Nova Vlada Srbije: Vučević premijer, ovo su ministri u Nemanjinoj 11

Не знам чему то , ово што ја пишем нити је ботовање , нити су пароле ..Милица је доказала политичку зрелост , мора јој се одати признање .
Milica je pokazala samo da su joj pare i položaj bitni. Pljunula ja na svoju partiju, koaj će najverovatnije da nestane. Pljunula je na svoje glasače, koji su očekivali nacionalni blok, a dobili izdaju u korist SPS/SNS.
Odlično se uklopila u te Šapiće, Siniše, Brnabićke i Vesiće.
 
Ja odavno ne drzim nivo zbog drugih...a zbog sebe to je totalno druga prica....tu ovaj parlament ne bi bio ni sastavljen...
Mislis da treba da budemo primer blentavom narodu...to nece da pije vodu...to nije malo blentav narod, to je totalno blentav narod...

I ovako je tesko suziveti sa njima, jer cak ni kad prolazis 20 m od ljudi nisi postedjen neverovatnih logickih poduhvata koje imaju...
Uostalom gledaj sad za mesec dana kad krene blokada grada, ili 2 meseca...
Pa kad sve odjednom budu kao radili , pa 29ti, pa zeleznicki ...pa gledaj kako to narod mozga....

Jel ja pricah da kad dzabe pecem seljacima rakiju od njihovih sljiva , svi traze da im ne razdvajam prvenac.....sta ces vise...
 
Milica je pokazala samo da su joj pare i položaj bitni. Pljunula ja na svoju partiju, koaj će najverovatnije da nestane. Pljunula je na svoje glasače, koji su očekivali nacionalni blok, a dobili izdaju u korist SPS/SNS.
Odlično se uklopila u te Šapiće, Siniše, Brnabićke i Vesiće.
Da ali nece nestati vesici sapici , a nece ni milica, ona ce uvek biti malo u boljem polozaju od neke jesicke, Tasicke itd itd...
To sto mi ne shvatamo kako se biraju kadrovi, to nije njihov problem..
uostalom nije nestala ni ova brljiva plavusica iz sps...a dupetom nije mrdnula svih svojih nekoliko mandata...
A ko je nestao.....ona elektrotehnicarka, iz ministarstva energetike...jezik duzi, a nije blentava ni malo...
 
Da ali nece nestati vesici sapici , a nece ni milica, ona ce uvek biti malo u boljem polozaju od neke jesicke, Tasicke itd itd...
To sto mi ne shvatamo kako se biraju kadrovi, to nije njihov problem..
uostalom nije nestala ni ova brljiva plavusica iz sps...a dupetom nije mrdnula svih svojih nekoliko mandata...
A ko je nestao.....ona elektrotehnicarka, iz ministarstva energetike...jezik duzi, a nije blentava ni malo...
To i jeste problme, nestaju partije i pokreti koje ljudi prate, ostaju pojedinci spremni na sve, samo da bi dobili udeo u vlasti.
 
Nije što južnije to tužnije. Beda neopevana. Imaš i onu emisiju na prvoj gde ona tamara ide i sređuje kuće. Strava i užas.
Tu ne volim emisiju , jer ne volim dve stvari kod Srba bas puno...
Prvo te lazne bede i solidarnosti....a ja sam procenio da su to lazne bede i solidarnosti iz svog iskustva kad vidim sta je stvarno beda....

Ne volim pozitivnu diskriminaciju...ne volim kad neka zena zato sto je zena a samo fiktivno je vlasnik dobije 2 mil evra da napravi solarnu elektranu...gratis...
Ne volim sve te intervencije gde radnik postaje papak, a svi su sretni i aplaudiraju..

Vise mi se svidjala emisija gde su imali izbor, selekciju pa siromasi ucestvuju u kao gradnji kuce pa publika glasa kojem ce da ostane kuca....nego te kvazi sirotinje...
Jer ono sto ja vidim na terenu je gora sirotinja koja umire, smrznu se ljudi zimi...a vecito su ili gladni ili bolesni sto su gladni...

Ide ciganija tu dobro , oni dodju sa juga u vojvodinu i nude svoj manuelni rad...a na jugu grade kucu...

A u srpsku bedu ne verujem, pa imao sam ja drugare cigane...sine spolja mislis hleb i tri zrna pasulja jedu , a kad udjes mimo prvog satora, ono sve prva liga , jace zive nego sto sam ja...
Nije zavist, nego zastita....da ostali u komsiluku znaju koliko imaju , u sivoj su zoni , ne bi vredelo da se zale kad neko pokrade...
To ti je sad u BG na mnogim mestima...

Imamo sistem u kome je pljacka do 12000 dinara do skora bila humanitarni rad na svom stanju...
30 ljudi pljacka njivu krompira u zoru .....
 
