NOVO ISTRAŽIVANJE AGENCIJE FAKTOR PLUS - SNS na 52,9 odsto, a evo koja još tri političara PRELAZE CENZUS

Nisam siguran. Nema opcije za glasanje u Srbiji.

70% ljudi u Srbiji je mentalno zaostalo. Pa to pokazuju i pisa testovi.
[/QUOTE]
Nece bas biti da je tako. Ne veruje u te glupe zapadne testove jer cilj istih je da popluje neke narode,a koje druge nego nas, Ruse i sl. Ja sam siguran da je prosecnom Srbinu mozak manje ispran nego Amerikancima, kod njih sve veruju u tv. Kod nas jedan dobar broj ljudi i ako gleda tv, ipak ne veruje u sve.
A tih 53% Vucica je u praksi skoro 60% jer na izborima neki ne predju cenzus pa svi ti propali glasovi u vecini odu najjacoj stranci a to su SNS.
 
ja jednostavno ne mogu da lazem
meni se NIJE DESAVALO

ja sam zapravo otisla 2010 posle toga sam dolazila na krace periode
Moguce da nisi bila jer to nije pocelo odmah kad su dosli zuti na vlast. Bilo je dok je bio Djilas gradonacelnik i kada je poceo Busplus da radi, taj zapadni sistem prodaje karata. E vidis ja sam u Beogradu od 1988 neprekidno,a ti si vikend Beogradjanka i hoces mene da ucis kako je ovde bilo. Djilas je i izgubio izbopre posle tog terorisanja putnika i kada je pokrao milione na onom mostu kod Ade.
 
ти си примерак дубоко заостале особе, нешто као онај пивосок само што је он као умерен уз повремене бљескове мржње.
код тебе је мржња перманентна, ти се распадаш од мржње.
нико у србији никад неће гласати за ердогана или ал багдадија а који су твоји идоли, ти си веома усамљена особа.

Tvoj Vucic ga je ugostio 2 puta i organizovao prevoz buseva do Sremske Race.
 
Moguce da nisi bila jer to nije pocelo odmah kad su dosli zuti na vlast. Bilo je dok je bio Djilas gradonacelnik i kada je poceo Busplus da radi, taj zapadni sistem prodaje karata. E vidis ja sam u Beogradu od 1988 neprekidno,a ti si vikend Beogradjanka i hoces mene da ucis kako je ovde bilo. Djilas je i izgubio izbopre posle tog terorisanja putnika i kada je pokrao milione na onom mostu kod Ade.
Ja nisam Beogradjanka . Zavrsila sam faks u Beogradu i dobrih 5 godina mogu da iznesem sta je tada bilo.

Boze vi naprednjaci ste bas ono nevaspitani 2.0.
Marko Djuric Level
 
Ovo je zanimljivo sto si napisao. Marinka verovatno radi u najboljoj nameri, ali to kako radi, ne samo Marinka vec mnogi, samo govori o neozbiljnosti i nezrelosti opozicije. Valjda je i vlastima jasno da je opozicija neuroticna, a ne bas nekog veceg intelekta, pa verujem da sami izadju sa nekom sumanutom aferom, ponude neke kao insajdere i serviraju gov.na od informacijia. Opozicija se naravno upeca, samo je pitanje da li ce Marinka ili ce Bosko ili neko treci. Izadju u medije sa najnovijom aferom koja ce konacno srusiti vlast. Grande Alek izadje u medije i pokaze svoje dokaze koji lagano pobijaju ove. Sto kaazes Marinka ili neko drugi ispadne diletant. Ovo ispadne jos jedan slucaj price o decaku koji je stalno vikao "Vuk (ne Jeremiic niti Draskovic)". I onda kada se pojavi prava afera i kada isti ljudi koji su optuzivali za sve i svasta izadju u javnost, naravno da im ljudi ne veruju.
To sto je krajnji kupac oruzja Poljska, tako stoji u papirima, ne znaci da oruzje nije zavrsilo u Ukrajini jer su susedne drzave i suvise je providno da Ukrajina kupi od Srbije. Ali trgovci oruzjem su lukavi i posto imaju podrsku vlasti, vrlo lako im je da sakriju trag makar za nas obicne ljude.
 
