Nije tvoj, nego moj... blog

Dragi prijatelji i ostali dobronamernici, u ovo vreme oseke ideja, a plime toksičnih odnosa, sa velikom radošću
sam shvatila da je lični blog dragoceno i spasonosno mesto za dobre odnose... za poklanjanje životne energije,
ali i prihvatanje iste...za javno iskazivanje ljubavi i pažnje, prijateljstva i razumevanja, bez straha da ćete biti
ismejani, ili da nećete biti shvaćeni...u svakom slučaju, bićete zagrljeni prijateljskom rukom...

Dragi prijatelji, hajde da oživimo ovaj blog - šalama! Uživajte!

Screenshot_31.png

:vzagrljaj: :heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:

Poslednja izmena:

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.531
Dragi prijatelji i dobronamernici, do malopre sam se smejala gledajući ovu jednočinku... Ako ste voljni da poklonite sebi 50 minuta uživanja u tekstu i bravuroznoj glumi Mime Karadžića, učinite to što pre... "Prva bračna noć" je snimana davne 1992. godine u sali Studentskog doma u Beogradu. Divno je što je sačuvana, tako da možemo i danas siti da se nasmejemo i tekstu i glumi koji nose u sebi vanvremensku lepotu i umetnost...

Uživajte!

:zaljubljena: :heart2::heart2::heart2::zaljubljena:

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.531
Znate li, dragi moji, ko su TRolling stones na Krsti?
To je grupica duhovitih matoraća sa ukupnom inteligencijom ravnom inteligenciji kamena za potapanje kupusa, nezaustavljiva u pokušaju trolovanja. lokalni matorci koji decenijama sede ispred diskonta pića i međusobno se troluju na razne teme, mada umeju dobro i da zapevaju. Glavni rekviziti su im: pakla Drine, Besta, Fasta i ostalih krdža i flajka piva. Neki od njih kada se napiju, dođu da troluju na Krsti...

Dame ne vole trolove...
Dame obožavaju The Rolling stones!

Uživajte, dragi moji!

:zaljubljena:

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.