Quantcast

Novi moderator

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Stvarno. Ako nece nemojte da budete dosadni. A ne znam sta bi to falilo Alexu? Pa sta ako je grobar. Vise ste dosadni sa tim sr,anjima oko glupih "vecitih" . Uopste nije bitno da li je mod grobar ili zvezdas.

@Fluid Mogla bih, ali iskreno ne zelim da se svadjam sa ostalima.A i ne znam kako bi se snasla. :)

shurik'n

Zainteresovan član
Poruka
378
Stvarno. Ako nece nemojte da budete dosadni. A ne znam sta bi to falilo Alexu? Pa sta ako je grobar. Vise ste dosadni sa tim sr,anjima oko glupih "vecitih" . Uopste nije bitno da li je mod grobar ili zvezdas.

@Fluid Mogla bih, ali iskreno ne zelim da se svadjam sa ostalima.A i ne znam kako bi se snasla. :)
Јако је битно.Не мислим да омаловажавам Флуида иили било кога,али мислим да никако није добро да још један гробар буде модератор уз дужно поштовање према Алексу.
Ти си ипак женско и не гледаш ствари као ми;)

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Јако је битно.Не мислим да омаловажавам Флуида иили било кога,али мислим да никако није добро да још један гробар буде модератор уз дужно поштовање према Алексу.
Ти си ипак женско и не гледаш ствари као ми;)
Ijao sovinisto klasicni! :lol: Aj mi molim te objasni kako vi "muski" gledate na stvari? Sta ima veze ko je moderator? A ionako vecina je za Alexa. :P

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.