NFL

Tu postoji samo jedan tim za mene.


E, znas da je sadasnji trener Ohajo Stejta, Urban Majer, bivsi trener Floride, i covek koji im je doneo 2 titule (to su one godine kada je Tim Tibow igrao za Floridu i bio najpopularniji Amer : ) :) ). Za Gejtorse je tada igrao i onaj krimos TE Patriotsa Hernandez, koji je sada u tvorza zbog nasilnog ubistva.
 
Kako izgleda nenasilno ubistvo, druze Kami? z:lol:
Mislim izuzev onih ubistava ljubavnih kada te neko godinama gasi dok ne uvenes? Jaooooo...o cemu ja na ovako lepoj temi, hahahahhaa... z:mrgreen:

Idiot koji radi u lokalnoj kladzi me drkao par meteri dana da mu poklonim Gators kacket koji sam letos doneo sa Floride, i drkao me drkao sve dok mi jednog dana nije omeksalo srce i ja mu poklonim (bilo mi zao lika, zena ga prevarila, sav bio sjebban nesto), a ja kontao eto mene uskoro opet na Floridi, uzecu novu, nema veze, E, ne tnam sto ti ovo pricam... :zblesav:
 
Kako izgleda nenasilno ubistvo, druze Kami? z:lol:
Mislim izuzev onih ubistava ljubavnih kada te neko godinama gasi dok ne uvenes? Jaooooo...o cemu ja na ovako lepoj temi, hahahahhaa... z:mrgreen:

Idiot koji radi u lokalnoj kladzi me drkao par meteri dana da mu poklonim Gators kacket koji sam letos doneo sa Floride, i drkao me drkao sve dok mi jednog dana nije omeksalo srce i ja mu poklonim (bilo mi zao lika, zena ga prevarila, sav bio sjebban nesto), a ja kontao eto mene uskoro opet na Floridi, uzecu novu, nema veze, E, ne tnam sto ti ovo pricam... :zblesav:

Pa iz nehata, ili hladnokrvno iz umisljaja cak. Ovo je bilo bas onako krvnicko izivljavanje. Lik je clan bande i teska bitanga, i ako, dok je igrao, bio je odlican tight end.
 
Pa iz nehata, ili hladnokrvno iz umisljaja cak. Ovo je bilo bas onako krvnicko izivljavanje. Lik je clan bande i teska bitanga, i ako, dok je igrao, bio je odlican tight end.

Nema nenasilnog ubistva, jebbem li ga. Makar samo stisnuo obarac na nekog ko kleci i ne mrda. Pusti to...tamna tema.
Nisam gledao lika mnogo, ali znam da je Gronk iz New England-a keva. Meine bi stvarno cudilo da finale ne glasi NE-Seattle, ali sa ovakvim sudijama - sve je moguce.
 
Nema nenasilnog ubistva, jebbem li ga. Makar samo stisnuo obarac na nekog ko kleci i ne mrda. Pusti to...tamna tema.
Nisam gledao lika mnogo, ali znam da je Gronk iz New England-a keva. Meine bi stvarno cudilo da finale ne glasi NE-Seattle, ali sa ovakvim sudijama - sve je moguce.

On i Gronk su se pojavili u isto vreme, i predstavljali su tandem tight endova za koji su svi govorili da je buducnost lige. Izgubili su Superbowl od Giantsa, a onda se provalilo da je ovaj tezak krimos.
 
A jebbi ga...kakav je Michael Vick bio potencijal i onda ga sjebbali sa onim debilnim kerovima i posle se nikad nije vise oporavio. A da je mogao biti velikan - mogao je. Steta...
 
20101027_eye_02.jpg



"Baci Tomu da se igramoooo...."
 
Bas sam sada to procitao na NFL sajtu, zakon z:mrgreen:

Inace, Belicik je omrzen u americkoj javnosti bas zbog ovakvih stvari, a najpoznatije je bilo ono kada je snimao tajno treninge drugih ekipa , bila afera na nacionalnom nivou, ljudi trazili da ga banuju iz ligez:shock:
 
Bas sam sada to procitao na NFL sajtu, zakon z:mrgreen:

Inace, Belicik je omrzen u americkoj javnosti bas zbog ovakvih stvari, a najpoznatije je bilo ono kada je snimao tajno treninge drugih ekipa , bila afera na nacionalnom nivou, ljudi trazili da ga banuju iz ligez:shock:

Umeju oni da preteruju do zla Boga sa tim svojim pravilima.
Secam se kada su provalili da likovi citaju sa usana sta kaze trener. Od tada stavljaju uvek onaj papir sa kombinacijama ispred usta kada govore sta sledece da se odigra. :lol:
 
Naravno da navijamo za patse.Gronk je zasluzio prsten :D

Pa mislim da igraci kao sto su Gronk i Derel Rivis zasluzuju makar jedan prsten.

