Николић није консултовао Вучића о учешћу Војске Србије на паради у Москви

Ja sam se licno zacudila da nekakva srpska vojska marshira na Crvenom Trgu, a shvatila sam da je to Nikolic odradio u sopstvenoj reziji.
Bice tu jos velike frke jer vlada s tim ne moze da bude saglasna, a Nikolic sebe smatra vrhovnim komandantom vojske a sto po meni nikako nije.

Mene je licno malo blam da na tribini za vreme parade stoji onaj ludak iz Severne Koreje, Nikolic i Putin, mozda i Lukasenko i onaj Kazakhstanac.
Zeman nece biti prisutan na paradi, nece verovatno niko. Samo Dragica i Toma.


Bog me ubio ako ti imas pojma sta pricas
 
[/U]]Pa nece biti ni Amera, ni Britanaca, ni Francuza, i tako jos nekih koji su doprineli borbi protiv fasizma.
I sto je najcudnije nece biti ni Izrael biti prisutan, a ni Poljska, koliko sam razumela nece ni Putinov veliki prijatelj Orban da dodje, a ni
prijateljica Mari Le Pen. Vazno je da cetnicki vojvoda zastupa Srbiju, cetnici su oslobodili Srbiju od neprijateljske cizme.

- - - - - - - - - -


Pa to i ja pokusavam da kazem ali me niko ne slusa. Ne moze mene sada cetnicki vojvoda da zastupa na toj centralnoj proslavi.

Pa sta ce oni tamo, nisu oni nikakvi pobednici, nego fasisti iz ww2, samo te Merkelova jos nije obavestila.
 
Ja sam se licno zacudila da nekakva srpska vojska marshira na Crvenom Trgu, a shvatila sam da je to Nikolic odradio u sopstvenoj reziji.
Bice tu jos velike frke jer vlada s tim ne moze da bude saglasna, a Nikolic sebe smatra vrhovnim komandantom vojske a sto po meni nikako nije.

Mene je licno malo blam da na tribini za vreme parade stoji onaj ludak iz Severne Koreje, Nikolic i Putin, mozda i Lukasenko i onaj Kazakhstanac.
Zeman nece biti prisutan na paradi, nece verovatno niko. Samo Dragica i Toma.

Vidim ti sebe smatras iznad ustava republike Srbije. :lol:
 
A što bi u opšte konsultovao Vučića? Nikolić je vrhovni komandant vojske.
Sa druge strane ovo i niej vest nego novianri pokušavaju da naprave vest od ničeg.

A što se vućkić meš'o u vojna posla kad je pao helikopter? Što je toma ćut'o ko mula u slučaju helikoptera kad je vrhovni komandant?
 
u vojsci postoji hijerarhija. to sto se vucic svuda mesa je njegov problem

Није његов, него државни, али лик се поистоветио са државом и има очигледне нападе параноје.
 
У Москву стигао министар одбране Србије Братислав Гашић


1429115407_131.jpg


1429115289_130.jpg


http://topwar.ru/73194-v-moskvu-pribyl-ministr-oborony-serbii-bratislav-gashich.html
 
Jao, Sergej, nemoj da me nerviraš.

Што те нервира?

Па зар није велика част за сваког Руса, па и Шојгуа, да се нађе са једним ктитором Цркве и племенитим министром Гашићем?
 
ZORANA MIHAJLOVIĆ: Nadam se da je Nikolić ispoštovao proceduru o učešću vojske u Moskvi

Politika
08:51, 16.04.2015.

Ako postoji protokol kako predsednik Republike donosi odluku o tome gde šalje vojsku i ako postoje pravila koja kažu ko sve treba da da mišljenje o tome, onda se nadam da je Tomislav Nikolić to ispoštovao, kao i da se konsultovao i sa savetnicima pre nego je odluku doneo, rekla je Mihajlović
zorana mihajlovic skupstina foto beta

Foto: Beta

BEOGRAD - Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka za građevinu, saobraćaj i infrastrukturu Zorana Mihajlović izrazila je nadu da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić ispoštovao proceduru i pravila prilikom donošenja odluke o učešću Vojske Srbije na vojnoj paradi u Moskvi, 9. maja.

"Ako postoji protokol kako predsednik Republike donosi odluku o tome gde šalje vojsku i ako postoje pravila koja kažu ko sve treba da da mišljenje o tome, onda se nadam da je Tomislav Nikolić to ispoštovao, kao i da se konsultovao i sa savetnicima pre nego je odluku doneo", rekla je Mihajlović za "Danas".

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlučio je početkom aprila da Vojska Srbije učestvuje na "Paradi pobednika" u Moskvi 9. maja.VS će učestvovati na "Paradi pobednika" na osnovu poziva ministra odbrane Ruske Federacije Sergeja Šojgua, povodom obeležavanja 70. godišnjice Pobede sovjetskog naroda u Velikom otadžbinskom ratu od 1941. do 1945. godine, saopštilo je ranije Ministarstvo odbrane.

Kako je navedeno, predsednik Nikolić je u skladu sa svojim nadležnostima, a na osnovu Ustava, Zakona o odbrani, Zakona o Vojsci Srbije i Pravila službe VS, doneo odluku o učešću pripadnika vojske na "Paradi pobednika" povodom obeležavanja Dana pobede na Crvenom trgu u Moskvi, 9. maja ove godine.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...eduru-o-ucescu-vojske-u-moskvi-clanak-1742851

:rotf::rotf::rotf:

Kako ga .... u mozak ova Zorana!!!
 
:manikir:

Pustite ga ... dobro je prošao sa žutim ljudima...

Nadam se da će opet biti zanimljivih izjava, ali iz Moskve ...

- - - - - - - - - -

kakve veze ima gradjevina sa slanjem vojnika u rusiju

i zasto se zorana mesa u stvari koje se nje ne ticu .

neka radi ona lepo na unapredjenju saobracaja ,puteva prvenstveno to joj je obaveza


Trilateralka ...
 
Tomislav Nikolić je doneo najispravniju moguću odluku koja će po mom mišljenju ostati upamćena kao jedina dobra stvar koju je uradio tokom svog opskurnog mandata.

Ali pokondirena megatikva koja ga proziva neće biti upamćena ni po čemu dobrom već suprotno, samo po zlu, nestručnosti i postupcima koji su u suštinskoj suprotnosti sa ključnim interesima srpskog naroda.

Nadam se da je i Zorana Mihajlović dobro promislia pre no što je, doduše izokola, počela da kritikuje sjajnu oduku da Srbija učestvuje na vojnoj paradi u Moskvi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top