Neuzvraćena ljubav, savjet

Lakše bi ga preboljela da je bila s njim, znala bi mu i sve mane. Ovako ga je glorifikovala i u njenoj glavi je savršen i nezamjenjiv.
upravo...
na osnovu 3% koje znamo o osobi, sposobni smo da napravimo film od 100%...
upravo ta neostvarena fantazija je izvor boli...ne boli sto je osoba otisla vec sto su sa njom i nasi snovi...

eto moj bi ti savet bio da racionalizujes i da se posvetis sebi...

da si mu zaista znacila i da ste "gledali" isti film nasli bi nacina da budete zajedno...
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
Psihoterapija. Jaka i disciplinovana autosugestija.
I jaka volja da zelis da prestanes da glumis u Anji Karenjinoj, Prohujalo sa vihorom i slicno i pocnes da igras u stvarnom zivotu.
 
upravo...
na osnovu 3% koje znamo o osobi, sposobni smo da napravimo film od 100%...
upravo ta neostvarena fantazija je izvor boli...ne boli sto je osoba otisla vec sto su sa njom i nasi snovi...

eto moj bi ti savet bio da racionalizujes i da se posvetis sebi...

da si mu zaista znacila i da ste "gledali" isti film nasli bi nacina da budete zajedno...
Znam..Hvala ti od ❤️
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
Иди у цркву и попа питај.
 
Psihoterapija. Jaka i disciplinovana autosugestija.
I jaka volja da zelis da prestanes da glumis u Anji Karenjinoj, Prohujalo sa vihorom i slicno i pocnes da igras u stvarnom zivotu.
Krenula sam na nju ali zbog sebe..Ono što me smeta još je to što stalno sebe zamaram s mislima npr.gdje je,s kim je,je li našao nekoga,a on se mene ni ne sjeti..To ne volim kod sebe
 
Krenula sam na nju ali zbog sebe..Ono što me smeta još je to što stalno sebe zamaram s mislima npr.gdje je,s kim je,je li našao nekoga,a on se mene ni ne sjeti..To ne volim kod sebe
Odlicno
Pa tu samo biras da li vise volis sebe ili umisljaj u glavi. A umisljaj u stvari donosi sekundarnu dobit, jer ti pomaze da se sakrijes od stvarnog sveta i pravih odnosa, a pravi odnosi su komplikovani.
Kada budes spremna..
 
Ne mogu ja utjecati na njegov posao.Što je loše u tom radu na kruzeru?Svašta sam čula..Dečko je solo,lijep,pametan,privlačan mislim da me se nece ni sjetiti tamo
Nije u opate lakse. radio sam tamo pre jedno 18 god. Mornarski zivot, putujes, radis, ne spavas, i u medjuvremenu luke. I tada sam morao raskinuti sa tadasnjom devojkom, iako mi je s njom bilo kao u gnezdu. Znaci, imali smo svoje trenutke van svih desavanja. Ona i ja. Izgubimo se zajedno vikendima i ludilo. Zamisli kad su filmovi bili zadnja opcija. Horori, ucebimo se, vince.. otisli bi kod nje u kucu koju je imala na selu. Napustena, setnje, romantika, zezanje, seks.. Khm... Emocije, to je bilo nekako sve spontano a opet mastovito. Srodna dusa u smislu da smo medju nama nasli taj mir i inspiraciju.
Ali jbg..
 
dal te hladno tera da dajes ili ustvari hoćeš da uzmeš :lol:
a kad žele da ti daju,izgleda kao napad:rotf:
a neko može da zavoli odmah,a neko uslovljava,ako bude ovako onda ću....:aha::rotf:
a i različit doživljaj stvarnosti i potreba
nekako najlakse da pričate:rotf::lol:
 
Nije u opate lakse. radio sam tamo pre jedno 18 god. Mornarski zivot, putujes, radis, ne spavas, i u medjuvremenu luke. I tada sam morao raskinuti sa tadasnjom devojkom, iako mi je s njom bilo kao u gnezdu. Znaci, imali smo svoje trenutke van svih desavanja. Ona i ja. Izgubimo se zajedno vikendima i ludilo. Zamisli kad su filmovi bili zadnja opcija. Horori, ucebimo se, vince.. otisli bi kod nje u kucu koju je imala na selu. Napustena, setnje, romantika, zezanje, seks.. Khm... Emocije, to je bilo nekako sve spontano a opet mastovito. Srodna dusa u smislu da smo medju nama nasli taj mir i inspiraciju.
Ali jbg..
Znam da nije lako..I znam da ni njemu nije lako isto ali tko sam ja da ljudima aodredujem bilo što?..Dečko me ne želi i vrijeme da se maknem od njega..Neka uživa u životu
 
Onda je to kraj. Ako ne ume ni da te odbije pristojno i pored tvog priznanja to je malo bezveze sa njegove strane.
To je bilo drugi put..Trazio on sam da pričamo kaže da mu se uvijek mogu javiti kad mi je teško i onda pokupila odjeb..Baš se osjećam jadno..Nisam mu ni priznala taj put emocije vec sam htjela normalno razgovarati s njim l jbg..Dečko me ne želi i to je tako..Hvala ti😚🥺❤️
 
Onda je to kraj. Ako ne ume ni da te odbije pristojno i pored tvog priznanja to je malo bezveze sa njegove strane.
To je bilo drugi put..Trazio on sam da pričamo kaže da mu se uvijek mogu javiti kad mi je teško i onda pokupila odjeb..Baš se osjećam jadno..Nisam mu ni priznala taj put emocije vec sam htjela normalno razgovarati s njim l jbg..Dečko me ne želi i to je tako..Hvala ti😚🥺❤️
Pa da. Zrelo razmisljas.
Jes
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
Okreni glavu i ne osvrci se !
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
Next. Otplovi i ti sa nekim negde.
 
To je bilo drugi put..Trazio on sam da pričamo kaže da mu se uvijek mogu javiti kad mi je teško i onda pokupila odjeb..Baš se osjećam jadno..Nisam mu ni priznala taj put emocije vec sam htjela normalno razgovarati s njim l jbg..Dečko me ne želi i to je tako..Hvala ti😚🥺❤️
Ako je on na kruzeru, a to je mnogo naporan posao, on ni nema puno vremena da o bilo cemu razmislja, a jos manje da sa nekim bude u vezi.
Budi sretna sto te ne drzi na lancu, tj. javlja ti se svake prestupne, a ti ga sve vreme cekas.
Ljudi dok jos imaju neke emocije obecavaju svasta = da mozes uvek da se javis, da je tu za tebe, da ces uvek biti posebna/poseban, ali to onda prodje i svatis da na ta obecanja ne mozes da racunas.
Moj bivsi je nakon prekida uradio sve ono sto sam ga zamolila da ne radi da bi mi bilo lakse da prebolim. Izmrcvario me je nevidjeno setanjem sa novom devojkom, flertovanje sa devojkama u mom okruzenju, da ja to sve vidim, bolelo ga je uvo za nas dogovor. Ja sam svoj deo ispostovala, on svoj nije. I mozes samo da zamislis kakvo sada imam misljenje o njemu.
Zaboravi sta ti je ranije govorio. To vise nista ne vazi.
 

Back
Top