Novi selektor Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koga smo pobedili?

haha...liche ti si mnogo neobaveshten
pre svega MI SMO SE KVALIFIKOVALI NA SVETSKO PRVENSTVO!!! A ono sto se tamo desilo ne mozemo kriviti samo tim i petkovica, jer tu je bilo vise razloga. Pre svega politicki razlozi...( zamisli da igras za zemlju koja ne postoji...npr da igras za austro-ugarsku...) bili smo u grupi za kvalifikacije sa spanijom i bili smo prvi u grupi.
U grupi smo imali 6 pobeda, 4 nereshena, i 0 PORAZA, 0 PORAZA, 0 PORAZA NIJEDAN PORAZ
16 DATIH GOLOVA, I SAMO JEDAN PRIMLJEN!!!!
A ovo sad, 10 utakmica, 12 primljenih golova....

September 4, 2004, Serravalle, San Marino - San Marino 0 - 3 Serbia and Montenegro
September 4, 2004, Charleroi, Belgium - Belgium 1 - 1 Lithuania
September 8, 2004, Zenica, Bosnia and Herzegovina - Bosnia and Herzegovina 1 - 1 Spain
September 8, 2004, Kaunas, Lithuania - Lithuania 4 - 0 San Marino
October 9, 2004, Santander, Spain - Spain 2 - 0 Belgium
October 9, 2004, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina - Bosnia and Herzegovina 0 - 0 Serbia and Montenegro
October 13, 2004, Vilnius, Lithuania - Lithuania 0 - 0 Spain
October 13, 2004, Belgrade, Serbia and Montenegro - Serbia and Montenegro 5 - 0 San Marino
November 17, 2004, Serravalle, San Marino - San Marino 0 - 1 Lithuania
November 17, 2004, Brussels, Belgium - Belgium 0 - 2 Serbia and Montenegro
February 9, 2005, Almería, Spain - Spain 5 - 0 San Marino
March 26, 2005, Brussels, Belgium - Belgium 4 - 1 Bosnia and Herzegovina
March 30, 2005, Belgrade, Serbia and Montenegro - Serbia and Montenegro 0 - 0 Spain
March 30, 2005, Serravalle, San Marino - San Marino 1 - 2 Belgium
March 30, 2005, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina - Bosnia and Herzegovina 1 - 1 Lithuania
June 4, 2005, Valencia, Spain - Spain 1 - 0 Lithuania
June 4, 2005, Serravalle, San Marino - San Marino 1 - 3 Bosnia and Herzegovina
June 4, 2005, Belgrade, Serbia and Montenegro - Serbia and Montenegro 0 - 0 Belgium
June 8, 2005, Valencia, Spain - Spain 1 - 1 Bosnia and Herzegovina
September 3, 2005, Belgrade, Serbia and Montenegro - Serbia and Montenegro 2 - 0 Lithuania
September 3, 2005, Zenica, Bosnia and Herzegovina - Bosnia and Herzegovina 1 - 0 Belgium
September 7, 2005, Vilnius, Lithuania - Lithuania 0 - 1 Bosnia and Herzegovina
September 7, 2005, Madrid, Spain - Spain 1 - 1 Serbia and Montenegro
September 7, 2005, Antwerp, Belgium - Belgium 8 - 0 San Marino
October 8, 2005, Vilnius, Lithuania - Lithuania 0 - 2 Serbia and Montenegro

October 8, 2005, Zenica, Bosnia and Herzegovina - Bosnia and Herzegovina 3 - 0 San Marino
October 8, 2005, Brussels, Belgium - Belgium 0 - 2 Spain
October 12, 2005, Serravalle, San Marino - San Marino 0 - 6 Spain
October 12, 2005, Belgrade, Serbia and Montenegro - Serbia and Montenegro 1 - 0 Bosnia and Herzegovina
October 12, 2005, Vilnius, Lithuania - Lithuania 1 - 1 Belgium


Neko mudar je jednom rekao : plakacete za petkovicem....nazalost, bio je u pravu.
 
Ljudi, ne branim Klementea da to odmah rascistimo, ali da budemo iskreni, nas ni dekica ne bi mogao da spase. Jednostavno pomirite se sa tim da imamo nulu tj. da nemamo reprezentaciju koja je dostojna Evropskog ili Svetskog prvenstva. Kraj price.

