Nova moda: može sve samo ne vaginalni?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.391
Ćula sam da žene hoće da se dohvate sa nekim onako neobavezno (dakle jedanput, eventualno dvaput), ali tako da oralni sex dolazi u obzir, sve daju ribicu na poljub itd, rukom može takođe unutra da bi svršile, one zadovolje rukom ili oralno partnera, ali ne q unutra !

Jeste li i vi čuli za to?
Kako bi se to objasnilo?

Tip mi kaže da od 10tak žena sa kojima je "bio" tako na ex, samo je par njih pristalo na klasičan sex, ostale ne, samo ovako nešto. Pa je meni to bilo interesantno.


1661620003398.png
 
Tip mi kaže da od 10tak žena sa kojima je "bio" tako na ex, samo je par njih pristalo na klasičan sex, ostale ne, samo ovako nešto. Pa je meni to bilo interesantno.
sad kad to kazes seti me da sam sa jednom na prvom sastanku kad smo se smuvali i dosli kod mene imao samo oralni seks, ona nije htela osim da je malo pipkam.. tek na drugom sastanku kod nje je bilo ol inkluziv :D

nikad nisam ovako razmislajo o ovome sto pricas.
 
Ne znam zene kako to shvataju, ali muskarci se i ne secaju da su bili sa nekim ako se to desavalo...ko ja...sta...malo smo pricali....popili sokic...
Pa sta da prica ona na stripchatu koja oseca u micikani vibracije kojima ti upravljas.....to je onda triple seks ako se ovo racuna u seks...
Za razliku od pozitivnog tumacenja, i dalje se moze tumaciti kao seksualna prinuda, zlostavljanje, nasilje i samim tim mu dodje ista kategorija kao silovanje, ako nemas dobrog advokata..

To je usluga za po kuci mozda....ono ajd dobio si sokic, pa da se ispomazete...a ne rizikujete STD...
 
Ćula sam da žene hoće da se dohvate sa nekim onako neobavezno (dakle jedanput, eventualno dvaput), ali tako da oralni sex dolazi u obzir, sve daju ribicu na poljub itd, rukom može takođe unutra da bi svršile, one zadovolje rukom ili oralno partnera, ali ne q unutra !

Jeste li i vi čuli za to?
Kako bi se to objasnilo?

Tip mi kaže da od 10tak žena sa kojima je "bio" tako na ex, samo je par njih pristalo na klasičan sex, ostale ne, samo ovako nešto. Pa je meni to bilo interesantno.


Pogledajte prilog 1211914
Pa dobro aj moze u dupe.
 
Jok, nikad čuo. Ali nek radi kako ko želi, što se mene tiče.
Klasicni petting , vrlo cest 60tih godina proslog veka; u ono vreme kada je sa jedne strane bila propupala seksualna sloboda, a sa druge patrijahalni moral, devojke su htele da ostanu nevine, ali i da imaju seks, pa je to bilo idelano resenje
Htele da se *ebu a da im ne uđe... i bukvalno i figurativno. :lol:
 

Back
Top