Nikolić moli Tadića za prijateljstvo

Ne, nego ce da bude diktator poput Tadica....Procitaj ustav Srbije - (ali ti bi to vec razumeo da ti ista vredi citati)... pa ces videti koliko je bitno razdvajanje funkcija.

Video sam da su vecina Tadicevih glasaca ustvari sledbenici Tita. Pa uopste nije cudno da podrzavate centralizaciju drzavnih funkcija u jednoj licnosti (predsednik drzave, partijski sef predsedniku vlade, sef partije, sef poslanika svoje partije u skupstini....)

Au ako je po ustavu da je pozeljno da neko bude dvostruka licnost onda mi i drago sto ga nisam citao
Ionako je ovaj poslednji pisan od onog Kostunice.... Nocni Ustav...

Aham, a vi niste Titovi sledbenici, vi niste iz Jajca nego iz guz'ce...
 
Ne, nego ce da bude diktator poput Tadica....Procitaj ustav Srbije - (ali ti bi to vec razumeo da ti ista vredi citati)... pa ces videti koliko je bitno razdvajanje funkcija.

Video sam da su vecina Tadicevih glasaca ustvari sledbenici Tita. Pa uopste nije cudno da podrzavate centralizaciju drzavnih funkcija u jednoj licnosti (predsednik drzave, partijski sef predsedniku vlade, sef partije, sef poslanika svoje partije u skupstini....)


Добро,ајде ти и њима и нама осталима објасни каква је разлика.
Шта спречава председника да ради у интересу његове "бивше" странке?
 
Добро,ајде ти и њима и нама осталима објасни каква је разлика.
Шта спречава председника да ради у интересу његове "бивше" странке?

Pise u Ustavu, samo napravis klik u glavi i vise nisi SNS nikad nisi ni bio...
koji dzakovi iz kontejnera?
koji Seselj?
Koja Srbija?
 
Добро,ајде ти и њима и нама осталима објасни каква је разлика.
Шта спречава председника да ради у интересу његове "бивше" странке?

Nema poluge, instrumente, vlasti.

Bota je bio predsednik drzave ali i sef premijera, pa i sef poslanika u skupstini i sef partije....Pokazi drzavu od 200 u UN u svetu u kojoj jedna osoba ima takvu koncentraciju vlasti (potrazi i medju zemljama treceg sveta)

To je osnovni uzrok korumpirane vlasti.
 
Poslednja izmena:
533139_364613966931727_1296145780_n.jpg
 
Па сарађују њих двојца,само ће сада можда сарађивати и јавно.

А то да је "председник свих грађана а не политичке странке" су приче за бабине жабе. Човек направио странку по свом "лику",и сад као више неће радити са СНС. То што званично није председник те странке ништа не значи.

Nije bas tako. Jedno je radio Sloba koji je "zamrzavao" funkciju, a ovo Nikolicevo je formalno-pravno i donekle sustinski drugacije.
On vise nije predsednik te stranke, i ne potpisuje nikakva dokumenta niti odluke. Nema vise ovlascenja ni kapacitet za to.
Taj koji sad potpisuje snosi svu odgovornost. Nije mu u interesu da bude marioneta, jer Nikolic formalno vise ni za sta nema ovlascenja, a nije u interesu ni Nikolicu da bilo ko sutra ima dokaz da on i dalje vodi stranku.
Naravno, nece on sad dobiti amneziju, niti ce odjednom svi prestati za bilo sta da ga pitaju, ali posle ovakvog poteza, nimalo mu nije u interesu da samom sebi puca u kolena time sto ce samo ko bajagi dati ostavku
 
Au ako je po ustavu da je pozeljno da neko bude dvostruka licnost onda mi i drago sto ga nisam citao
Ionako je ovaj poslednji pisan od onog Kostunice.... Nocni Ustav...

Aham, a vi niste Titovi sledbenici, vi niste iz Jajca nego iz guz'ce...

Ovo je pocetak kraja diktature u Srbiji brizljivo uzgajane 72 godine.