Mi nemamo timski duh, a pojedinačni kvalitet imamo(i to koliko hoćeš).
Hrvati imaju suprotnu kombinaciju i vidi ih gde su(i kako su došli)
 
haha...liche ti si mnogo neobaveshten
pre svega MI SMO SE KVALIFIKOVALI NA SVETSKO PRVENSTVO!!! A ono sto se tamo desilo ne mozemo kriviti samo tim i petkovica, jer tu je bilo vise razloga. Pre svega politicki razlozi...( zamisli da igras za zemlju koja ne postoji...npr da igras za austro-ugarsku...) bili smo u grupi za kvalifikacije sa spanijom i bili smo prvi u grupi.
U grupi smo imali 6 pobeda, 4 nereshena, i 0 PORAZA, 0 PORAZA, 0 PORAZA NIJEDAN PORAZ
16 DATIH GOLOVA, I SAMO JEDAN PRIMLJEN!!!!
A ovo sad, 10 utakmica, 12 primljenih golova....
Neko mudar je jednom rekao : plakacete za petkovicem....nazalost, bio je u pravu.

Tacno 6 pobeda ali koga smo pobedili? Litvaniju 2X, San Marino 2X, Belgijance 1 i Bosance 1. Ti ovo smatras uspehom. Jel tebi uspeh to sto smo u tim istim kvalifikacijama postizali 1,6 golova po utakmici. Cilj u fudbalu je da pobedis, a ne da primis sto manje golova. Ako dajes 1,6 golova po utakmici mozes samo da pobedis raznorazna ostrva tipa farska, malta ili kipar jer normalno racunas da ti oni nece dati gol. Cim naletis na jaceg protivnika tipa Holandija, Argentina ili Obala Slonovace moras da racunas da mozes da primis jedan gol. Ako ti dajes 1,6 golova na utakmici ti ne mozes da racunas da ces pobediti. Recimi jednu ali samo jednu reprezentaciju na SP-u u Nemackoj pored nase koja je igrala defanzivno. Evo ja cu ti odmah odgovoriti na to pitanje. NEMA JE. Jednostavno niko nije igrao defanzivno sem nas, a statisticki mi smo najgore plasirana reprezentacija na tom SP-u. Iz toga se zakljucuje da se defanziva ne isplati. Isplati se samo protiv San marina i Litvanije, a protiv prosecne znaci ne jake nego prosecne reprezentacije se nikako ne isplati.
 
Pa ja kažem, Hrvati imaju timski igru, timski duh, požrtvovani su, dok im igrači nisu nešto pojedinačno.
Kod nas je sve suprotno

Nisi baš potpuno u pravu!!! Komšije su jake i na pojedinačnom planu!!! Oni sad imaju sve!!! Imaju kvalitetne pojedince, timski duh, profilisanu igru, pozitivan stav prema repki, motivaciju, i osjećaj odgovornosti pema navijačima koji ih prate!!! Nažalost pa mi nemamo ni na vidiku rješenje za svoju jalovu sredinu kao što je kod njih npr. Luka Modrić!!!
Onaj Niko Kovač je moćan u odbrani i to znanjem, snagom i srcem, Brazilac im je došao kao "dar sa neba", Ćorluku svi vidimo kako igra u Engleskoj, Olić je takođe odličan, Šimić ne bi tolike godine bio u Milanu da je individualno truba, Srna ima šutčinu i centaršut dostojan svake repke na svijetu, Petrić... vidjeli smo na Vembliju...

Nema govora da su individualno inferiorniji od ovih naših!!!
 
