Nocni klubovi?

Ne propušta ništa, al to će ukapirati za nekih 10-15 godina. Do tad će da izlazi tamo, mora da se prođe i ta faza. :lol:

Možeš batice da uđeš u većinu verovatno, mali broj njih traži ličnu kartu ili traži da imaš 21, ko Stefan Braun.
 
Ne propušta ništa, al to će ukapirati za nekih 10-15 godina. Do tad će da izlazi tamo, mora da se prođe i ta faza. :lol:

Možeš batice da uđeš u većinu verovatno, mali broj njih traži ličnu kartu ili traži da imaš 21, ko Stefan Braun.

Ma kapiram ja sve to, nisam neki tip za klubove, ali drugari me zvali da idem sa njima pa eto.
 
- Извади личну свакако ће ти требати за сто ствари ( упис на факултет, учлањење у омладинску задругу, отварање рачуна у банци итд)
- У неким клубовима - локалима ти неће дозволити да уђеш у неким хоће, све зависи. Увек се знало где клинци излазе, бар је тако било кад сам ја био у тим годинама. Тако да ти због тога и суштински не треба лична јер тамо где ти траже свакако те неће пустити.
 
Ma kapiram ja sve to, nisam neki tip za klubove, ali drugari me zvali da idem sa njima pa eto.

jedna stavka koju ne bi trebao da izostavis je da sve kosta papreno u klubovima (po izvestaju mog sina, malo pivo je bar 200din najjeftinije) tako da ako nisi neki lovan neces se nesto provesti. preporucio bih ti da pokusas da povuces prijatelje da odete u neku lokalnu birtiju i napijate se po skoro nabavnim cenama.
 
Poz,
Da li je moguce uci u klub bez licne karte?
Imam 16godina ali nisam izvadio licnu.
Batali klubove batali kafice neko ce ti sipati drogu u pice. Salu na stranu rekli su ti vec ne moras da zuris sa tim i frku ces tamo naci najprije ,vise puta sam dobio batine jos nemam 19 tu ne biraju 10 na 1 ili 10 na 10 to kad si pijan ne razmisljas, ali mozes i da izbjegnes to ako si normalan a i veoma lako mozes naci neku ribicu to je dobra strana ali vjerovatno ne da ti bude djevojka vec za jedno vece..
 
Ja ti imam 15 pa izlazim. Dok si lepo i kulturno obucen udjes bez problema. Ja izgledam i starije a i ulazim sa starijim ortacima pa nemam problema. Uzivaj sto vise mozes dok si mlad.
 

Back
Top