NOKIA N97 -kineska kopija

Za ne izbacivanje imena pozivaoca je verovatno ili neki bag u softveru ili nije u opcijama namešteno...a što se tiče veličine slova zavisi od modela do modela...u glavnom se može promeniti veličina fonta pa čak i postoji opcija bold,italic,underline etc...
 
jel samo ovom liku ne radi vip kartica ili svima?

Ne radi VIP kartica ni na jednom. Verovatno je problem u tome jer VIP kartice su kartice neke novije generacije...

Nisam probavao u single modu, ali bas cu da probam danas. Ukoliko vam se desi da Facebook aplikacija zabaguje, dovoljno je samo da telefon vratite na fabricka podesavanja i sve je ok.

Takodje imam N97 (E1000), radi odlicno. Odusevljen sam! U planu mi je da nabavim iz Kine isti ovakav ali sa Win Mobile 6.1 softverom, tako da cu ovaj da prodajem, pa ako je neko zainteresovan nek se javi na PP. Imam full opremu uz njega, sa 4gb memorije i futrolom, star 3 meseca.
 
Ja sam imao kinesku N95 i telefon je bio odvratan,katastrofa,uzas...
Zvonio je katastrofalno,neki bumbarov let il sta vec i namucio sam se da promenim melodiju i to biras samo onu sto ti oni ponudili po difoltu...MP3 mislim da nije imao,imao je kameru od 0.1 mgpixel iako pise da je 5...Radio je malo i razdrndao se...Uzeo sam tu memorijsku od njega i ubacio u samsung i ona radila dva dana i crkla...
Jedino bih uzeo kineskog Vertua onako do 50 evra...bitno mi je samo da izgledom i softverski lici na original,a funkcije su nebitne...
 
Ja sam imao kinesku N95 i telefon je bio odvratan,katastrofa,uzas...
Zvonio je katastrofalno,neki bumbarov let il sta vec i namucio sam se da promenim melodiju i to biras samo onu sto ti oni ponudili po difoltu...MP3 mislim da nije imao,imao je kameru od 0.1 mgpixel iako pise da je 5...Radio je malo i razdrndao se...Uzeo sam tu memorijsku od njega i ubacio u samsung i ona radila dva dana i crkla...
Jedino bih uzeo kineskog Vertua onako do 50 evra...bitno mi je samo da izgledom i softverski lici na original,a funkcije su nebitne...
i da napomenem da mi je mobilni od pocetka bazdeo na naftalin ili tako nesto...
 
Inace ja sam uvek za kineske kopije, ali za Noklu n97 ili bilo koju drugu sa slideom bas i ne. U cemu je stvar? Pa u tome sto obicno ako je kupis kod nas moras saznati proizvodjaca, a lakse je naci postenog politicara - citaj nemoguce.

Zasto moras naci proizvodjaca? Zato sto moras naci flat kabal za njega, a svaki proizvodjac ima neke svoje kablove, tako za godinu dana kad dodje vreme za menjanje doce i kraj tvojim zivcima veruj mi prosao sam sve to kad sam trazio prijatelju flat za N95. Nasao sam pa se ispostavilo da nije taj, pa ni drugi, a tek treca sreca (3 i po meseca nam je trebalo) :sad2:

Ako neko vec ima slicinih problema neka potrazi delove na www.chinabuye.com
 

Back
Top