Daduse, meni je strasno to sto americki novinari ne izvestavaju objektivno o igri Rasela Vilsona. On igra ocajno- sada je igrao ocajno, i igra uzasno poslednja 3 meseca od kada je Sijetl poceo da gazi. Pobedjuju ne zahvaljujuci njemu, nego uprkos njemu. Mislim, jeste on dobar decko, a takve je danas tesko naci, ali brate ovde se ne govori o ljudskim kvalitetima, nego o kvoterbek kvalitetima. Sijetlov napad je uzas uzasa, i mislim da ce to New England da maksimalno iskoristi, i da nece da se zeznu kao Grin Bej sada...

I malo mi je glupo sto Rodgers, koji je najbolji igrac u ovom sportu poslednjih 5 godina, nije dobio jos jednu sansu da igra Superbowl.
 
Pa mislim da igraci kao sto su Gronk i Derel Rivis zasluzuju makar jedan prsten.

Daduse, meni je strasno to sto americki novinari ne izvestavaju objektivno o igri Rasela Vilsona. On igra ocajno- sada je igrao ocajno, i igra uzasno poslednja 3 meseca od kada je Sijetl poceo da gazi. Pobedjuju ne zahvaljujuci njemu, nego uprkos njemu. Mislim, jeste on dobar decko, a takve je danas tesko naci, ali brate ovde se ne govori o ljudskim kvalitetima, nego o kvoterbek kvalitetima. Sijetlov napad je uzas uzasa, i mislim da ce to New England da maksimalno iskoristi, i da nece da se zeznu kao Grin Bej sada...

I malo mi je glupo sto Rodgers, koji je najbolji igrac u ovom sportu poslednjih 5 godina, nije dobio jos jednu sansu da igra Superbowl.
Dodao bih jos i Edelmana koji igra odlicno :)

Wilson je bio katastrofalan u ovom mecu sa packersima,osim onog touchdowna za pobedu...Mada cini mi se da Sijetl opstaje zbog odlicne atmosfere u ekipi koju je napravio Pit Carrol i naravno ludacke odbrane,sto se podrazumeva :mrgreen:

Milsim da ce ih New England dobiti bez neke vece drame,jer patsi sigurno nece praviti onakve greske kao Green Bay.I vreme je da mocni Gronk konacno unisti odbranu Sijetla :D

Sto se Rodgersa tice mislim da ce uspeti da uzme bar jos jedan superbowl,mlad je jos,bar za poziciju kvoterbeka xD

Gledao sam malo ove ludake espn first take,Steven A ne moze da dodje sebi posle onog meca :lol:

 
Poslednja izmena:
Samo vi prdite... :mrgreen:

Vilson ce da proradi onda kada bude najbitnije. ;)


On ce vise da pokusa da trci protiv Patriotsa nego protiv Green Beja, tu im je jedina sansa. To znaci da Patriotsovi lajnbekeri nece smeti mnogo da se zalecu.


Na pocetku utakmice ce se videti sve, ako Sjietlu proradi trcanje, to im onda otvara prostor i za sve ostalo, i onda imaju vece sanse da dobiju. Zato New England ima da stavi onog debelog Vilforka u centru linije skrimidza, i da ne mrda odatle dok ga dvojica Sijetlovih ne pomere... On meni covek izgleda kao da ima 160 kila, lol, jedan od retkih igraca danas koji bas ono ima mnogo vise sala i masti, lol : ) ). Tu ce i da se vidi da li ona stara filozofija ima imalo prodju u danasnjoj igri gde je brzina sve (danas su defanzivni linijasi sve vise i vise cisti misici, i nenormalno su brzi za svoju tezinu, kao Suh npr.), i da li cista tezina i nista drugo mogu da dobiju borbu 'u rovovima', kako Ameri zovu onu tucu izmedju ofanzivne i defanzivne linije.
 
Poslednja izmena:

Back
Top