NEUSPEH

Sta je vas licni neuspeh?
Kako ga podnosite?
Da li sebe pravdate, kritikujete, mrzite zbog toga?
Mogu smatrati ličnim neuspehom samo one stvari koje ne odradim kako treba, a da su pri tome 100postotno zavisile od mene.
U tim situacijama ne mrzim sebe, neko shvatam da moram još da poradim na tome nečemu što mi očito ne ide.
 
ma niko ne moze da me mrzi , koliko mogu sama sebe da mrzim...:roll:
mrzim da gresim, pa to ti je..i taaaakoooo volim kad sam najpametnija:D
 
Najveci neuspeh mi je sto sam ostala neostvarena u profesionalnom smislu i sto i dalje ne znam sta hocu. Ne nalazim za sebe nikakvo opravdanje kad je to u pitanju, vec mrzim samu sebe najvise.:-x
 
shto ne smem vise da otvorim nijednu temu a i ono shto proicitam kao repliku meni me ponekad uznemiri nije ono shto sam htela da cujem. e a pre neku godinu nisam bila takva, pa shta se onda sa mnom to desilo :I zato ja sad odo i ostavljam vam ovo da razmenjujete nezhnosti
 
Sta je vas licni neuspeh?
Kako ga podnosite?
Da li sebe pravdate, kritikujete, mrzite zbog toga?

Ne podnosim neuspeh..jako sam samokritična ( uvek prvo polazim od sebe pa tek onda razmišljam da možda i druga strana/strane nije kriva ), gotovo nikad sebe ne opravdavam čak i ni kada prepričavam svoj neuspeh..
Mislim da sam realna..
Ali ako je neko drugi kriv za moj neuspeh ( kada nešto ne zavisi samo od mene...) onda sam gadura najgora na svetu!!
 
Sta je vas licni neuspeh?
Kako ga podnosite?
Da li sebe pravdate, kritikujete, mrzite zbog toga?
Хммм...нешто сад размишљам....шта ми је уопште био неуспех?

Једно време, непосредно после развода, сматрала сам као мој лични неуспех то што нисам успела да остварим брак и породицу какву сам желела и какву сам мислила да ми некако природно припада... И то ми је јако тешко падало.

После сам и на то почела другачије да гледам и извукла добре стране из свега.

Откако сам оматорила мање строго гледам и на себе и на друге (вероватно се то види и на Форуму) и немам нека велика очекивања од себе ни од других. Можда зато и немам неуспехе....:roll::lol:
 
Sta je to neuspeh? Ono sto je za tebe, za mene nije, obrnuto takodje. To je samo stavka da nas mozda ceka bolja ponuda, prilika ili sta god. Dobra je ona stara -Ko zna zasto je to dobro-
Svaki neuspeh vodi nas novom uspehu, jer cemo se u sledecem pokusaju mnogo vise boriti i truditi.
SAMO OSMEH NA LICE I SVE DOLAZI NA SVOJE PRE ILI KASNIJE!!!!
 
Neuspehom smatram kad se za nesto bas dobro potrudim , ali baaaaaas dobro ,a to ne uspe .Mada tad kazem "Visa sila" :)Ili nesto kao "da je trebalo , desilo bi se " :)
 
Harmony, ako se odogovr sta je neuspeh dobija na pitanje sta biste u zivotu propustili, moja lista bi bila poduza....:) ...ali, kao sto rekoh, neuspeh je konacna kategorija,a covek - razvojna.
Nema neuspeha, ima samo iskustava.
 
Nije neuspeh konacna kategorija nego relativna . Ali stvarno .Koliko puta se desi da nesto sto u datom momentu izgleda kao neuspeh vec za odredjeno vreme postane prduslov za uspeh . Ako se uopste razume sta htedoh da kazem:)
 

Back
Top