Quantcast

novogodišnje čestitke....

• Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
X

xpajamacax

Gost
danas sam kupila čestitke i sutra imam nameru da ih napišem i pošaljem...
a pade mi na pamet, šta pišete?
imate li neki gotivan slogan?
značilo bi mi i na engleskom...francuskom, pa i na nemačkom:p
ako znate neke gotivne...
a da nije ono šturo...već poznato...
a 'el pišete čestitke?
CmOk

Selena

Ističe se
Poruka
2.682
I ja pišem čestitke,ali šablonski..........ono sve najbolje povodom................tra la la............:-D
Mozgam ja nad njima,pa šta ću napisati,kako.........ali na kraju uvek isto kao i kad šaljem razglednice s mora:-D:-D:-D

X

xpajamacax

Gost
hvala ti,
imam i ja pozavidnu kolekciju mailova koje sam skupljala godinama:p
sa raznih krajeva sveta:p
ali ljudi....
pa ja pišem pešaka čestitke...
ne elektronske...one što oppatuljci nose,bre
snail mail čestitke:p
ajde bre nemoguće od svih vas mudrica koje pišete traktate na nebuloze,i pametujete danima
da ne kažem stranama...
a sad cvrc kada maci treba pismeni iz čestitki nema nigde niko...
mačak mi skače po tastaturi...razvaljuje me pišem ovo več deset minuta

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
ajde malo da smišljam čestitke :D
danas sam i onako pokupila moje igračke, slikaću vam ih - izgledaju savršeno pa sam u raspoloženju :D

- čestitam na uspešno preguranoj godini... na tome zaista vredi čestitati.
- Nova godina, novi problemi... srećom pa se neke stvari neće promeniti ni za milion istih takvih ili malo drugačijih.
- Ha, imam pravo na želju... napokon. Možda se neće ostvariti ali će je barem čuti onaj kome je upućena, pa će, svestan toga da je neko nešto i za njega poželeo u ovoj Novoj razvući osmeh preko lica i time dati šansu da se ona ipak dogodi.
- Srećna Nova godina - da, srećna Nova godina - šta je? Šta si više očekivao?

....

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
365 puta od prošlog januara pa do sad, neko je zevao u svojoj pidžami a nije ni znao da je toliko mnogo u stanju da zeva. 365 puta od prošle godine pa do sad, neko je bio gladan i uzeo da ruča. Isto toliko puta pa sve do sad: umivao se, prao zubiće, tuširao, žmurio i gledao.
I nije mogao da predpostavi da je u svakom od tih 365 dana neko za njega nešto lepo poželeo... a ne samo sad :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.