Tacno 6 pobeda ali koga smo pobedili? Litvaniju 2X, San Marino 2X, Belgijance 1 i Bosance 1. Ti ovo smatras uspehom. Jel tebi uspeh to sto smo u tim istim kvalifikacijama postizali 1,6 golova po utakmici. Cilj u fudbalu je da pobedis, a ne da primis sto manje golova. Ako dajes 1,6 golova po utakmici mozes samo da pobedis raznorazna ostrva tipa farska, malta ili kipar jer normalno racunas da ti oni nece dati gol. Cim naletis na jaceg protivnika tipa Holandija, Argentina ili Obala Slonovace moras da racunas da mozes da primis jedan gol. Ako ti dajes 1,6 golova na utakmici ti ne mozes da racunas da ces pobediti. Recimi jednu ali samo jednu reprezentaciju na SP-u u Nemackoj pored nase koja je igrala defanzivno. Evo ja cu ti odmah odgovoriti na to pitanje. NEMA JE. Jednostavno niko nije igrao defanzivno sem nas, a statisticki mi smo najgore plasirana reprezentacija na tom SP-u. Iz toga se zakljucuje da se defanziva ne isplati. Isplati se samo protiv San marina i Litvanije, a protiv prosecne znaci ne jake nego prosecne reprezentacije se nikako ne isplati.

cekaj malo, a koga smo boga ti mi sada pobedili? KOGA?
Samo smo gubili i to od silnih istih takvih selekcija kao sto su san marino, farska ostrva i malta....Uostalom poenta fudbala nije igrati napadacki ako ti je napad jalov i primiti dosta golova. Mi ni sad nismo igrali napadacki nego najgore defanzivno a primili smo brda golova!!!:evil::evil::evil:
TAKO DA JE BOLJE IGRATI DEFANZIVNO I NE PRIMITI NIJEDAN GOL NEGO IGRATI DEFANZIVNO I PRIMITI DOSTA GOLOVA
A zanemarimo sto smo statisticki najgore plasirani, to je vecim delom zbog te neke apatije koja je bila zavladala u timu tih dana a pre svega sama cinjenica da su igrali za drzavu koja ne postoji.
 
Tacno 6 pobeda ali koga smo pobedili? Litvaniju 2X, San Marino 2X, Belgijance 1 i Bosance 1. Ti ovo smatras uspehom. Jel tebi uspeh to sto smo u tim istim kvalifikacijama postizali 1,6 golova po utakmici. Cilj u fudbalu je da pobedis, a ne da primis sto manje golova. Ako dajes 1,6 golova po utakmici mozes samo da pobedis raznorazna ostrva tipa farska, malta ili kipar jer normalno racunas da ti oni nece dati gol. Cim naletis na jaceg protivnika tipa Holandija, Argentina ili Obala Slonovace moras da racunas da mozes da primis jedan gol. Ako ti dajes 1,6 golova na utakmici ti ne mozes da racunas da ces pobediti. Recimi jednu ali samo jednu reprezentaciju na SP-u u Nemackoj pored nase koja je igrala defanzivno. Evo ja cu ti odmah odgovoriti na to pitanje. NEMA JE. Jednostavno niko nije igrao defanzivno sem nas, a statisticki mi smo najgore plasirana reprezentacija na tom SP-u. Iz toga se zakljucuje da se defanziva ne isplati. Isplati se samo protiv San marina i Litvanije, a protiv prosecne znaci ne jake nego prosecne reprezentacije se nikako ne isplati.

Uspeh je bio biti 1. u grupi pored Spanije i otici na Svetsko prvenstvo.

Koga smo sada pobedili? Kazahstan? Jermeniju?
Mi odlazak na EP nismo izgubili jer smo igrali nereseno protiv Portugala ili Poljske. I u kvalifikacijama za SP smo igrali 2 puta nereseno protiv Spanije pa smo opet otisli na SP.
 
