Novi vlasnik Prve televizije i O2 TV

Koja sloboda ti je ugrozena?

Da se trpas u buljsona?

:lol:

- - - - - - - - - -

Kako je moguće da brat funkcionera SNS-a kupuje medije sa nacionalnom frekvencijom?
Dobro došli u novo jednoumlje."Tito kenjao,Tito išao u lov,Tito faca,dočekali ga crnci..." Ja sam se pitao kako su generacije živele uz ovo.Sad ćemo opet tako


- - - - - - - - - -



Kako da ne.Žutare se obezbedile za naredne 3 generacije,te ponovo ušle u novu vlast,što direktno,što iz senke i umiru od smeha što se neki mali ljudi raduju što ih kao neki pajac "uništava".Bolje prođoše od svih branilaca lika i dela AV,koji to rade za sitne dobrobiti,dok ožuti uživaju i ponekada se pokake po glavi pajacima koji se raduju :lol:

Tenkre ali 30 godina pod demokratijom i kapitalizmom, pa ovo je nedopustivo .
 
Pored toga, Al Dahra planira da uloži dodatnih 15 miliona evra u optimizaciju poslovanja PKB-a i njenih kapaciteta u cilju ostvarivanja većih prinosa i višeg nivoa kvaliteta mleka, saopštila je kompanija iz UAE, povodom današnjeg potpisivanja ugovora s Ministarstvom privrede o kupovini PKB-a za nešto više od 105 miliona evra.

https://www.blic.rs/biznis/privreda...ri-godine-investirace-30-miliona-evra/xclkdxq

Јбт, продаш ПКБ за "нешто више од 105 милиона евра" па купиш мртви коперникус за скоро двеста!

Онда овај што је продао пропали коперникус држави купи У92 и Прву...

Једино где Вучићу стварно одајем признање је да је до коске раскринкао какве су Срби будале.

.
 
Pričamo o Srbiji, i Mani to gde si bio i gde sam ja bio, a bio sam još i kao mali pa sam se čudio.
Danas u Srbiji je demokratija i kapitalizam, jednostavno je tako već godinama.

Nije Deki.Samo ti ne znaš šta je to,pa lupaš.Kakav je to kapitalizam u kojem se državnim parama,iz Telekoma,kupuju 2 privatne televizije?Kakva je to demokratija u kojoj aktivista SNS-a preuzima 2 televizije sa nac. frekvencijom.
Pazi ovo,ja sam 2 god. živeo u Grčkoj.Onoj istoj propaloj,korumpiranoj Grčkoj.Balkanskoj državi.Pa čak i odande se videlo da Srbija nikada nije videla demokratiju i Kapitalizam
 
Poslednja izmena:
Sve to imaš i u mnogo razvijenijim državama samo tamo postoji pravni sistem i to se kaznjava manje ili više.
Jel narod birao ovu vlast? Jeste.
Jel su botovi zabranjeni... Nisu , da li samo ovde postoje ... To nije tačno postoje oko svake stranke u svetu, vidi Trampove botove npr
Šta je čudno , to što imaš korupciju i kriminal , pa ajde pogledaj tu Grčku malo bolje i sve afere... Pogledaj Italiju pa kaži da je tamo med i mleko.

Hteli smo kapitalizam i demokratiju pa eto ... čudi se kako nam ide sada, a dok je bila Juga hteli smo više komunizma ... A sada kažeš da nije dovoljno demokratije i kapitalizma ... pa uvek može bolje ali nismo u komunizmu i socijalizmu, ipak je ovo kapitalizam.
 
deki da li je ovo primer neoliberzalnog kapitalizma. gde drzava kupuje privatne firme
Nije ali je kapitalizam i dalje. Ko može sprečiti Telekom da kupi privatnu firmu ako je na tržištu a jeste...
Sa druge strane imaš itekako primer neoliberalnog kapitalizma gde čak država daje novac stranom poslodavcima i lepe olakšice da pokrenu biznis u Srbiji..
Ti bi npr prvi voleo mesto lopovluka da dobijaš takve subvencije od države. Mada ne bi se odrekao lopovluka..
 
u neoliberalnom konceptu ne postoji drzavne firme. a vidis iz tog primera i zbog cega nije dobro da drzava ima firme. Sad ces ti reci kako deutsche bahn. Pa dojce ban je napravio 100 milijardi evra gubitaka u danasnjoj vrednosti.
Pa gde je onda taj neoliberalni koncept bez državnih firmi [emoji23]
I pametni daj mi tu železnicu koja ne pravi gubitke i zašto je tako ... Ima li je?
Znaš li nesrećo da Nemačka toliko manja ima veći transport tereta od jedne Cmarike na tim prugama.
 
Veliki lopovluk,na zalost otkrice se tek kada se smeni vlast, Ako znamo da je PKB prodat za 100 miliona evra ili dolara zaboravio sam ispada da je Kopernikus mera vrednosti 2 kompletna PKBa . Nisam strucan ali ne verujem da ta investicija realno vredi i 20 miliona evra, Studio B je prodat za oko 600 000 evra i manje 560 000. Videti ko sedi u upravnom odboru pa ih jednog dana pohapsiti,
 
Veliki lopovluk,na zalost otkrice se tek kada se smeni vlast, Ako znamo da je PKB prodat za 100 miliona evra ili dolara zaboravio sam ispada da je Kopernikus mera vrednosti 2 kompletna PKBa . Nisam strucan ali ne verujem da ta investicija realno vredi i 20 miliona evra, Studio B je prodat za oko 600 000 evra i manje 560 000. Videti ko sedi u upravnom odboru pa ih jednog dana pohapsiti,

Ako pitas ove neoliberale oni ce reci da je drzava odlicno uradila sa PKB :lol:


Sta ti je duh , bravo Kesicu!