P.S. Postujem jedino sta si priznao da nisi citao ustav....a i da si Titov sledbenik - pripadnik grupe ljudi koja je sklona da stvara "kult" i diktaturu.
 
Добро,ајде ти и њима и нама осталима објасни каква је разлика.
Шта спречава председника да ради у интересу његове "бивше" странке?
NISTA, svakako ce uvek voleti svoju privremeno napustenu stranku koju je stvorio na ledini, ostavlja je na odredjen period u sigurnim rukama, a sto se tice suza, ZAPLAKAO JE I VELIKI PUTN, sto ne bi i nas VELEKI Toma:)))

Sestrice, brzo vode i secera, pacijetnu moze da pozli:)
 
Nije bas tako. Jedno je radio Sloba koji je "zamrzavao" funkciju, a ovo Nikolicevo je formalno-pravno i donekle sustinski drugacije.
On vise nije predsednik te stranke, i ne potpisuje nikakva dokumenta niti odluke. Nema vise ovlascenja ni kapacitet za to.
Taj koji sad potpisuje snosi svu odgovornost. Nije mu u interesu da bude marioneta, jer Nikolic formalno vise ni za sta nema ovlascenja, a nije u interesu ni Nikolicu da bilo ko sutra ima dokaz da on i dalje vodi stranku.
Naravno, nece on sad dobiti amneziju, niti ce odjednom svi prestati za bilo sta da ga pitaju, ali posle ovakvog poteza, nimalo mu nije u interesu da samom sebi puca u kolena time sto ce samo ko bajagi dati ostavku

Ovo je sve tacno sta si naveo.....ali ima i prakticna stvar koja se izucava u nauci o upravljanju...(menadzerstvu, rukovodjenju itd). Radi se o uspostavljanju moci funkcije. To se obicno radi sta coveka dovedes na odredjenju poziciju - mesto - gde vremenski ima vise vremena (i formalnu strukturu izvestavanja) da se upozna sa organizacijom, ciljevima i odlukama organizacije kojom ce da rukovodi...Na takav nacin, ne samo formalno nego sustinski stice prednost nad ostalim.

Velika je stvar da li predsednik vlade - izvestava sefa partije o pripremeljenim materijalima za predstojecu sednicu....

Odluke i glasanja u skupstini se donose na temelju priredjenih materijala koji strucni ljudi prirede unapred....i sada tu ima raznih taktika da se poslanicima predoci nesto za sta se vec u uzem krugu dogovorilo da treba da prodje.
 
Poslednja izmena:
Au ako je po ustavu da je pozeljno da neko bude dvostruka licnost onda mi i drago sto ga nisam citao
Ionako je ovaj poslednji pisan od onog Kostunice.... Nocni Ustav...

Aham, a vi niste Titovi sledbenici, vi niste iz Jajca nego iz guz'ce...

ДоклеН ћеш, бре, да се брукаш са тим злочинцем из Кумровеца........:dash:
 
Ja cu na drugoj temi da ostavim trasnkript govora T. Nikolica u "Sava" centru, zaista sam ostala bez teksta...

" Ja se Tadicu necu svetiti,naprotiv. Necu na njega slati Otporase kao on svoje na moju kucu, ali mu nista ne verujem: Kad kaze da napolju pada kisa ja ne nosim kisobran, ako to potvrdi i drzavna televizija, oblacim kratke pantalone....Stranku ostavljam svom sinu Aleksandru Vucicu s kojim "ne govorim" on i moj bioloski sin Radomir su mi rekli da izadjem u drugi krug, nemam sta da izgubim, samo dobijem..."- Parafrazairala sam po secanju...

Tako i bi...

P.S. Inace Radomir Nikolic je clan GO SNS-a, otac ce uvek biti u toku u smislu da pruzi savet i sve ostalo, dakle, neka ne brinu dusmani, ovaj, pardon, sticenici sestrica sa zutim kapicama, hehe
 

Back
Top