nole

Moras tri puta da ponovis da je ruzan? Reci jednostavno tebi se ne svidja. Milioni devojaka ne misle tako.
A sto se tice Jelenine kose, ona je SPEKTAKULARNA. Narocito kad je vezana u rep.
Idem sad, da vam ne kvarim temu o tome koliko vam je Nole ruzan.:lol:

pa kad jeste ružan
i tačno, meni se ne sviđa, i normalno da mi se ne sviđa kad je ružan
a to što milioni drugih devojaka ne misle kao ja.....pa šta da im radim...i to neće promeniti moje mišljenje
no, što ga ti breniš uopšte
on je uspešan i bez tebe i baš ga briga što i ja pišem ovde da je ružan:P

u ebote, ispade dečko kvazimodo :roll:
nije ružan. u stvari, dok ovo nisam pročitala, nisam o tome ni razmišljala. meni je on lepuškast.;)
ne pratim sport, mada, nole je baš eksponiran. primećujem da je postao malo arogantan, ali to je sve.

i jeste i arogantan pomalo
 
Шта је твој проблем?
Окружена си искључиво естетски савршеним људима па ти смета ако је нечији нос за 3 милиметра дужи од прописаног?

И Сека Сабљић рекламира масу ствари а није била лепотица ни пре 120 година, па шта?

Зашто тебе нема на ТВ?

ko kaze da me nema? :lol:
 
Bas cu eto i Noleta gledati kao seksualni objekt i meriti mu lepotu i privlacnost. :eek:
Pa kad budem nacisto da li je lep ili ne zagledat cu nastavnika gitare moje dece a posle toga ne bi bilo lose da malo "virnem" i u svestenika na sluzbi u nedelju. Sto da ne?
Svi oni su muskarci i izgleda da bi to trebao biti dovoljan razlog da ih merim i komentarisem na taj nacin.

I Nole ne da nije ruzan vec je bas simpatican decak.
 
Nole kao muskarac mi nije zanimljiv, klinac je za mene (a ja sam kao matora). Svako postovanje za sportske uspehe, to se podrazumeva, a isto vazi i za ostale nam tenisere (i uopste, svakoga ko je nesto postigao). To lep/ruzan je irelevantno.

Medjutim, tema mi je ok. Zaista stoji cinjencia da mnogi ljudi (sto muski, sto zenski) ne bi bili smatrani atraktivnim da nisu poznati. Odnosno, smatraju ih privlacnim samoz ato sto su popularni... Ovako ih niko pogledao ne bi. Mnogi i sami to priznaju ("u srednjoj skoli su me zezali da sam ruzan....") OK, ove price se mahom govore u intervjuima i deo su standardne price o uspehu, ali ima tu neke istine. Kad pogledam kakve se sve face promovisu u medijima kao neki seks simboli, ne mogu a da ne pomislim da se "malko" preteruje... Komsinica, 15 godina "sece vene" za likom iz "Sumraka", neki plavusan sa seljackim rumenilom... Ok. Neki se "ubise" za onim bajom iz "Bekstva iz zatvora" (cak i moja keva trza). A da ne pominjem raznorazne "glumicice" koje se postavljaju kao seks simboli a od glume su operisane pod totalnom anestezijom (samo vazno je da imaju dupe kao sedmogodisnji decak sto rece Borat).

PS-A sto se tice onog muvanja ruzne a dobro telo... Ne znam sta da kazem, ja recimo nisam neka lepotica, ali imam lepse lice nego telo (nije po danasnjim standardima). I par drugarica znam, bas lepe devojke u licu, ali telo nije "po standardima". Momcici su uvek muvali neke druge, koje imaju dobro telo, a faca je nekako bila manje vazna... Bar u tom uzrastu (ono, 16-25 godina). Sad, ja nesto ne umem da odredim zensku lepotu, a narocito ne sebe, ali nekako se desavalo da mrsave devojke dugih nogu uvek imaju dosta udvaraca bez obzira da li imaju kvrgav nos, rosavo lice i sl. Tako da mogu da razumem momka koji rece da mu se svidja Jelena Jankovic iako nema lepo lice.
 
Па шта се онда секираш?

Кад видиш ружног Нолета на ТВ - окрени канал тамо где ћеш гледати лепу себе, и све у реду! ;)



ne shvatash poentu teme.
kao moderator trebala bi da imash ozbiljniji pristup, a ne da skachesh na prvu loptu a da i ne znash o chemu se radi.

poenta je bila:
zashto se meshaju uspeh i pozeljnost.
kao primer sam uzela djokovica jer ga u poslednje vreme sem shto je uspeshan(tu mu skidam kapu) svrstavaju i u neke sex simbole shto je meni apsolutno van pameti.
 
ne shvatash poentu teme.
kao moderator trebala bi da imash ozbiljniji pristup, a ne da skachesh na prvu loptu a da i ne znash o chemu se radi.

poenta je bila:
zashto se meshaju uspeh i pozeljnost.
kao primer sam uzela djokovica jer ga u poslednje vreme sem shto je uspeshan(tu mu skidam kapu) svrstavaju i u neke sex simbole shto je meni apsolutno van pameti.

