Nikola Rokvić, pešačenjem za ozdravljenje bolesne dece

Neno

Elita
Poruka
20.664
Nikola Rokvić je 22.aprila krenuo peške ispred Hrama Svetog Save na Eginu. Nikolu su na ovaj put ispratili porodica, prijatelji, sveštenstvo i saradnici.

Mladi pevač Nikola Rokvić je zadivio ceo region poduhvatom u koji se upustio, komentari pohvale pršte sa svih strana bivše Jugoslavije. Nikola prinosi svoje pešačenje Svetom Nektariju za ozdravljenje bolesne dece, a takođe želi da obnovi deo dečje onkološke bolnice u Beogradu.

"Beskrajno zahvalan!!! Za 9 dana i predjenih 311 km došli smo do 11 miliona dinara!"- Objavio je pevač danas na Instagramu gde redovno izveštava o toku svog puta i prikupljenim sredstvima.
Takođe je podelio snimak na kojem se vide ljudi kako ga pozdravljaju ovacijama, uz poruku -"Današnji dan mi je potvrdio da čovek ne može bez čoveka, da smo mi pozvani da dobrom voljom širimo radost i ljubav!
Toliko emocija, toliko osmeha, podrške, suza, zagrljaja i poljubaca! Hvala narode moj!"

Nikola je pre neki dan na svom Instagram profilu podelio pesmu koju je za njega napisao i otpevao hrvatski narodni pevač Duško Kuliš.

Zavet da će ispuniti ovaj podvig Nikola je dao 2021.godine u hramu Svetog Nektarija u Valjevu.

Do Egine iz Beograda ima oko 1160 km i put bi trebalo da traje oko trideset dana.

Stigli smo do 5 Miliona!!! Idemo dalje!!! Volim vas i ljubim - rekao je Nikola u video snimku koji je postavio na Instagramu.

https://www.instagram.com/nikolarok...d&ig_rid=5b0cbb91-c6b8-4d43-8155-d6929b50ee9a

Mediji
 

Back
Top