Нова година?

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.699
Ранијих година у ово време су клинци пуцали петарде, музика трештала, аутомобили шкрипали, народа више било по улицама. Тј. ранијих година се више осећало предпразнично расположење. Данас тога је драстично мање. Све је то одраз немаштине, летаргије, беде у народу . Ово је горе доба од 90-их.
 
Ранијих година у ово време су клинци пуцали петарде, музика трештала, аутомобили шкрипали, народа више било по улицама. Тј. ранијих година се више осећало предпразнично расположење. Данас тога је драстично мање. Све је то одраз немаштине, летаргије, беде у народу . Ово је горе доба од 90-их.

ne lupaj raja je nekad bila neinformisanija i zatucanija pa je tripovala da je ng stvarnost,danas su se malo i osvestili
 
Ранијих година у ово време су клинци пуцали петарде, музика трештала, аутомобили шкрипали, народа више било по улицама. Тј. ранијих година се више осећало предпразнично расположење. Данас тога је драстично мање. Све је то одраз немаштине, летаргије, беде у народу . Ово је горе доба од 90-их.
Sad vec znaju da ce svaka sledeca biti samo gora ,a od odmah od 1. jaunara ceka ih vece cene ,vece porezi..Uspeli su da ubiju i nadu u boljitak..
 
О томе и причам. Завладала апатија и безнађе. Но, Тијанић и Кен нас уверавају да у Србији тече мед и млеко и само "што нисмо закорачили у ЕУ". z:D
 
Evo deda Mraza sa pokloncicem:

5341758sexy.jpg
 
Ранијих година у ово време су клинци пуцали петарде, музика трештала, аутомобили шкрипали, народа више било по улицама. Тј. ранијих година се више осећало предпразнично расположење. Данас тога је драстично мање. Све је то одраз немаштине, летаргије, беде у народу . Ово је горе доба од 90-их.

******, некада су људи са еуфоријом испраћали годину, зато што је била добра, а сада, када ти је та година донела беду и тежак живот, шта да испраћаш... :(
 
******, некада су људи са еуфоријом испраћали годину, зато што је била добра, а сада, када ти је та година донела беду и тежак живот, шта да испраћаш... :(
па испраћаш стару, оно што је било лоше и надаш се бољој.
 
Ранијих година у ово време су клинци пуцали петарде, музика трештала, аутомобили шкрипали, народа више било по улицама. Тј. ранијих година се више осећало предпразнично расположење. Данас тога је драстично мање. Све је то одраз немаштине, летаргије, беде у народу . Ово је горе доба од 90-их.

Hvala Bogu da ima manje petardi.

Kriza nas je ponecemu i naucila.
 
Ma nema tu sad neke euforije,više ni ono ljubljenje u 12 nije histerično ko ranije...Malo se to smirilo...Ranije je baš bilo.Ono u 12 ljubi te i znan i neznan...Što nije bilo loše sa stanovišta cica ali muških:mrgreen:
Čak mi u nekim segmentima i nedostaju 90.-te...Ja sam se makar tad ludo zezao...Naravno ne bi mi toliko nedostajale da je zaista došlo do promena...
 

Back
Top