cekaj malo, a koga smo boga ti mi sada pobedili? KOGA?
Samo smo gubili i to od silnih istih takvih selekcija kao sto su san marino, farska ostrva i malta....Uostalom poenta fudbala nije igrati napadacki ako ti je napad jalov i primiti dosta golova. Mi ni sad nismo igrali napadacki nego najgore defanzivno a primili smo brda golova!!!:evil::evil::evil:
TAKO DA JE BOLJE IGRATI DEFANZIVNO I NE PRIMITI NIJEDAN GOL NEGO IGRATI DEFANZIVNO I PRIMITI DOSTA GOLOVA
A zanemarimo sto smo statisticki najgore plasirani, to je vecim delom zbog te neke apatije koja je bila zavladala u timu tih dana a pre svega sama cinjenica da su igrali za drzavu koja ne postoji.
Pa i sada nismo pobedjivali zato sto smo igrali defanzivno. I jesi li ti glup ili me zajebavas? Igrali smo defanzivno i branili se protiv San Marina, Bosne ,Belgije,Spanije.... i primili 1 gol u kvalifikacijama, a kada smo poceli da se branimo protiv malo jacih reprezentacija (Holandija, Argentina i Obala Slonovace ) primili smo 10 golova iz 3 utakmice. Jos koliko puta moram da ti kazem da mozesa da se branis protiv nizerazrednih selekcija, a da ne mozes protiv malo jacih. Da su se hrvati branili sad protiv Engleske na vembliju ni u ludilu ne bi pobedili vec bi izgubili. Pogledaj kako su hrvati napali Holandiju '98 god i razbili ih, a mi sta smo mi uradili, povukli se na svoju polovinu i primili 2 komada. Da smo kojim slucajem i mi napali Holandiju tada mozda bi pobedili i mozda bi mi te godine igrali sa hrvatima za 3 mesto.
 
O tome cemo da pricamo kad se kvalifikujemo na neko vece takmicenje ( znaci ne neki dobrotvorni turnir fabrike sira ....)...AKO SE IKAD KVALIFIKUJEMO SA OVIM BALVANOM I OVIM BALVANIMA U FSS
Rado bi mi napadali, al sa kim? Istina je da nemamo kadrove za napad ....mi smo poznati kao izvoznici defanzivaca...a i sredina nam je grozna.
 
Pa i sada nismo pobedjivali zato sto smo igrali defanzivno. I jesi li ti glup ili me zajebavas? Igrali smo defanzivno i branili se protiv San Marina, Bosne ,Belgije,Spanije.... i primili 1 gol u kvalifikacijama, a kada smo poceli da se branimo protiv malo jacih reprezentacija (Holandija, Argentina i Obala Slonovace ) primili smo 10 golova iz 3 utakmice. Jos koliko puta moram da ti kazem da mozesa da se branis protiv nizerazrednih selekcija, a da ne mozes protiv malo jacih. Da su se hrvati branili sad protiv Engleske na vembliju ni u ludilu ne bi pobedili vec bi izgubili. Pogledaj kako su hrvati napali Holandiju '98 god i razbili ih, a mi sta smo mi uradili, povukli se na svoju polovinu i primili 2 komada. Da smo kojim slucajem i mi napali Holandiju tada mozda bi pobedili i mozda bi mi te godine igrali sa hrvatima za 3 mesto.

Kao sto reko Krsta, o tome kako cemo na takmicenjima igrati mozemo pricati tek nakon sto se kvalifikujemo. Treba korak po korak ici.
 
Pa i sada nismo pobedjivali zato sto smo igrali defanzivno. I jesi li ti glup ili me zajebavas? Igrali smo defanzivno i branili se protiv San Marina, Bosne ,Belgije,Spanije.... i primili 1 gol u kvalifikacijama, a kada smo poceli da se branimo protiv malo jacih reprezentacija (Holandija, Argentina i Obala Slonovace ) primili smo 10 golova iz 3 utakmice. Jos koliko puta moram da ti kazem da mozesa da se branis protiv nizerazrednih selekcija, a da ne mozes protiv malo jacih. Da su se hrvati branili sad protiv Engleske na vembliju ni u ludilu ne bi pobedili vec bi izgubili. Pogledaj kako su hrvati napali Holandiju '98 god i razbili ih, a mi sta smo mi uradili, povukli se na svoju polovinu i primili 2 komada. Da smo kojim slucajem i mi napali Holandiju tada mozda bi pobedili i mozda bi mi te godine igrali sa hrvatima za 3 mesto.

Hoćeš da kažeš da su Španci nižerazredna selekcija?
 
