Novak Đoković _II

Trebalo bi da Nole konacno bude spreman za Monte Carlo.Ja verujem da se u miru vredno sprema i da krece novi pocetak od 37-40 godine da se klepi jos 1/2 grend slema.Da se izmore malo ovi mladi do zemljanih turnira.Siner dobar standard.Mrsavi nemacki vucjak trci ko pas.Ko i onaj Alkaraz.Videt cemo kako mu telo radi u Monte Carlu ako bude igrao.

Nekako mu je Monte Karlo najmanje uspešan masters u karijeri, nije mi jasno zbog čega. Sve ostale masterse je osvajao bar po 3 puta dok je MK osvojio samo dva puta.
Mislim da se Siner neće nesto pokazati na šljaci. On može da dodje do izrazaja na tvrdoj podlozi a i travi dok na šljaci ne.
 
Poslednja izmena:
Nekako mu je Monte Karlo najmanje uspešan masters u karijeri, nije mi jasno zbog čega. Sve ostale masterse je osvajao bar po 3 puta dok je MK osvojio samo dva puta.
Mislim da se Siner neće nesto pokazati na šljaci. On može da dodje do izrazaja na tvrdoj podlozi a i travi dok na šljaci ne.
Ali ce zato Rafa da dodje sa sljemom na glavi i u zavojima oko ruku,flasterima,steznjaci za laktove,svaki dan po 10!tableta za bolove.Veliki sampion cenim tu borbenost iako je bio Noletov najveci konkurent.Nece on propustit zemljane terene.Od mladih najopasniji Alkaraz i Siner koji su dosta napredovali.
U Monte Carlu duva vetrina neka ne prija Novaku taj turnir.
Ali jbg idemo sampione lagano pa da u Parizu budes top i klepis 2 ijade bodova.
 
1711536703324.png
 
Dosta ga je Goran trpeo, mnogi ne bi.
Ziva istina je to!Goran je dobar momak nije smradina zna se to po krugovima.Trebalo bi da je i Nole karakter i dobar covek.Jer da nije ne bi bio istoriski sampion.E sad jbg ta dernjava njegova i izderavanja nisu povezana sa Goranom.Goran je radio svoj posao.Ipak je on bio pobednik wimbldona 2001 i zna posao.Novak nije od juce.Ne bi bio tu gde jeste .Mozda malo da se obrati paznja i na drugu okolinu oko sebe?Zena,familija,razni hostapleri i sitni kvaritelji njgovog dela.

Nole bre pusti Gorana uz sebe legende ste u paru.Nemoj tako nije on uzrok poraza protiv Sinera australija i ovo u pustinji.Sve je u samom igracu sportasu koliko je spreman da rinta i da se odrice svega za rezultat.
Mora u sportasu da se probudi pobednicki duh da opstane na tronu a ne sad oterao Gorana i bit ce bolje.Jok!
I sampioni ko on moraju u sebi da traze uzrok.Ipak je on gazda i najbolji na svetu.
 

Back
Top