novi zakon za tehnicki pregled

Poruka
3.733
sta mislite o ovom novom tehnickom pregledu u banana republiki? ne sme auto nigde da ima ogrebotinu,da sve bude u jednoj nijansi boje,ne sme nigde nista da bude prefarbano ili zafarbano,ne sme da ima korozije nimalo,a tek rupice nikako,cak ni na plastici...a ako ima rupica? hmm,zalepite ih trakom kazu. jer tako izgleda lepse kad se slika? dalje...mora biti vozilo cisto! :) :) kao puckica...ko da se priprema za salon automobila. dakle ljudovi,lizite ga da se sija. stare kuke mozete sebi nabiti tamo gde ne treba,jer stizu nove evropske kuke! :) secite stare kuke,kidajte ih zajedno sa branicima,jer evropske ce biti svakako bezbednije za voznju,doprinose tome da bude manja steta prilikom sudara verovatno. mozda se boje da ce ljudi previse da zarade para sa tim starim kukama,prevozeci paprike i paradajz...pa ce da se strasno obogate ne dao Bog!? da prestignu u bogatstvu ove divne gospodine koji ce da uvoze nove kuke iz europe. samo zbog nase sigurnosti i bezbednosti u saobracaju. vidite kako misle na nas? kuku imam 10 godina,fabricka kuka...tada je sve prosla od testova,atesta,papira i sta ti ja znam. al prc,sad ti traze racun od te kuke. mozda sam je ja ukrao,jos tad pre 10 godina,pa ostetio republiku?
pa ce oni sad da uvezu te evropske kuke,a mi cemo ih kupovati verovatno jel? od tih divnih gospodina. mirisem da je zafalilo opet para u budzetu,nisam ni ja u pravu sto se bunim. fali para u republiki,a ja se bunim za pisljivu kuku i tehnicki od 40 minuta plus farba plus papiri...sto sam bezobrazan,pih! (ko da malu platu imam,sacuvaj me Boze). ko da je to mnogo sto sam danas dao 1400din za casu farbe i 1200din za neki tamo papir o atestu od pre 10 godina. ali sve je to jako lepo i dobro kad pogledas sa druge strane,jer vidim da se polako uvode evropski zakoni...evropski porezi,evropske dazbine i evropske cene,akcize itd... za koji mesec ce biti i evropske plate i onda cemo definitivno biti LIDERI U REGIONU! :):):)
 
Poslednja izmena:
Da ne bude nista ispod Labordzinija i Ferarija na ulicama Srbije...
I naravno boxer kombija....

- - - - - - - - - -

Jel to doneseno i gde je tekst tog zakona o tehnickom pregledu....u ovoj zemlji Srbiji svasta se valja i kao zakon a nije i kao nije a jeste donesen zakon..
To mi nikako nije jasno po medijima, znaci totalno sirenje dezinformacija i ljudi vise i ne znaju da li su donori organa ili ne ili da li je dva puta godisnje tehnicki ili ne, bukvalno ih tako kreckaju u mozak da na kraju niko nije normalan i svi hoce mimo zakona a zakoni blentavi nevidjeno...

Npr zakon o komunalnoj policiji ispade glupo vezan za rec komunalna...
 
Кад смо код нових кука, ја на ауту имам фабричку куку, верованто му је уграђена у фабрици, хоће сад неки паметњаковић да тражи да то атестирају наши назовистручњаци?
 
Кад смо код нових кука, ја на ауту имам фабричку куку, верованто му је уграђена у фабрици, хоће сад неки паметњаковић да тражи да то атестирају наши назовистручњаци?

da,da...to te ceka. i ja sam imo fabricku,ODESKAO sam je. bukvalno odsekao,a treba mi. nisam mogao skinuti,ima korozija srafovi zardjali...tu kuku neces moci zadrzati,jedino ako je montazno/demontazna. mozda cak ni onda nes moci
 
da,da...to te ceka. i ja sam imo fabricku,ODESKAO sam je. bukvalno odsekao,a treba mi. nisam mogao skinuti,ima korozija srafovi zardjali...tu kuku neces moci zadrzati,jedino ako je montazno/demontazna. mozda cak ni onda nes moci

Ма на крају ћу да је скинем да одрадим технички, па ћу да је вратим после.
 
Kako to ljudi olako shvataju.Jeste da je to udar na kućni budžet,ali je prvenstveno za dobrobit i sigurnost porodice,a mogla bi država da smanji malo cenu tih pregleda.Zbog same kupovne moći naroda.Kola više nisu luksuz,već velika potreba za porodicu.Nije za one koji tek polože pa im roditelji kupe auta sa velikom kubikažom,pa udri putem kao sotone.
 
Kako to ljudi olako shvataju.Jeste da je to udar na kućni budžet,ali je prvenstveno za dobrobit i sigurnost porodice,a mogla bi država da smanji malo cenu tih pregleda.Zbog same kupovne moći naroda.Kola više nisu luksuz,već velika potreba za porodicu.Nije za one koji tek polože pa im roditelji kupe auta sa velikom kubikažom,pa udri putem kao sotone.


vidis da kola polako ali sigurno postaju luksuz. ne mozes vise posteno ni juga imati. prefarbavanje sitnih ogrebotina 10 hiljada ti naplati,jer drzava te tera kod majstora,a majstori su da ne kazem lopine,mada jesu donekle,deru ti kozu s ledja a pitanje je sta urade i koliko kvalitetno...
 
vidis da kola polako ali sigurno postaju luksuz. ne mozes vise posteno ni juga imati. prefarbavanje sitnih ogrebotina 10 hiljada ti naplati,jer drzava te tera kod majstora,a majstori su da ne kazem lopine,mada jesu donekle,deru ti kozu s ledja a pitanje je sta urade i koliko kvalitetno...

To i jeste problem sto naplate dobro,a urade da traje malo posle regisracije.Pa kada te vidi policija,naplati ti kaznu,pa opet kod majstora za krpljenje.I tu se vise ne zna ko je gori.
 
Pozdrav drugari. Da li znate da li prave problem na tehnickom ako auto ima dve boje? konkretno moja uto je metalik sivi, a hauba i prednje desno krilo je metalik zeleno, nije bas napadno primetno, ali vidi se. Da li mogu da prodjem tako tehnicki?
 
Pozdrav drugari. Da li znate da li prave problem na tehnickom ako auto ima dve boje? konkretno moja uto je metalik sivi, a hauba i prednje desno krilo je metalik zeleno, nije bas napadno primetno, ali vidi se. Da li mogu da prodjem tako tehnicki?
Мало касно, вероватно си већ завршио али да видимо шта каже закон:

"Vozilo po novom pravilniku može biti višebojno ili prebojeno i prelepljeno slikom ili reklamnim dizajnom, a u tom slučaju boja vozila je "preovlađujuća vidljiva boja"."

Дакле, највероватније да си завршио регистрацију али да ли си имао проблем или не, то је већ сигурно до техничког прегледа.
Закон је генерално на твојој страни.
 

Back
Top