И модератори имају душу. :P

Види, човек који ми је сломио срце је све само не леп, чак, на први поглед изразито ружан. So what?
Зашто мислиш да су пожељни само они који имају правилан нос, савршене обрве, извајане усне, зубе као два низа бисера, бујну гриву, блистави поглед кроз густе трепавице....и све по реду?

Не мешам ја ништа, ти си та која меша естетику и пожељност! ;) Нису пожељни само они који су лепи, то се обично спозна већ после двадесете године...;)

А и сам појам лепог је прво условљен личним укусом (који је подложан мењању), и критеријумима културе у којој живимо...тако да се на њега не може гледати са неког објективног становишта.
Према томе - мени је ок што је ТЕБИ неко ружан, али то је твоја лична ствар...

Ноле и Јелена, као и Сека Сабљић и маса других ''нелепих'' људи не појављују се на рекламама зато да бисмо се дивили њиховој естетској савршености, него зато ћемо увек пре запамтити производ који рекламира нека позната фаца, па макар и ружна, него неки анонимни лепотан! Да ли је теби јасно како функционише свет маркетинга?
 
khm... opet skreces, Hellen...... ako vidim onu jj intervjuisanu u novinama sa naslovom i obracanjem seksi ovo ono, svakako ne prodaju vodu...
a o tome pricamo
drugo su bilbordi sa reklamama proizvoda
 
hellen opet ne chujesh,
i moj momak mi je bio smeshan, bezala sam od njega a sad mi je najsavrshenije bice na planeti, ali to su ljudi sa kojima imash kontakt i imash priliku da vidish njihove osobine.
sa javnim lichnostima to nije stvar.
 
:lol::lol:
Ne mogu da verujem sta citam ovde. Djokovic vam je ruzan? Na stranu to sto to nije istina, ali to da li vam se neko lice dopada je stvar licnog ukusa. Meni se recimo Adrijana Lima ne svidja u licu, pa necu reci da je ruzna ko djavo. Mozda milioni drugih vide nesto sto ja ne vidim.
Ali nisam zbog toga reagovao, vec zbog vredjanja JJ, najseksipilnije teniserke na svetu. Mozda nije savrsena u licu, ali ima dobro telo. Taj ko je ne bi otresao il' je slep il' je gej.


I meni je Adrijana Lima nesimpaticna.
Nesto me odbija kada je gledam na naslovnicama.
A Jeca je OK. Sto je dirate toliko, bre? Iako nije u licu lepa ono bas, bas, bar se trudi da uvek izgleda najbolje sto moze.
Na stranu njeno telo koje je malo je reci fantasticno.
 
Mislim da je potpuno nebitno kako izgleda ;)
Mozda je iritantan ili previse eksponiran, al' iako nekog zabole uvo ili ne za tenis, nikako, ali nikako mu se ne moze osporiti neverovatan uspeh sa 21 godinom i kultura . Ne zna se koja od te 2 stvari je redja danas :)
 
novak djokovic

srpska ponos i dika.
uspeshan, mlad, perspektivan mladic. najbitnije kulturan.

medjutim meni je on nikad grdji lik, ruzan je ko noc.(sad me je garant zamrzelo pola forumasha)
zashto se mesha uspeh sa lepotom i pozeljnoshcu?

zene,
kakav je vash stav povodom ovoga?

О овоме причамо, зар не? Или ви читате и нешто између редова...?

Пожељност не мора да има везе са лепотом, аман!!!! Ја о ТОМЕ причам....а ви како те? :tease:
 
ne shvatash poentu teme.
kao moderator trebala bi da imash ozbiljniji pristup, a ne da skachesh na prvu loptu a da i ne znash o chemu se radi.

poenta je bila:
zashto se meshaju uspeh i pozeljnost.
kao primer sam uzela djokovica jer ga u poslednje vreme sem shto je uspeshan(tu mu skidam kapu) svrstavaju i u neke sex simbole shto je meni apsolutno van pameti.

Nole je faca i to nema veze sa lepotom a face su obicno uspesne i privlacne.
I dobro je da je tako - valjda nismo toliko povrsni pa da pozeljnost merimo samo po idealnim proporcijama (ili jesmo :neutral:).

Meni je Nole 100x pozeljniji od nekog muskog modela koji je "savrsen" jer mi je "pozeljnost" kategorija koja ima veze sa mnogo toga u sta spada i licnost, harizma, uspeh....itd. a ne samo fizicki izgled.
 
Kad malo bolje razmislim, shvatam da sam potpuno indiferentna na pojavu zvanu Novak Đoković kao takav, ali me užasno iritira ono svojatanje, kao da je svaki političarski punoglavac lično odigrao meč i osvojio neki trofej, takođe i novinari...

A da je čovek privlačniji što ima više novca i više pojavljivanja u medijima, jasno je kao dan.
Tako radi ljudski mozak, nije neka velika mistika.
 
missim poredite noleta sa suzan bojl. decko uopste nije ruzan. missim vecina muskaraca nisu neko olichenje ljepote a bogami ni ove forumashke zene se nesto ne mogu pohvaliti. evo i ja nisam neka ljepota pa se zene loze na mene. meni licno ljepota ne predstavlja glavni kriterijum da bi nekog okvalifikovao kao vakog ili nakog. bitna je dusha, ba.
 

Back
Top