Bila je pre 5 ili 10 godina neka skupstina osnivacka, u klubu u kojem znam da budem i gledam kako to izgleda, treba skupiti novac za te troskove osnivanja...
Pitam ko je ko ...ovaj ovakav, ovaj onakav, ajd nemam ja toliko protiv tih kvazi intelektualaca, ebiga, praziluk u dupetu , ali mnogi ce drzati vodu...narocito ako ih je vise na isti kroj..
Kad se povelo pitanje finansijera, vidim tu su ovaj i onaj, nazovimo to mecene sa ocekivanjima....
Koja su ocekivanja, pa da se odvoje par parcela, za njihovu gradjevinsku aktivnost...da se malo ojacaju gradjevinski , kao ovo mali sto drlja po BG pa rastura...
A 12 godina drlja...
i vise..

I tako ti mahom sve partije nesto se vezu za trulez i posle se cudi raja kako su ovako onako , te nesto nelogicno odrade, te ovo pucanje ono pucanje..
A i sami gradjani su neposteni u ocekivanjima, znaci sve je to ili debilno ili neodrzivo , a kako su takvi , to ne znam...moje objasnjenje je da su svi u Srbiji totalno neobrazovani sto se tice sociologije i glupetaju zbog onog svog licemernog morala tj sto se stalno prave fini a nisu , posteni a nisu , fer a nisu ....
Sve gledaju subjektivno i onda otud nesloga....kad svako ocekuje da se onaj drugi osteti toliko da ili radi uz stetu ili da nema koristi...
 
Jedno je dal bi je kresnuo a drugo da je raspala radikalka. Ipak treba držati neki nivo iako živimo u septičkoj jami takoreći. Treba držati ličnu higijenu na nivou inače se lako zastrani što je i cilj naprednjaka.

Pogledajte prilog 1540076
Смрадикали су 1990те настали као пројекат, увек су то били и када су глумили најжешћу опозицију, остали су пројекат службе и остаће то све док постоји удба. Zavijetnicina задаћa је била да растури могуће коалиције десничара који не воле бившег Шешељевог генсека Чипуљчанина и то је она и урадила, тачније припомогао јој је муж када се она у одсудном часу није баш снашла, па је Господин Стаменковски морао на кратко да утрчи на терен и ефектним згодитком тим удбе доведе до победе.
 
Poslednja izmena:
Смрадикали су 1990те настали као пројекат, увек су то били и када су глумили најжешћу опозицију и остали су пројекат службе. Zavijetnicina задаћa је била да растури могуће коалиције десничара који не воле бившег Шешељевог генсека Чипуљчанина и то је она урадила тачније припомогао јој је муж када се она у одсудном часу није баш снашла па је Господин Стаменковски морао на кратко утрчи да у терен и ефектним згодитком довео је тим удбе до победе.
Ali stoji to da narod vidi kad pljackaju , ali zaboravi to za godinu dve...
A ovo ostalo kad huskaju na pokolj, to im oproste odmah...
To ide uz tu cetnicku mantru , sta li je...
Moj poznanik je bio bas blizak sa njima i imao je koristi ali nije mirisao ideoloski na taj nacin...ali je imao koristi...
Cudno ili ne, svi ti snalazljivi Srbi kad odu u inostranstvo ne snadju se, a mi nesnalazljivi , propalice, kad odemo , nama isto , cak i bolje u inostranstvu iako smo jasno tudjinci..
 
Смрадикали су 1990те настали као пројекат, увек су то били и када су глумили најжешћу опозицију, остали су пројекат службе и остаће то све док постоји удба. Zavijetnicina задаћa је била да растури могуће коалиције десничара који не воле бившег Шешељевог генсека Чипуљчанина и то је она и урадила, тачније припомогао јој је муж када се она у одсудном часу није баш снашла, па је Господин Стаменковски морао на кратко да утрчи на терен и ефектним згодитком тим удбе доведе до победе.
Zamenili ih danas Smradna Srbija Za Nasilje i gubitnici na infuziji.
 
Pa prvo se pokradu roditelji, rodbina i prijatelji to se u kapitalizmu zove početnički kapital.
Ma ne mislim uzimanje, nego se bukvalno ne secaju da su uzeli , znaci bukvalno to sto kazem, zaborave, toliko im jje nebitno to sto su uzeli od drugih da se ne secaju , ne da zaborave uslugu, nego se ne secaju dogadjaja....

Kao kad uzimaju busilicu, tebi je jedina i uzeo si je da bi tebi radila posao , njima je strano telo koje im je trebalo jednom, niti znaju kakvu su uzeli niti da li su uzeli , toliko im je nebitno bilo onog trenutka kad su orgazmicki zadovoljili svoju potrebu za postovanjem pa su dobili busilicu na pozajmicu ....

E tako ti i narod zaboravi detalje ko je koga zaebao, ko je kome sta uradio samo se secaju da je bilo nesto...
 
Poslednja izmena:
Sposobna Žena i Političarka. Valjda je cilj bavljenja Politikom biti u vlasti, a ne večito pišati uz vetar ko neki.
Evo,-i sad sd ponovo tkz. oporba podelila, što samo govori koliko su oni neozbiljni, a samim tim i neadekvatni da učestvuju u Vođenju Države i Naroda u ovom teškom vremenu.
 

Back
Top