Nova tema na forumu

pa si dosao meni da se zalish?ja da duvam gde je ona grizla?:lol:vidi sta sam naucila! da crtam smilice.kako vam samo ugadjam.promenila sam nik, prestala da spomenjem mamu i sestru od tetke, prestala da lolocem...sta je sledece?ko ce da mi poglodje?
 
lol majceki jel bio problem sto sam sa g rokom onomad imala kratku javnu prepisku.
sta tebe muci?nemas koga drugog pa se zakacila za mene. vidim to vam je trend ovde.nova tema jer gore stoji upravo taj natpis kad se neka otvara, a ja nemam ideje.je l si u pms-u majo?kako struja moze da ti pomogne?ovako agresivna.
ako ti se najebem roditeljke hoces biti zadovoljna? a?
necu maki ja sam ultra fina cura.samo si ti preterano romanticna.
 
HeBePoBaTaH_:
Kaži plz
[/font][/b]
I sama sam nekada vjerovala u to, ali zapravo se radi samo o floskuli koja lijepo zvuci, smisljenoj u svrhu amortizacije razocarenja...
U ''velikim ljubavima” sve je ''veliko”, pomalo i nerealno: kriterijumi, zelje, ocekivanja, te ovi partneri obicno idu na ''sve ili nista”... A posto se ''sve” ne moze naci ni u jednom partneru niti u jednoj emotivnoj vezi, i u zivotu uopste, to onda obicno dolazi do raspada takve veze...
Nasuprot tome, u prosjecnim vezama najcesce preovladjuje ljudska i psiholoska potreba za pripadnoscu i stalnoscu, koja nadjacava eventualna mane i slabosti partnera, zbog cega ove veze i duze traju...

Podrazumijeva se, pricam uopsteno... ;)
 
a oce mnogo da me boli kod cika zube?
e mene stvarno zanima ono sto sam pitala.za odnos prema proslosti, zivljenje u sadasnjosti i koprena buducnosti. navela sam ljubav kao nesto sto nam ipak ostavlja najvece utiske.ali neko je lepo shvatio da sam time potegla jedno drugo pitanje.zanima me stav prema sebi u odnosu na vreme.
 

Back
Top