Niko nece psa zenku

djidjika

Početnik
Poruka
1
Moja kerusa,Djidji,mesanac je koker spanijela i pudle,prelepa je i prepametna,dosla je u moj dom kao napusteno stene,koje je po najvecoj zimi gladno i promrzlo lunjalo ulicama mog naselja.Donela je sa sobom jednu posebnu dozu ljubavi i proziveli smo mnogo lepih trenutaka sa njom.Ona se okotila 24.juna i to iskustvo,posmatrati je kako se stara o svojim kucicima, je bilo posebno zanimljivo.Zahvaljujuci internetu uspeli smo da srecno udomimo musku stenad ali malu Micu niko nece.Mica je njeno jedino stene zenskog pola i moram priznati najsposobnije u svakom pogledu,odlican pas cuvar,zivahna i uvek raspolozena za igru,radoznala,umiljata...lepa ...ali niko je nece,kad cuju pol,tu prestraje svako interesovanje.Ovim putem cinim jos jedan pokusaj da pronadjem osobu ili porodicu koja bi je uzela i volela jer ja je sigurno necu ostaviti na ulici, a svako ko se razume u pse zna koliko su nespojive dve zenke u istom domacinstvu...Molim jos jednom da se jave osobe koje bi htele psa na poklon i kojima ne smeta to sto je pas zenka.ankicadujakovic@gmail.com ili telefon 011 314 95 85:heart::heart::heart:
 

Back
Top