Nova sezona serije "Pravi detektiv" dočekana fantastičnim kritikama

Kao sto sam rekao ranije, seriju mozda krenem da gledam zbog Dzudi Foster ALI....ne vidim kako da ozbiljno shvatim onu njenu koleginicu kad vise izgleda kao da je sa one strane zakona. E sad, jedino ako to nekako racionalizuju tipa: "Bila je infiltrirana u neku bandu i sta ti je znam" :D Jer zaista ne vidim drugo racionalno objasnjenje da neko ko onako izgleda radi kao detektiv.
 
@Emihs otvorio temu i to je to :lol:
Da li je gledao neko? Osim mene? I mislim @Smorisha kome se ne sviđa, haha.
Elem, meni je prvi utisak Tvin Piks vajb, ne samo atmosfera nego i prikaz likova. Kraj epizode me podseća na Dosije X, epizode na istraživačkim stanicama.
Umetnuli su koliko mogu da primetim i malo folklora. I belog medveda (u Tvin Piksu se takođe pojavljuju životinje kao reference na spiritualno).
Gledam dalje definitivno, zaintrigiralo me je.
 
@Emihs otvorio temu i to je to :lol:
Da li je gledao neko? Osim mene? I mislim @Smorisha kome se ne sviđa, haha.
Elem, meni je prvi utisak Tvin Piks vajb, ne samo atmosfera nego i prikaz likova. Kraj epizode me podseća na Dosije X, epizode na istraživačkim stanicama.
Umetnuli su koliko mogu da primetim i malo folklora. I belog medveda (u Tvin Piksu se takođe pojavljuju životinje kao reference na spiritualno).
Gledam dalje definitivno, zaintrigiralo me je.
Pogledao sam za sada zadovoljan, gledaće se svidja mi se zimski mod i glumačka postava je generalno ok.Morali su ubaciti gej momenat klasika sve ostalo korektno za sada.
 
4 епизоде погледао и поприлично сам збуњен.
Свиђа ми се та зимска хорор атмосфера али ми се чини да нагиње ка некаквој локалној вуду причи.
Видјећемо још двије епизоде и шанса за какав такав смислен расплет.
 

Back
Top