Nisi baš potpuno u pravu!!! Komšije su jake i na pojedinačnom planu!!! Oni sad imaju sve!!! Imaju kvalitetne pojedince, timski duh, profilisanu igru, pozitivan stav prema repki, motivaciju, i osjećaj odgovornosti pema navijačima koji ih prate!!! Nažalost pa mi nemamo ni na vidiku rješenje za svoju jalovu sredinu kao što je kod njih npr. Luka Modrić!!!
Onaj Niko Kovač je moćan u odbrani i to znanjem, snagom i srcem, Brazilac im je došao kao "dar sa neba", Ćorluku svi vidimo kako igra u Engleskoj, Olić je takođe odličan, Šimić ne bi tolike godine bio u Milanu da je individualno truba, Srna ima šutčinu i centaršut dostojan svake repke na svijetu, Petrić... vidjeli smo na Vembliju...

Nema govora da su individualno inferiorniji od ovih naših!!!

Pogledaj gde naši igraju(Mančester, Inter, Valensija...) a njihovi(Eduardo je u Arsenalu i ko još? Ćorluka je u Sitiju koji će do kraja sezone da se vrati gde mu je i mesto)
 
Prvi sesir pred sutrasnje izvlacenje grupa za kvalifikacije za SP.

Prvi šešir:
1. Italija 1498 bodova
2. Španija 1349
3. Nemačka 1296
4. Češka 1290
5. Francuska 1243
6. Portugal 1241
7. Holandija 1170
8. Hrvatska 1129
9. Grčka 1114

Pusti te bodove gde se racunaju i prijateljske utakmice protiv Nove Gvineje i Zapadne Samoe. Sta ti Spanci urade na nekom EP-u ili SP-u? Izgube ili u takmicenju po grupama ili u osmini finala, retko kad (jednom u 20 god.) stignu do cetvrtine finala.
 
Powerslave
interesuje me jel ti citas svoje postove?
ovako-Hrvati su tri puta presli centar protiv Holandije i dali 2 gola
Holandjani su se svetski, samo kako oni to znaju, ispromasivali, Hrvati su bili 3 jer su se za to mesto borili protiv repke koja je bila luzerska
nemam ja nista protiv toga da se igra ofanzivno 442 sa jednim zadnjim veznim, jednim prednjim, dva krila, itd. ali fora je u tome da mi tog prednjeg veznog imamo samo u Saletu Ilicu i Zvonetu Vukicu kojima je karijera krenula nizbrdo i boga pitaj kako bi igrali
nama svi klubovi u ligi osim Partizna (kad igra Moreira) igraju sa maximum 4 iole ofanzivna igraca
treba se igrati cvrsto u odbrani, agresivno, kao sa Petkom
ono sto je njemu falilo je nadogradnja u brzoj tranziciji i transformaciji koju Hrvati upravo imaju, oni tacno znaju kome ide lopta, kako se pruza pas po boku itd. moguce je da on nema taj trenerski kapacitet da to sprovede u delo
nama treba pod hitno jedna zesca cistka u savezu, treba nam plan kako nesto da uradimo sa ovom ekipom (izuzev Ilica i Kezmana, ne znam sta je sa Maricem, Klemente je pozivao sve sto valja, jbg nije znao da ih ukomponuje i zvao je Kovacevica koji nije ni za Palilulac) sto imamo
ja sam za to da Dzaja napravi 5ogodisnji plan, da se nadje odgovarajuci trener, ambiciozan, upoznat sa nasim fudbalom, da se uspostavi sistem kao u vaterpolu i ko nekad u kosarci i polako da se vraimo prvo medju 20 pa medju 10 sto nam je maximum
da i treba to sto imamo da pozovemo na okupljanje u vreme priprema za EP, da se uigraju, a ko tad ne dodje njega ne treba vise pozivati
 
Pusti te bodove gde se racunaju i prijateljske utakmice protiv Nove Gvineje i Zapadne Samoe. Sta ti Spanci urade na nekom EP-u ili SP-u? Izgube ili u takmicenju po grupama ili u osmini finala, retko kad (jednom u 20 god.) stignu do cetvrtine finala.

Do vecine EP i SP se prosetaju kroz grupe. To nijedna "prosecna" reprezentacija ne moze da uradi, to nijedna ni dobra reprezentacija ne moze da uradi.
 
Holdandija je tada u utakmici za 3. mesto igrala bez imalo zelje, to se videlo. Ispali su u 1/2 finalu od Brazila na penale nakon sto su u regularnom delu utakmice promasili gomilu sansi i utakmica za 3. mesto ih uopste nije interesovala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top