ти си примерак дубоко заостале особе, нешто као онај пивосок само што је он као умерен уз повремене бљескове мржње.
код тебе је мржња перманентна, ти се распадаш од мржње.
нико у србији никад неће гласати за ердогана или ал багдадија а који су твоји идоли, ти си веома усамљена особа.
Ne samo usamljena nego ruzna i neyebana.
 
To sto je krajnji kupac oruzja Poljska, tako stoji u papirima, ne znaci da oruzje nije zavrsilo u Ukrajini jer su susedne drzave i suvise je providno da Ukrajina kupi od Srbije. Ali trgovci oruzjem su lukavi i posto imaju podrsku vlasti, vrlo lako im je da sakriju trag makar za nas obicne ljude.

Valjda je jasno, oruzje se prodaje svakome, osim ukoliko ne postooje medjunarodne sankcije. Dakle srpsko oruzje kada se proda Poljskoj ili Saudijskoj Arabiji, onda je to vlasnistvo tih drzava, a ne zemlje proizvodjaca. Sto znaci da one mogu da raspolazu sa njime kako zele. Optuzivati Srbiju kako je preko neke druge ili trece zemlje naoruzavala cetvrtu je suludo. To je kao kada bi se Tojota optuzivala da je snabdevala sve moguce teroriste na Bliskom istoku terencima koje ovi koristie (svi od Al kaide, talibana do ISIS-a i drugih).
 
Malo mi je čudno da ovo nisi viđala (slike su sa gornjeg linka)

bus.jpg

kontrolori.jpg


Mogu da ti poverujem da ovo nisi viđala samo u slučaju da si stanovala jako blizu fakulteta, pa nisi ni koristila prevoz.
Slike ne govore mnogo nego sam tekst. U tekstu je opisano to maltretiranje koje sam i ja opisao.Ima jos linkova,ali mislim da su zutaci dosta pobrisali sa interneta sto dokazuje njihove afere i lopovluke,bar su pobrisali ono sto mogu.
 
ONO ŠTO SAD FILUJU OVIM LAŽNIM ISTRAŽIVANJIMA JESTE IZLAZNOST...JER U ISTOM TEKSTU KAŽU DA BI IZAŠLO 45%, A 30% NE, A 20% KAO NEODLUČNO

DAKLE AKO NA OVIH ŠATRO 45% ODLUČNIH DODAŠ I BAR 7-8% NEODLUČNIH ISPADA DA BI S BOJKOTOM IZAŠLO VIŠE NEGO RANIJIH GODINA BEZ BOJKOTA....:hahaha:A ŠTO JE NEBULOZA...DAKLE VIDIŠ DA JE SVE IZMIŠLJENO...:zzzz:

PREMDA NARAVNO DA UD-BIA MOŽE UVEK NAFABRIKOVATI ISPEGLANIH LISTIĆA KOLIKOGOD GURU-U SNSEKTE ZATREBA...BILO ZA IZLAZNOST BILO ZA BROJ GLASOVA...


...
Izlaznost se na poslednjim izborima 2016 i 2017 kretala od 56% do 53%. Mislim da je to i realno u ovoj anketi što prikazuju da bi bila sigurno oko 45%. Kada se sredi birački spisak verovatno će tako biti jer kod nas je izlaznost na izborima zapravo i bila visoka ali se to nije videlo jer je bilo dosta mrtvih i iseljenih na spisku. U slučaju bojkota to Vučiću sad ne odgovara i prikazaće pravu izlaznost po prvi put koja će sada biti verovatno oko 45% a kada bi SZS izašao bila bi verovatno oko 60% ili više.
 
