државу је то најбитнија ствар, нарочито за капиталистичке државе генерално - а и ми смо капиталистичка држава - ради шта ´оћеш што није забрањено само порез да платиш. И који тако раде још од времена "злих комуњара" и тзв. мале привреде.
 
Poslednja izmena:
166562_img-20171006-wa0008_f.jpg


Dobar ulog.
 
Ne bi uopste bilo cudo da dobije vlast.

Nikad necu shvatiti razloge ovolikog optimizma kod simpatizera DS i njihovih derivata. Komsija cak ide toliko daleko da Djida naziva drugom i fantazira o nekakvim cudesnim tehnologijama koje je ovaj doneo u Srbiju. Ljudi, osvestite se, njihovo vreme je proslo, Musliju im je oteo vlast i vise puta ih izgazio u njihovim ocajnickim pokusajima da se vrate u sedlo. Oni nikad nece uspeti da ga pobede. Svaki glas za njih je bacen glas a vi koji sanjate njihov povratak to cinite na osnovu iracionalnih razloga koji nemaju nikakve veze sa stvarnoscu.
 

Back
Top