Nova pravila u Srbiji: Ko kaže da je „Čiča“ Draža izdajnik plaća kaznu 450 000 dinara

Govorimo o Drazi i njegovim formacijama.Ne o Sekuli Drljevicu i Kosti Pecancu koji su bili saradnici fasista.Neznam sto Hrvatima smeta zajednistvo Italijana i Srba?Pa bitno je spasiti narod.Jesu li Dalmatinci,Istrani,Zagorci Hrvati?Ko je docekao sa cvijecem Nijemce u Zagrebu?Kakva je uloga hrvtskih komunista?Ko ste vi Hrvati zapravo?Uvijek baratate povijesnim cinjenicama iz Vatikana???????????????:rotf::rotf::rotf:
 
Немаш ништа, Гуми. Осим уобичајене хрватске лажи да су Павелић и Дража исто. Измишљотина којом се ствара оправдање за колективни хрватски усташлук.

Дража је од 41. до 46. провео у шуми и веровао у слободу и западне савезнике, који су га издали и продали Југославију смрдљивим комуњарама.

Zašto bi bili isto, pa nitko nije bio isto kao i neko drugi, niti su ustaše bili isti kao četnici, niti su fašisti bili isti kao nacisti.
I zašto misliš da tražim opravdanje za kolektivni hrvatski ustašluk?
Pa ja sam ustaša, misliš li da želim pravdati sebe?
 
Kaze onaj decko da nije ni bio rodjen u to vreme ,nisam ni ja ali sam imao dedu .Obozavao je kralja . To da Draza nije znao za zlocine je smesno ,kao sto Boris Tadic nije znao za privatizacije.Bio je duzan da utegne tu paravjsku da lici na nesto a ne da da budu banda isfrustriranih .Danas kada bih pravio poredjenje Draze sa Vucicem ,nuije ista situacija ali ima slicnosti u pokusaju da sedis na DVE STOLICE pa koja pobedi.
 
Hehe,to samo znaci da je Tito bio lazov i da ce ovim cinom istorija morati da se revidira,tj da se oslobodi od lazi da su partizani sa drugom Titom bili sve samo ne oslobodioci,oni su bili okupatori i sluge nemaca,jer su nastavili ono sto su radili hrvati u Ndh,i vazno je da je klupko pocelo da se odmotava,vise se istina ne moze sakriti.
 
Govorimo o Drazi i njegovim formacijama.Ne o Sekuli Drljevicu i Kosti Pecancu koji su bili saradnici fasista.Neznam sto Hrvatima smeta zajednistvo Italijana i Srba?Pa bitno je spasiti narod.Jesu li Dalmatinci,Istrani,Zagorci Hrvati?Ko je docekao sa cvijecem Nijemce u Zagrebu?Kakva je uloga hrvtskih komunista?Ko ste vi Hrvati zapravo?Uvijek baratate povijesnim cinjenicama iz Vatikana???????????????:rotf::rotf::rotf:

Tak su i Hrvati bili zajedno sa Švabama da spase narod, pa onda s partizanima da spase narod - sve 5.
 
Da,mozemo reci konacno,da pocnemo da postujemo one koji su nas zaduzili,kao sto se to radi svuda u svetu.

http://www.vestinet.rs/tema-dana/nova-pravila-u-srbiji-ko-kaze-da-je-cica-draza-izdajnik[/b[-placa-kaznu-450-000-dinara

Ovo je ujedno obavestenje i moderatorima,kao i svima na ovome forumu,da svako vredjanje naseg Djenerala povlaci kaznu primerenu delu.


ПРИЈАВА!!!

1) писао латиницом
2) стоји да је издајник
3) назвао га Цицом...
:rtfm:
 
Hehe,to samo znaci da je Tito bio lazov i da ce ovim cinom istorija morati da se revidira,tj da se oslobodi od lazi da su partizani sa drugom Titom bili sve samo ne oslobodioci,oni su bili okupatori i sluge nemaca,jer su nastavili ono sto su radili hrvati u Ndh,i vazno je da je klupko pocelo da se odmotava,vise se istina ne moze sakriti.

Pa to vi jedva čekate, da se istorija revidira, da naštelujete kako vam odgovara, ja ne volim komunjare al' znaš kad bih vama dao da revidirate istoriju, nikad
 
Koliko košta ako napišemo da je svaki stanovnik Beograda - IZDAJNIK?

1) Pobego iz rodnog mesta
2) Nema nameru da se vraća sem po prasetinu i ostalo
3) Po završenom faksu ne želi da implementira stečeno iskustvo u rodnom kraju nego vršlja po izgradjenom?
4) Pije vodu iz Save koja izvire u Sloveniji i prolazi kroz Hrvatsku a svi oni imaju cevovod u reku...
 
Da,mozemo reci konacno,da pocnemo da postujemo one koji su nas zaduzili,kao sto se to radi svuda u svetu.

http://www.vestinet.rs/tema-dana/nova-pravila-u-srbiji-ko-kaze-da-je-cica-draza-izdajnik-placa-kaznu-450-000-dinara

Ovo je ujedno obavestenje i moderatorima,kao i svima na ovome forumu,da svako vredjanje naseg Djenerala povlaci kaznu primerenu delu.

da nisi brzopleta i citas malo pazljivije ne bi napisala sto jesi posto se ne radi o kazni vec o mogucoj privatnoj tuzbi :)

javno kaže za njega da je on bio izdajnik može se suočiti sa tužbom za uvredu i kaznom do 450.000 dinara!

e sada i nije bas to tako kako kazes ..recimo da mene tuze ne bi bas tako lako bilo da dokazu da i nije bio zlocinac a meni daleko lakse da dokazem suprotno na sudu :D
jasno nadam se da bi sudski proces bio posten i pravican :)

:bye:
 
Koliko košta ako napišemo da je svaki stanovnik Beograda - IZDAJNIK?

1) Pobego iz rodnog mesta

Полазиш од себе, а то није у реду. Многи људи су Београђани генерацијама, мада их у твом кругу познаника без сумње нема.
 
komunjarama rastu očnjaci od muke :mrgreen:

drugovi i drugarCE gologuzani zbijte redove pogledajte u nebeski svod i zapevajte internacionalu.Neće vam to pomoći......ali , kao da je to bitno :hahaha:

Tito delio stanove a ne Draža
Komunajre su pobedile Gibaničare jer su čuvali hohštpleraj i korupciju otprilike kao današnju.

- - - - - - - - - -

Jeste da je uzimao kredite za stanove ali i ovi danas uzimaju kredite i izbacuju narod iz stanova....
 
Advokat koji je zastupao rehabilitaciju Zoran Živanović, kaže da će od dana objavljivanja jučerašnje presude Mihailović biti neosuđivano lice i da će iz toga proizići određena prava.

Neosuđivani su i Hitler i Pavelić.
Tko kaže nešto ružno o njima - kazna.

Hitler i Pavelic su nacisti, fasisti i zlocinci, kako te nije sramota prvog gerilca okupirane Europe porediti s njima? :ceka:
 
Полазиш од себе, а то није у реду. Многи људи су Београђани генерацијама, мада их у твом кругу познаника без сумње нема.

Drago mi kad naidjem na prave Ljotićevce, pardon, Beogradjane :mrgreen:
p.s. u Begradu poginulo 3 Nemca što kao starosedeoc i saradnik sa Kurtom i Murtom moraš da znaš, a od njih samo 1 punokrvni Švaba...
:bye:
 

Back
Top