Izlaznost se na poslednjim izborima 2016 i 2017 kretala od 56% do 53%. Mislim da je to i realno u ovoj anketi što prikazuju da bi bila sigurno oko 45%. Kada se sredi birački spisak verovatno će tako biti jer kod nas je izlaznost na izborima zapravo i bila visoka ali se to nije videlo jer je bilo dosta mrtvih i iseljenih na spisku. U slučaju bojkota to Vučiću sad ne odgovara i prikazaće pravu izlaznost po prvi put koja će sada biti verovatno oko 45% a kada bi SZS izašao bila bi verovatno oko 60% ili više.

Kojom logikom mrtvi i iseljeni doprinose povecanom izlasku. Pa valjda je upravo suprotno, ako su oni formalno bili u birackom spisku, onda je izlaznost bila realno veca, iako je statisticki manja. U prevodu, ako imas 10 biraca, od toga je troje mrtvih, ali se nalaze na spisku, a glasa 5 ljudi, onda je izlaznost 50 odsto. Ali kada za naredne izbore procistis spisak, izbrises troje preminulih, ostane ti 7 biraca, od toga 5 glasa, onda ti je izlaznost daleko veca.
 
Izlaznost se na poslednjim izborima 2016 i 2017 kretala od 56% do 53%. Mislim da je to i realno u ovoj anketi što prikazuju da bi bila sigurno oko 45%. Kada se sredi birački spisak verovatno će tako biti jer kod nas je izlaznost na izborima zapravo i bila visoka ali se to nije videlo jer je bilo dosta mrtvih i iseljenih na spisku. U slučaju bojkota to Vučiću sad ne odgovara i prikazaće pravu izlaznost po prvi put koja će sada biti verovatno oko 45% a kada bi SZS izašao bila bi verovatno oko 60% ili više.
Pa cekaj, bivsa vlast kada je donela izborni zakon 2008 oni su se tada hvalili da su savrseno uradili biracki spisak.I po tom zakonu se i odrzavaju izbori,a sad kad su u opoziciji nije im dobar zakon:pa nema tog zakona koji ce im doneti pobedu kad ih narod nece.
 
Moguce da nisi bila jer to nije pocelo odmah kad su dosli zuti na vlast. Bilo je dok je bio Djilas gradonacelnik i kada je poceo Busplus da radi, taj zapadni sistem prodaje karata. E vidis ja sam u Beogradu od 1988 neprekidno,a ti si vikend Beogradjanka i hoces mene da ucis kako je ovde bilo. Djilas je i izgubio izbopre posle tog terorisanja putnika i kada je pokrao milione na onom mostu kod Ade.
I ovo...

 
Kojom logikom mrtvi i iseljeni doprinose povecanom izlasku. Pa valjda je upravo suprotno, ako su oni formalno bili u birackom spisku, onda je izlaznost bila realno veca, iako je statisticki manja. U prevodu, ako imas 10 biraca, od toga je troje mrtvih, ali se nalaze na spisku, a glasa 5 ljudi, onda je izlaznost 50 odsto. Ali kada za naredne izbore procistis spisak, izbrises troje preminulih, ostane ti 7 biraca, od toga 5 glasa, onda ti je izlaznost daleko veca.

A kada se biracki spisak procisti, kada se smanji za taj broj umrlih i odseljenih (sto je zahtev opozicije), onda ce isti broj ljudi koji izadje na neke buduce izbore ciniti veci procenat izaslih u birackom telu.
To sam i napisao, izlaznost na izborima je bila veća od 56% 2016 i od 53% 2017. Samo je pitanje koliko veća.
 
Izlaznost se na poslednjim izborima 2016 i 2017 kretala od 56% do 53%. Mislim da je to i realno u ovoj anketi što prikazuju da bi bila sigurno oko 45%. Kada se sredi birački spisak verovatno će tako biti jer kod nas je izlaznost na izborima zapravo i bila visoka ali se to nije videlo jer je bilo dosta mrtvih i iseljenih na spisku. U slučaju bojkota to Vučiću sad ne odgovara i prikazaće pravu izlaznost po prvi put koja će sada biti verovatno oko 45% a kada bi SZS izašao bila bi verovatno oko 60% ili više.
Mene zanima kada će se završiti ta priča sa biračkim spiskom. I oko prošlih izbora bilo je tih priča, i tada sam pisao... svi ti što počnu sa "moj deda umro ___ a još je u biračkom spisku", prvo: da li je bio u biračkom spisku 2000-2012? Drugo, ako jeste, da li je neko iz porodice otišao u opštinu, tamo gde vode birački spisak, sa potrebnom dokumentacijom da kaže "Dame i gospodo, naš dragi ____ je preminuo još ____, a i dalje je u spisku. Evo dokumenata, očekujem da se to izbriše."?
Ako nije, STFU!!!
 
