Neurohirurgija

Da li neko zna najboljeg neurohirurga u Srbiji (Novom Sadu) ako je diagnoza syringomjelija+Arnold Chiari ?
Mislim da je operacija neophodna...

Da li neko zna najboljeg neurohirurga u Srbiji (Novom Sadu) ako je diagnoza syringomjelija+Arnold Chiari ?
Mislim da je operacija neophodna...
Je l možeš da mi daš tvoj mejl, hteo bih da te kontaktiram zato što i ja imam arnold chiari sindrom pa hoću da razmenimo iskustva?
 
Da li neko zna najboljeg neurohirurga u Srbiji (Novom Sadu) ako je diagnoza syringomjelija+Arnold Chiari ?
Mislim da je operacija neophodna...
Pozdrav! I ja imam kijari malforaciju tip 1. Operacija mi je zakazana za novembar ove gofine. Simptomi su jaki i bolni. Inace malforacija je dijagnostikovana proslr godine. Uzasno se bojim operacije i naravno zanima me postoji li jos ljudi kod nas obolelih od ove uzasnr anomalije
Je l možeš da mi daš tvoj mejl, hteo bih da te kontaktiram zato što i ja imam arnold chiari sindrom pa hoću da razmenimo iskustva?
 
Zdravo, ja sam operisana još 2014. godine. Dobila sam dijagnozu praktično u poslednjem trenutku. Operaciju je radio dr. Joksimović, ali nisam sigurna da li još uvek radi.
Inače, zamolila bih sve koji vide ovaj post (znam da nas nema mnogo) da mi pošalju svoje email adrese u privatne poruke. U prethodnim godinama nisam uspela da stupim u kontakt sa nekim ko deli naš problem, a volela bih da razmenimo iskustva.
Pozdrav!
Je l možeš da mi daš tvoj mejl, hteo bih da te kontaktiram zato što i ja imam arnold chiari sindrom pa hoću da razmenimo iskustva?
 
Dete od 10 godina.
Chiari malformacija sa siringomijelijom.
Potrebna operacija.
Imate li kakvih iskustava za dete ovog uzrasta?
Koliko traje operacija, kad se izlazi i bolnice, kako se dete oseca posle?
 
Dobro veče.
Izvinjavam se, zapravo isto imam dete sa Chiari 1 malformacijom, ali otkriveno u sklopu nekih pregleda radi kašnjenja u motorici i govoru.
Sin ima 7 godina.
Ko je Vaš neurolog ili neurohirurg? Zbog čega je predložena tačno operacija, koje simptome imate?
 

Back
Top