Nevinost

Sa koliko godina ste prvi put imali sex?

  • pre 14

  • 14-17

  • 18-20

  • posle 20


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne verujem da devojka upraznjava oralno i analno, a da ne proba i klasicno.Pa bice vulva ljubomorna. Zenskim osobama-kako ste prvo probale? Odgovorite ovde da ne otvaram novu anketu.
 
Ja sam izgubio nevinost na moj 16 rodjendan sa najboljom tada drugaricom njoj sam , a i meni skinuo mrak a sad ne znam sta da radim od muke ne mogu da se izborim od ovog zenskog svet . Sve hoce da im ja skidam mrak
 
sis:
Ja sam izgubio nevinost na moj 16 rodjendan sa najboljom tada drugaricom njoj sam , a i meni skinuo mrak a sad ne znam sta da radim od muke ne mogu da se izborim od ovog zenskog svet . Sve hoce da im ja skidam mrak

Valjda se proculo da si isterivac mraka.:lol:
 
sinnke:
Ako ako ili je mazi autanom ili pustaj na kitu gde joj je i mesto.

Mozda je njih vise guza svrbela. Mada ne verujem bas u pricu da se neka torba u guzu i da je nevina. Kao onaj se nikad nije zeznuo pa zguza gurnuo u picu.:roll: Mosh mislit.

Opet sve zavisi od toga da li ide stvarno stvar u guzu, da li ulazi, ili se samo prilepi, telo na telo, stvar na rupicu a ne u rupicu.
 
topmodelsica:
Ima li neko ko je bio mali pa se ne seca koliko je imao godina ili sam to samo ja takva ovde? Ali to nije bilo pravo gubljenje nevinosti jer je to bilo samo telo na telo, njegovo telo na moje telo, samo malo namesteno njegovo telo na moje telo da to lici na seks, a mozda je njemu bilo lepo, meni jeste bilo lepo, mozda bas zbog toga sto sam tako cuvala svoju nevinost kao svoju tajnu za princa iz bajke.

Ima sa 13!!u podrumu ...ma bilo je extra...a kasnije kad smo malo odrasli!....
 
sis:
Ja sam izgubio nevinost na moj 16 rodjendan sa najboljom tada drugaricom njoj sam , a i meni skinuo mrak a sad ne znam sta da radim od muke ne mogu da se izborim od ovog zenskog svet . Sve hoce da im ja skidam mrak


Znas kako kazu-ko puno prica ... Manje pricaj a vise "radi" i veruj mi stice sve na red a nikad ti nece biti dosta!!Bar ja tako mislim!!!Jos samo njih par hiljada i smiricu se :) 8)
 
Najnovijom NASA tehnologijom potpuno bezbolno uklanjam nevinost kod zenske dece uz dozivotnu garanciju i sertifikat. Od sada i kod nas! Ako nazovete odmah, dobijate poklon iznenadjenje! Radimo i nedeljom! 24h...
Sve informacije na pp.
:lol:
 
trofazna:
kao prvo...i da žena/devojka ****** muškarcu on nije izgubio nevinost...to nije pravi odnos, možete da pogledate u kakve knjige o anatomiji, ja vam sada ne bih držala predavanja...onda po toj logiki cura koja je imala samo analni ili oralni odnos nije više nevina????

a odgovor na pitanje...još uvek sam nevina...pa šta?

@ Hellen: "logiki" - spavas? :twisted:
 

Back
Top