Pa cekaj, bivsa vlast kada je donela izborni zakon 2008 oni su se tada hvalili da su savrseno uradili biracki spisak.I po tom zakonu se i odrzavaju izbori,a sad kad su u opoziciji nije im dobar zakon:pa nema tog zakona koji ce im doneti pobedu kad ih narod nece.
Masa ljudi se iseljava i umire godinama a ni DS a ni SNS vlast to nije ažurirala. Primer je Medveđa gde čak polovina ljudi na spisku nije postojala i konačno su ih izbrisali pred nedavne izbore tamo.
 
Inače sređivanje biračkog spiska opoziciji ne odgovara sada jer će njihov bojkot prikazati ne toliko značajnim po izlaznost. Ako bi spisak ostao nesredjen možda bi i bila izlaznost usled bojkota oko 38% a kada se spisak sredi kao u Medvedji svuda izlaznost će ne kraju verovatno biti oko 45% ili 50% čime će bojkot od SZS postati manje efektan.
 
Inače sređivanje biračkog spiska opoziciji ne odgovara sada jer će njihov bojkot prikazati ne toliko značajnim po izlaznost. Ako bi spisak ostao nesredjen možda bi i bila izlaznost usled bojkota oko 38% a kada se spisak sredi kao u Medvedji svuda izlaznost će ne kraju verovatno biti oko 45% ili 50% čime će bojkot od SZS postati manje efektan.
Da i ne pominjemo svojatanje onih koji nisu glasali. I onda im se smanjuje "njihova" strana (ona matematika "za vlast NIJE glasalo toliko i toliko" - a koliko onda NIJE glasalo za njih?)
 
Koji MI? U vašim projekcijama svako ko vam dokaže da niste u pravu - taj je Vučićev?
Ja pričam o matematici. Kažete, izlaznost oko 50%, SNS osvojio (neka bude upravo pomenutih) 49%, to je zapravo 24,5, znači 75,5% NIJE glasalo za Vučića.
Pošto matematičke formule važe i kad se uzmu drugi brojevi, onda npr. na predsedničkim izborima drugoplasirani Janković nije osvojio oko 16%, već oko 8%, što znači da za njega NIJE glasalo 92% birača Srbije. Zamisli sad još da računamo koliko NIJE glasalo za Jeremića i ostale kandidate...
Jasnije sad? Vidiš kako je matematika prosta?
 
Masa ljudi se iseljava i umire godinama a ni DS a ni SNS vlast to nije ažurirala. Primer je Medveđa gde čak polovina ljudi na spisku nije postojala i konačno su ih izbrisali pred nedavne izbore tamo.
Kod iseljavanja je problem i što ljudi ne odjavljuju prebivalište. Često to ne rade ni kad promene adresu u istom gradu ili se presele u drugi grad. Mnogo njih ima "staru adresu" u ličnoj karti. Onda kada nešto zapne zbog toga, "mislili smo da to oni (administracija) rade". Najčešće ne rade ništa sami, jer nemaju na osnovu čega.
Za pokojnike, trebalo bi da se automatski po evidentiranju smrti (a to svi obave zbog eventualne naplate troškova :) ) reguliše i u biračkom spisku. Ali naravno, mnogi to ne rade, jer su i zaposleni tamo da se ne pretrgnu od posla... a ožalošćena porodica ni posle tri izborna ciklusa "nema vremena" da ispravi to.
 

Back
Top