Novi životni koncept

Recimo da sve tako počne i ubacimo faktor vrijeme i dobijemo brakove koje vise na aspiratoru i odrzavaju se zbog milion komfornih stavki ali najmanje iz ljubavi

I to je jedino moguće objasnjenje na sliku drustva koju danas vidimo varaju se na sve strane zatim dodju kući i sjednu za sto da skupaju veceraju sa bračnim drugom


🤷‍♀️
pa razvedu se ako nece vise zajedno...ostanu u dobrim drugarskim odnosima i to je to...
nema potrebe se i dalje vezivati emotivno na tom nekom musko zenskom odnosu...
verovatno postoje u tom slucaju emocije ali kao brat sestra ili slicno...
 
Eto vidiš i to ne kapiram mora biti loše da se opravda razvod

Ali nije uredu stambeno se odvojiti i ostati par
do coveka je...nekome odgovara da spava i u odvojenim sobama, krevetima...nekome i da celi zivot budu a ne budu zajedno...
nekima ovo...drugima ono...
ja poznajem sebe i znam da od toga, tako ne bi bilo nista posle...mogu da se druzim u potencijalu sa nekim tako...ali pisi propalo sto se tice ljubavi u smislu kako je ja dozivljavam...to je vec samo neko poznanstvo, drugarstvo...
 
Nakon "volite se" ne priznajem nikakvo "ali" :D
Ako volim nekoga i nakon nekoliko decenija želim da živim sa tom osobom i da slobodno vrijeme provodim s njim.
Bilo kakva želja za odmorom od voljene/og, odvajanje životnog prostora, želja za razmišljanjem i preispitivanjem, je odraz nekih drugačijih osjećanja, ljubavi ne.
Ne bih pristala na ideju iz uvodnog posta
Da

I dalje ste i dalje par



Sve je ljubav pa i uvodna post ako to dvoje na to pristanu :)
Mogu pristati na to, razumijem, ali kada se par voli želi provoditi vrijeme zajedno, iskoristiti svaki trenutak, dodirnuti se, razgovarati, gledati...
 

Back
Top