NISAM JA NIKAKVA FEMINISTKINJA

Nakon čitanja ove nenormalno dugačke teme


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
SINDI:
gigule:
sanja ne zameri ali ti sa 19 nisi mala stavove o feminizmu politici i sl. temema???? makar bile i zablude.
ma sa 15, bre!!!
govorila da je brak prevazidjena institucija i da porobljava zene :twisted:
vidis da sam bila pametnija tad :roll:
e baš vala
e jel nekoga interesuje zašto su žene krive za ekološku katastrofu by Jovo Toševski? ...ma nema veze...neću da smaram...a ima veze s temom...


voliš slane ili neslane kokice?
evo saću ja samo mom čoveku da operem noge
 
[quote="gigule]
e baš vala
e jel nekoga interesuje zašto su žene krive za ekološku katastrofu by Jovo Toševski? ...ma nema veze...neću da smaram...a ima veze s temom...


voliš slane ili neslane kokice?
evo saću ja samo mom čoveku da operem noge[/quote]

e vala ja te kokicenecu jesti...ko zna dal operes ruke posle tog pranja nogu :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
gigule:
uf bre jedva me pustio na net,morala sam da obećam da neću divaniti s muškima,samo žene!...

Sindi, odgovor je: iz tri vode!

e dobro, onda...slane kokice :D
mnogo me bre smaraju s ovim pricama muski zenski, bla bla bla
niko ne kaze kako vaspitava musku decu, da li kao mamine mezimce i buduce soviniste, ili kao ljudska bica, jbt
prazna prica....
daj kokice :wink:
 
gigule:
etotako:
gigule:
uf bre jedva me pustio na net,morala sam da obećam da neću divaniti s muškima,samo žene!
evo... ja sam zena :)
Isutali su me iz onog coska na Svastari... pa sam se sklonila ovde na sigurno dok ne dodje moja mama da me vodi kuci 8)
ma idi na politiku...izgleda malo hm ludački... ali znaš kako se kaže, ko se svađa taj se voli...
Mozda ja odem u politicarke... ko Nasa Maja :)
mada mislim da mi ne lezi bas nesto taj stil oblacenja :lol:
 
etotako:
gigule:
etotako:
gigule:
uf bre jedva me pustio na net,morala sam da obećam da neću divaniti s muškima,samo žene!
evo... ja sam zena :)
Isutali su me iz onog coska na Svastari... pa sam se sklonila ovde na sigurno dok ne dodje moja mama da me vodi kuci 8)
ma idi na politiku...izgleda malo hm ludački... ali znaš kako se kaže, ko se svađa taj se voli...
Mozda ja odem u politicarke... ko Nasa Maja :)
mada mislim da mi ne lezi bas nesto taj stil oblacenja :lol:
o bože, leći će samo kad se ti aktiviraš!
srećno
e može nešto i za mene...oću u ministarke,pa ću da ostavim decu mužu on će me varati sa sekretaricom a deca će nam prljava i zapuštena završiti na ulici.
Ulica će biti njihova škola..."Kako sam postao novi arkan"... eh majke majke...žene žene....
 
gigule:
etotako:
gigule:
etotako:
gigule:
uf bre jedva me pustio na net,morala sam da obećam da neću divaniti s muškima,samo žene!
evo... ja sam zena :)
Isutali su me iz onog coska na Svastari... pa sam se sklonila ovde na sigurno dok ne dodje moja mama da me vodi kuci 8)
ma idi na politiku...izgleda malo hm ludački... ali znaš kako se kaže, ko se svađa taj se voli...
Mozda ja odem u politicarke... ko Nasa Maja :)
mada mislim da mi ne lezi bas nesto taj stil oblacenja :lol:
o bože, leći će samo kad se ti aktiviraš!
srećno
e može nešto i za mene...oću u ministarke,pa ću da ostavim decu mužu on će me varati sa sekretaricom a deca će nam prljava i zapuštena završiti na ulici.
Ulica će biti njihova škola..."Kako sam postao novi arkan"... eh majke majke...žene žene....
lele mitke :shock:
sad sam te malo citala na politici... :shock:
ostadoh bez komentara, sto mi se ne desava cesto...
e gigo, gigo... :roll:
 
ma ima malko tog patrijarhjalnog odnosa ali chini mi se da je za zhene bitno da su prof. ostvarene cini mi se da su onda zadovoljnije. ili greshim. ali znam neke cure koje su bash i diplomirale i sve to lepo..i bash su zanimljive, zrace nekako i deluju stabilno. uaaa mrzim ih
 
?:
ma ima malko tog patrijarhjalnog odnosa ali chini mi se da je za zhene bitno da su prof. ostvarene cini mi se da su onda zadovoljnije. ili greshim. ali znam neke cure koje su bash i diplomirale i sve to lepo..i bash su zanimljive, zrace nekako i deluju stabilno. uaaa mrzim ih

Možda , ali pored klovnova ima i pajaca
jedni se stvarno smeju , a drugi su samo oslikanih osmeha.....

Gradi sreću prema svom osećaju za sreću....
Nekome je to potrebnost drugome, nekome zabava, nekome karijera, nekome društveno potvrdjene vrednosti, nekome deca, nekome jin i jan, tj. muškarac i žena kao par i ništa drugo nemože to zameniti....Šta tebe odredjuje ali kao cilj , a ne kao usputno sredstvo za ostvarenje cilja....

Istinski sretne osobe su zadovoljne starice u dubokoj starosti.....ma kakvu golgotu i bedu prošle....
Ostale su namrštene , nemoćne , mrgodne , zlobne, zahtevne i netolerantne kreature,svekvariši koje su izbačene iz filmova koje su same režirale.
 

Back
Top