Nova ministarka finansija: Nista od rasta standarda

pa ko iole zna o ekonomiji nesto, vidi da samo moze da bude gore.

bagra vestacki drzi kurs dinara ekstremno nisko , samim tim nas izvoz je sve slabiji nekonkurentniji i manji, samim tim nas uvoz je sve veci, budzetski deficit je ogroman, trosi se mnogo vise nego sto realne mogucnosti dozvoljavaju. do sada se taj minus pokrivao rasprodajom drzvne imovine a sad kad se vise nema sta prodati, demokrate nam nude nova zaduzivanja u inostranstvu i ako su nas za 8 godina zaduzili za citavih 20 milijardi.

sve u svemu pred srbijom je crna buducnost...

Е ово је суштина, али о томе мало ко хоће (и зна), да дискутује...:confused:
 
Poslednja izmena:
Pre svega treba svi da budemo svesni da zivimo od donacija i pomoci iz inostranstva, takodje i od inostranih ulagaca koji posluju kod nas. Nasa proizvodnja je na nuli - maltene, pa je stvarno smesno ocekivati da cemo sada skociti na ne znam koliki standard kad nam je privreda takoreci mrtva.
Srbija zivi i opstaje od tudje milostinje, koliko god to nama ruzno zvucalo.
 
Pre svega treba svi da budemo svesni da zivimo od donacija i pomoci iz inostranstva, takodje i od inostranih ulagaca koji posluju kod nas. Nasa proizvodnja je na nuli - maltene, pa je stvarno smesno ocekivati da cemo sada skociti na ne znam koliki standard kad nam je privreda takoreci mrtva.
Srbija zivi i opstaje od tudje milostinje, koliko god to nama ruzno zvucalo.

a zasto nam je proizvodnja na nuli? zasto nam je proizvodnja u celom periodu od 2000te do 2007 na nizem nivou nego 1998 godine?

Imas li odgovor na to?

Zasto srbi zive od kredita i milostinje msto od svog rada? I kome odgovara da to tako bude?

Imas li odgovor?
 
o čemu ti lupaš
Ja živim od svog rada i lepo, ne extra, ali mogu da priuštim dosta stvari
i moji drugari i prijatelji, žive od rada, niko im nije dao kao tebi
Ti živiš na plećima svojih roditelja, šalju te na more i još ti je loše
hoćeš i socijalnu pomoć još, kao u Švetskoj.
Da radiš, nebi ceo dan pisao gluposti ovde.
Dečko ti si ovde od 09-03h, o kom ti radu pričaš. Još ti je loše. Ćuti tu i budi srećan.
A što ljudi uzimju kredit za stan, kola ili nešto drugo... to je njihov izbor. PAAAAA...
Kako smo 93 živeli ili 99 pod bombama
SADA je EXTRA
 

Back
Top