Novo u gradu

Nije mi jasno to vaše kritikovanje sportskih aktivnosti, pogotovu u vremenu kada 90% mladih ima mnoštvo promena na kičmi zbog
sedalnog načina života.

Penjanje uz veštačku stenu je priprema za alpinizam. Kako bi inače mladi mogli da se upoznaju sa tom disciplinom?

Ako neko trči, da li vam je palo na pamet da je aktivni sportista koji mora da istrči min. 10km. dnevno?
 
samo trkac moze da pusi a pusac ne moz potrci za busem:lol:

Треба да видиш мој спринт, стижем на сваки. И у штиклама доминирам.

- - - - - - - - - -

Nije mi jasno to vaše kritikovanje sportskih aktivnosti, pogotovu u vremenu kada 90% mladih ima mnoštvo promena na kičmi zbog
sedalnog načina života.

Penjanje uz veštačku stenu je priprema za alpinizam. Kako bi inače mladi mogli da se upoznaju sa tom disciplinom?

Ako neko trči, da li vam je palo na pamet da je aktivni sportista koji mora da istrči min. 10km. dnevno?

Разликује се активни спортиста од оних дебелих, црвених у лицу.

Што се младих и активности тиче, довољне су вежбе обликовања из основне школе и обично пешачење.
 
Што се младих и активности тиче, довољне су вежбе обликовања из основне школе и обично пешачење.

To je dovoljno samo za one koji nemaju nameru kasnije u životu da se bave sportom ozbiljnije.

Ja ću uzeti primer atletike, jer mi je brat još uvek aktivni sportista-veteran.
On je od malih nogu imao 3 treninga dnevno.

Da ne pričamo o ostalim, mnogo isplativijim sportovima.
 
To je dovoljno samo za one koji nemaju nameru kasnije u životu da se bave sportom ozbiljnije.

Ja ću uzeti primer atletike, jer mi je brat još uvek aktivni sportista-veteran.
On je od malih nogu imao 3 treninga dnevno.

Da ne pričamo o ostalim, mnogo isplativijim sportovima.

O oбичним људима говорим. По цео дан седе и онда одмах на трчање. Не иде то тако.
 
Треба да видиш мој спринт, стижем на сваки. И у штиклама доминирам.

- - - - - - - - - -



Разликује се активни спортиста од оних дебелих, црвених у лицу.

Што се младих и активности тиче, довољне су вежбе обликовања из основне школе и обично пешачење.

Tako se moj burazer i njegova zena hvalili pored 4-5 pakli na dan da sve mogu ko normalni ljudi,aj sto su im zubi crni manje vise,nego kad su uradili u teretani par ponavljanja za donja ledja pozutese pa posivese i samo sto se nisu onesvestili
 
Tako se moj burazer i njegova zena hvalili pored 4-5 pakli na dan da sve mogu ko normalni ljudi,aj sto su im zubi crni manje vise,nego kad su uradili u teretani par ponavljanja za donja ledja pozutese pa posivese i samo sto se nisu onesvestili

Немам црне зубе, препливавам две ширине језера (Ада) из цуга. Ћути више.
 
С обзиром да уопште не вежбам, не трчим, не возим собно бицикло, не идем на пилатесе, не намештам атласе, теретане,***** материне...у одличној сам кондицији.

Хвала. :mrgreen:
 
EKSKLUZIVNO Gradi se kompleks budućnosti na Novom Beogradu!

PNyk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT0RNN01EQV8vZjI2ZmY4MDc2ZmQ4ODM3MDVjYjI3MGZlOThhYjVkZjQuanBlZ5GTAs0C5ACBAAU


NOVI KONCEPT koji pomera granice luksuzne novogradnje zove se Sakura Park i otvara novo poglavlje stanovanja u novobeogradskim blokovima.

Najluksuzniji stambeno-poslovni kompleks na Novom Beogradu predstavlja nesvakidašnji spoj vrhunskog kvaliteta gradnje,
modernog stanovanja i mirnog okruženja. Atraktivan u svakom pogledu, posedovaće 228 stanova, 12 poslovnih apartmana,
četiri lobija i 4830m² poslovnog prostora, uz obezbeđen ulaz u kompleks iz četiri pravca i 321 garažno mesto.

Ostatak na linku
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/sakura-park-novogradnja-novi-beograd-stanovi-novi-beograd/yvkennr

--------------------------------------------------------------------------------------------

Samo cepajte, Beograd na vodi, Kompleks Budućnosti...
a ljude prinudno iseljavaju iz sopstvenih stanova
:dash:
 
Колико сам видео, обележене су плавим - нема временског ограничења... Што значи да публика мож' да остане колико 'оће, само да се паре врте... :whistling:
 

Back
Top