novogodišnje čestitke....

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
majcheki:
365 puta od prošlog januara pa do sad, neko je zevao u svojoj pidžami a nije ni znao da je toliko mnogo u stanju da zeva. 365 puta od prošle godine pa do sad, neko je bio gladan i uzeo da ruča. Isto toliko puta pa sve do sad: umivao se, prao zubiće, tuširao, žmurio i gledao.
I nije mogao da predpostavi da je u svakom od tih 365 dana neko za njega nešto lepo poželeo... a ne samo sad :)
Joooj, sto je slatko:smile: :smile: :smile:
 
ја сам слала.... али више нећу
сморила сам се, испадам још неки фрик са тим

људи су лењи и углавном шаљу виртуелне честитке за све веће празнике
виртуелне честитке су згодне јер не морате на време да мислите на њих, да се организујете... а баш о томе се ради, о пажњи, а не о форми честитања

и нећу се ни јавити људима да идем, само пар њих зна да одлазим... сморили су ме баш царски и нек се наљуте... шта ме се тиче
 
A gde ideš? U pravu si za to da nije važna forma, već pažnja. Mi svi, već godinama se isčestitamo sms-om:oops: :roll: Ja ću baš ove godine da šaljem:smile: Sad će svi da se obraduju ješ više zato što neće očekivati8-) :razz:
Idem danas u šoping:D
 
Svim prijateljima i familiji šaljem ovu rečenicu SMS-om kao čestitku za Novu godinu i rodjendane:
"Puno ljubavi i sreće neka ti Nova godina donese!" ili "Puno ljubavi i sreće neka ti ovaj rodjendan donese!" . A svojoj porodici pišem takve rodjendanske čestitke da se oni razneže...i onda me teraju u peršun :D
 

Back
Top