Novi moderatori

Za novog moderatora predlažem


  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
***, nije lako biti moderator.
Još su ovde sitne svadje izmedju članova koji se nisu nikad upoznali lično.
Da vidiš ti kada se posvadjaju admini i modovi, i to ljudi koji su zajedno popili više pića nego što si ti promenio gaća. Pa kada dodje do totalnog rasula i vredjanja - e to je pravi sex.

Brate to je tim tj. ekipa oni se ne svadjaju,svako ima svoju teritoriju koju kontrolise i drugi mu se ne mesaju u rad!! Oni su red i zakon i oni treba da daju primer,oni se ne rokaju!!
 
ja bi za moda stavila limunovo drvo....ili monoga october(tako nesto je nick)....a ne daj boze da su nam ovo troje mod!!xaxaxax...mada mozda i ne bi bilo one djecurlije....mogli bi da ubacite i koju curu...jer bi se ovo pretvorio u muski pdf....
 
ako se odnosi to na mene i overkila to nije nikakva svadja ...a ti znas kak ose svadjaju admin. i modovi ,jel?
Nije se odnosilo na vas dvojicu. I jeste, znam kako se svadjaju amini i modovi.

Brate to je tim tj. ekipa oni se ne svadjaju,svako ima svoju teritoriju koju kontrolise i drugi mu se ne mesaju u rad!! Oni su red i zakon i oni treba da daju primer,oni se ne rokaju!!
Vidiš, dešava se i to, pri tom to nisu bili balavci, nego ljudi od svojih 20-25-30 godina.
 
Opet kazem nisam ja pisao anketu!!

aman da li ti morash svaki pyt da komentarishesh neshto i da spamyjesh a da te pritom niko nishta nije pitao?
mislim da je najbolje da na nekom podforymy vasha "koalitzija" (kako vetj sebe nazivate) otvori odredjeny temy i tamo se dopisyjte do mile volje a ne da svaq temy ynishtavate vashim postovima koji nemajy veze sa istom...stvarno preteryjete...
 
aman da li ti morash svaki pyt da komentarishesh neshto i da spamyjesh a da te pritom niko nishta nije pitao?
mislim da je najbolje da na nekom podforymy vasha "koalitzija" (kako vetj sebe nazivate) otvori odredjeny temy i tamo se dopisyjte do mile volje a ne da svaq temy ynishtavate vashim postovima koji nemajy veze sa istom...stvarno preteryjete...

Moram jer se to odnosi na mene,a koaliciju nemojte puno da potcenjujete!! I samo jos jedno pitanje za doticnog moderatora a je li ti u sve moras da zabadas nos i pricas stvari koje svi vec znamo?? I jos jedno sto ja uvek dobijam opomene a drugi ne a isto to rade??
 
pri tom to nisu bili balavci, nego ljudi od svojih 20-25-30 godina. Ja sam tako shvatio ali da sacekamo autora posta da nam on lepo kaze sta je ovime mislio pa onda da mu uputim odgovarajuci odgovor!!

ljudi koji su se svadjali , nisu bili balavci , nego su bili ljudi od 20-25 godina ..ja sam ga tako razumeo..nigde ne pise nista za mene tebe ili za nekog drugog.
 
Moram jer se to odnosi na mene,a koaliciju nemojte puno da potcenjujete!! I samo jos jedno pitanje za doticnog moderatora a je li ti u sve moras da zabadas nos i pricas stvari koje svi vec znamo?? I jos jedno sto ja uvek dobijam opomene a drugi ne a isto to rade??

shta se to odnosi na tebe...ti si otvorio ovy temy pa sam se tebi obratila?
a veoma ste smeshni shto gradite neke koalitzije i sl ne znam samo odakle vam ispadajy takve ideje :S triperi najgori...

btw zashto onda i dalje spamyjete ako znate kako stvari stoje...glymite neke baje?
i nisi dobio opomene vetj opomeny...al' kako si krenyo pretvoritje se i to y mnoziny...
za sada mozete samo da korisite ovaj period kad moderatora na ovom pdf-y nema i tako...
 
Brate vec sam napisao ovo je bukvalno zalba,jer niko vise ne obraca paznju na ovaj pdf,ovo je vid skretanja paznje i dokazivanje uz koga su ljudi,tj kome je stalo do pdf!! Znam da nema sanse iako legalno pobedimo da me postave i zato se i ovako ponasam,msm ako nemam nikakve sanse necu nikao ni da trpim a i ovako imam jacu poziciju mogu da radim sta hocu jer nemam neka velikao ogranicenja kao moderatori!!


pa zar opet ista prica . Sta si ti drugciji od mene ili nikole ili bilo kog drugog reg. kor.?
 
pa zar opet ista prica . Sta si ti drugciji od mene ili nikole ili bilo kog drugog reg. kor.?

Izvini sto sam azururao nisam primetio da si me citirao!! BO$$,IBM i ja jedini imamo smelosti da se odupremo sistemu koji ne valja i mi ne cutimo kad nas neko vredja,samo me interesuje gde ste svi bili na temi Sta mislite o ovom decku?? nigde vas nije bilo sam sam se borio za nas porotiv njih 4 i sad se svi odjednom okupljaju i Ana im postaje prijatelj i urocuju se protiv mene!! Samo ova dvojica da dodju...A spreman sam da zrtvujem nick za moje stavove!!
 
Brate vec sam napisao ovo je bukvalno zalba,jer niko vise ne obraca paznju na ovaj pdf,ovo je vid skretanja paznje i dokazivanje uz koga su ljudi,tj kome je stalo do pdf!! Znam da nema sanse iako legalno pobedimo da me postave i zato sto nisam poslusan kao ostali!!

Moj savet da iskulirate malo jer ce se ceo forum urotiti protiv vas pa ce te popiti trajne banove i posle dovidjenja!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top