47575877_1008145309370835_1040550991046377472_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako pitas ove neoliberale oni ce reci da je drzava odlicno uradila sa PKB :lol:

Nema tu tajni ,cena 1 ha u EU je preko 100 000 evra, Pomnozi to sa hiljadama ha PKB i videces da je smesna suma, PKB je prodat da bi se ukinuli prihodi opozicije koja se ugovorima vezala za tu drzavnu firmu, Kao eksluzivni nabavljaci hemije ,goriva, tehnike ,semena ,Sve je islo preko ugovora , Sada ce sve to da nabavlja jedna druga ekipa,
 
Kansas City Southern
A Class I railroad, was founded in 1887
Godisnji obrt: 2,3 milijarde USD
Broj zaposlenih: 7000

Jos i public company, dakle nije drzavna firma :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_Southern_(company)

Nemoj da si tupav ako si crven.

https://en.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Bahn

Revenue €40.576 billion (2016)

:per: nesreco.

A da uporedimo mozda pruge u Nemackoj i Cmarici ?! a koja razlika ako pogledas i broj stanovnika i velicinu drzave .. :D

Kakvi su to brzi vozici po Cmarici :hahaha:
 
https://en.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Bahn

Revenue €40.576 billion (2016)

:per: nesreco.

A da uporedimo mozda pruge u Nemackoj i Cmarici ?! a koja razlika ako pogledas i broj stanovnika i velicinu drzave .. :D

Kakvi su to brzi vozici po Cmarici :hahaha:

Blento, rekao si pokazi mi zeleznicu koja ne pravi gubitke - ja ti pokazao. Nemacka zeleznica pravi gubitke jer je drzavna. Ova americka ne pravi, a privatna je firma (tj. public je, trguje se njome na berzi, ali to je vec visa matematika za tebe)
 
Drugovi mozemo li bar doci do toga ,zasto se kupuju televizije sa nac frekvencijom od strane vladajuce klike ako ne iz razloga da vama zavrte mozak a ugase kritiku ,,Gde to moze/sme da se radi

Pravo pitanje je zasto Telekom nije direktno kupio tvO2 I tvPrva, Bio bi u drzavnom vlasnistvu, Ovako su dali pare ovom liku da to kupi otprilike tacno u evro koliko su bivsi vlasnici trazili,
 
Kansas City Southern
A Class I railroad, was founded in 1887
Godisnji obrt: 2,3 milijarde USD
Broj zaposlenih: 7000

Jos i public company, dakle nije drzavna firma :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_Southern_(company)

Nemoj da si tupav ako si crven.

Pravo pitanje je zasto Telekom nije direktno kupio tvO2 I tvPrva, Bio bi u drzavnom vlasnistvu, Ovako su dali pare ovom liku da to kupi otprilike tacno u evro koliko su bivsi vlasnici trazili,

Ma ni tih 200mil nije tolika steta koliko će da bude ovim gašenjem kritičkog mišljenja.. Ja sve gledam preko sloboda i posljedica koje nastaju kada vlast ukida iste..

- - - - - - - - - -

Kansas City Southern
A Class I railroad, was founded in 1887
Godisnji obrt: 2,3 milijarde USD
Broj zaposlenih: 7000

Jos i public company, dakle nije drzavna firma :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_Southern_(company)

Nemoj da si tupav ako si crven.

Umesto da vlast pusta te slobode narodu ona ih jos vise steže..

- - - - - - - - - -

Kansas City Southern
A Class I railroad, was founded in 1887
Godisnji obrt: 2,3 milijarde USD
Broj zaposlenih: 7000

Jos i public company, dakle nije drzavna firma :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_Southern_(company)

Nemoj da si tupav ako si crven.

Edmonde nisam tebi ni odgovarao pa da ne brišem nek ostane ovako.. Tel neke kombinacije izvodi :).. Zavera druže lol
 
Kansas City Southern
A Class I railroad, was founded in 1887
Godisnji obrt: 2,3 milijarde USD
Broj zaposlenih: 7000

Jos i public company, dakle nije drzavna firma :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_Southern_(company)

Nemoj da si tupav ako si crven.

Ma jeste, provociras Dekija, kao mi ne znamo.

Ma lako je sa Dekijem kod njega i ima tragova razuma nego sa ovim gore Roljom koji je dupe prodao za 2 zuba, ti koji nemaju s čim da zvacu su problem, :)
 
Prva je ionako vremenom postala režimska i ranije, eventualno Ivanović nešto prozbori al sve redje. Što se tiče O2 tu ipak Kesić ima veliki uticaj i ne verujem da će ga oterati jer bez njega ode im rejting a u botovanju niko ne može da premaši pink i hepi pa im se to ne isplati da kopiraju.
 
Prva je ionako vremenom postala režimska i ranije, eventualno Ivanović nešto prozbori al sve redje. Što se tiče O2 tu ipak Kesić ima veliki uticaj i ne verujem da će ga oterati jer bez njega ode im rejting a u botovanju niko ne može da premaši pink i hepi pa im se to ne isplati da kopiraju.

Zasto mislis da Vucica interesuje rejting njegove televizije?
 

Back
Top