Quantcast

NOKIA N97 -kineska kopija

niknes

Obećava
Poruka
61
sadrzi TV,FM-radio,Tac screen,fenomenalnu tastaturu,blutot,mnogo druge opcije i programe... samo me zanima sta mislite o kvalitetu i o slajdu ??? kakav je meni dali lici na originalnu nokiu , zanimaju me islicna iskustva sa kinskim telefonima

niknes

Obećava
Poruka
61
Koliko sam upoznat podržava samo java igre....do duše ne zanimaju me pa nisam ni probao da ubacujem...Što se telefona tiče...malo para,sasvim dobra kupovina :) O kvalitetu ćemo pričati kasnije.....
ja sam uzeo sa wirlesom i sa tv-om i radi perfektno instalirao sam ccak i 20 igra touch-schreen , ali moze i tastaturom model je E100 n97 telefon je vrh... http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3316

mickk

Obećava
Poruka
93
Koja je rezolucija ekrana tog kineskog N97 modela i koji je operativni sistem na njemu?
Video sam da ovaj model sa TV-om ima i WIFI. Da li je to tacno i kako se pokazao, tj. koliki mu je domet?
65k boja,oper sist je klasičan,TV je ok i net je OK,oko dometa te nisam razumeo jer on hvata sve mreže u blizini kao i lap top....
Kod mene se pokazuje kao pristojan telefon,jedina zamerka je što ne može da radi dual sim sa Vip mrežom i nema silent opciju ili ja nisam još pročeprkao dovoljno.

niknes

Obećava
Poruka
61
telefon ima silent opciju :)) , tv radi super , kamera nije losa , baterija super drzi (kad se gleda tv vise trosi) , wirless super radi , evo linka sa koga mozete sklinuti oko 40setak igara ,pa koje hocete prekopitajte u svoj fon pa ih nadjite u file menageru i instal :DD

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.