Quantcast

Nije tvoj, nego moj... blog

Soradze

Iskusan
Poruka
6.355
Koga briga...
Hjoj, gde se desi da me podsećaš na tamo neke davne postove kojih bi skoro moglo da me bude sramota? :zcepanje:
Mislim, baš me briga, ali pitam se gde mi je bila pamet kad sam te crteže delila...
Lepojko moja, ne treba da ti bude cilj da se predstaviš bilo gde, pa i na Krsti, u najboljem svetlu... bilo kome, bilo gde... i da te za to kasnije bude blam... najvažnije je da si ti nacrtala... dobar je portret Anrdee Bocellija... osim što treba šaku da istreniraš da nacrtaš... Znaš kako... ja volim da crtam, dešava se uglavnom da grešim.. i ceo proces mi se svede da korigujem ono što je loše, do momenta kada više nema šta da popravljam... znači i ja popravljam, ne samo ti, ne samo mnogo bolji i od tebe i od mene.. svi uvek nešto ispravljamo... na bilo kom polju, kamoli na crtežu...
Veoma cenim i zahvaljujem se što si podelila sa nama tvoje crteže...
eto...
i nemoj da kukaš, nego šalji još neki! :vzagrljaj:
Nego, zamolila bih te da mi ponovo pošalješ video sa onim koreanskim pevačem koji je na svoj način otpevao tugaljivu pesmu, a koja je mene bukvalno oborila s nogu od lepote pevanja...
Hvala ti...
ljub

Soradze

Iskusan
Poruka
6.355
Kod tebe takav tribute može... ti ceniš umetnost... ;)
Vidim, dobra moja lepojko, da si obrisala porukicu od malopre... neka...
Želim da ti, specijalno na današnji dan, pošaljem jedan ogroman zagrljaj sa željom da te dugo hrani i štiti...
I ljubav i suze su čudesa koja kojima smo darivani, a koja su u moći da preusmeravaju tokove reka i čiste Augijeve štale naših života... Blagoslovena su i sećanja na naše najdraže, koje ljubav i suze svojim čudima čuvaju od zaborava...

:vzagrljaj: :heart2::cmok2:🌺🌺🌺:vzagrljaj:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.