Quantcast

Nocni klubovi?

stugots

Poznat
Poruka
8.967
Ne propušta ništa, al to će ukapirati za nekih 10-15 godina. Do tad će da izlazi tamo, mora da se prođe i ta faza. :lol:

Možeš batice da uđeš u većinu verovatno, mali broj njih traži ličnu kartu ili traži da imaš 21, ko Stefan Braun.

the hell

Početnik
Poruka
12
Ne propušta ništa, al to će ukapirati za nekih 10-15 godina. Do tad će da izlazi tamo, mora da se prođe i ta faza. :lol:

Možeš batice da uđeš u većinu verovatno, mali broj njih traži ličnu kartu ili traži da imaš 21, ko Stefan Braun.
Ma kapiram ja sve to, nisam neki tip za klubove, ali drugari me zvali da idem sa njima pa eto.

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.966
- Извади личну свакако ће ти требати за сто ствари ( упис на факултет, учлањење у омладинску задругу, отварање рачуна у банци итд)
- У неким клубовима - локалима ти неће дозволити да уђеш у неким хоће, све зависи. Увек се знало где клинци излазе, бар је тако било кад сам ја био у тим годинама. Тако да ти због тога и суштински не треба лична јер тамо где ти траже свакако те неће пустити.

Moljac64

Veoma poznat
Poruka
11.537
Ma kapiram ja sve to, nisam neki tip za klubove, ali drugari me zvali da idem sa njima pa eto.
jedna stavka koju ne bi trebao da izostavis je da sve kosta papreno u klubovima (po izvestaju mog sina, malo pivo je bar 200din najjeftinije) tako da ako nisi neki lovan neces se nesto provesti. preporucio bih ti da pokusas da povuces prijatelje da odete u neku lokalnu birtiju i napijate se po skoro nabavnim cenama.