net simpatije

Kad čujem ovu Krmeljušu nedelju dana me razbija dijareja.
A, ako je pritom i vidim, razvče se to, bogami, i na dve....
Kome se ona sviđa, ne uzimaj ni so od njega !

JK.jpg
 

Prilozi

  • JK.jpg
    JK.jpg
    14,8 KB · Pregleda: 4
Da li ste imali nekad nekoga ko vam se svideo preko slova i slika i kako je to prošlo? Da li ste upoznali tu osobu i razočarali se prekidom iluzije ili je ipak ostalo samo na iluziji?

Da ne bude da je tema samo na tinejdžerima.. otvorih i ovde

Da. Upoznali se,i na prvi pogled video da od toga nema nista osim druzenja,i dan danas se druzimo.I jako mi je drago iskreno sto nisam odbio susret sa njom.
Mada i nismo nesto flertovali ni pre,dok smo se dopisivali,jednostavno me privukla inteligencijom i nacinom razmisljanja (iako i izgleda veoma dobro,ne mogu da gresim dusu).
 
Tesko je bilo sta proceniti na netu ako to brzo ne preraste u susret u rl.

Pogotovo sto se ljudi dosta foliraju na netu, ima i dosta duplih nikova, sitnih i krupnih lazi...sto ne znaci da toga nema i u rl ali je lakse proceniti
 
.petunija je macka ipo..lepa , pametna i ne verujem da bi pala na muskarca koji se zove vanja...:mrgreen:

sva sreća pa ima realnih i divnih osoba kao što si ti (:
hvala od srca (:
nadam se da mu to nije pravo ime,jer nešto ne preferiram ta ruska imena, ali dečko je kulturan, ne smara, vidi se da je kulturiška + da ima ukusa (:

- - - - - - - - - -

Ja sam se jednom biio ozenio sa zenom sa drugog kontinenta koju sam upoznao na netu.

kako to izgleda?
otvorite temu,venča vas moderator i pita: uzimaš li ti xy niče ovu xz ničicu za suprugu?
 
kako to izgleda?
otvorite temu,venča vas moderator i pita: uzimaš li ti xy niče ovu xz ničicu za suprugu?

To izgleda tako da se virtualni svet pretvori u realni.

Sa godinama koje dolaze sve vise ce se smanjivati granica izmedju virtualnog i realnog, dok jednog dana vise necemo znati koje je koje...

Ali to je druga tema...


U reali je bila lepsa nego na netu.....:rumenko:

Nikada nemoj zaboraviti da iza ekrana i nicka postoje zivi i realni ljudi.
 
To izgleda tako da se virtualni svet pretvori u realni.

Sa godinama koje dolaze sve vise ce se smanjivati granica izmedju virtualnog i realnog, dok jednog dana vise necemo znati koje je koje...

Ali to je druga tema...


U reali je bila lepsa nego na netu.....:rumenko:

Nikada nemoj zaboraviti da iza ekrana i nicka postoje zivi i realni ljudi.

manje-više..neki izgleda samo na netu žive :lol:
nego,šta bi sa tom tvojom?
 
Bilo je lepo i burno, nezaboravno, trajalo je godinu dana, a onda se svako vratio svome: ona muzu, a ja zeni...

Ona me je jedno vreme cak pratila i ovde na forumu, cak se i registovala, ali preko Krstinog prevodioca jer nije znala srpski.

dobro da se niste menjali, ti kod njenog muža,ona kod tvoje žene (((:
sva sreća pa ste konzervativni (:
 
Mnogi su imali erotsko chatovanje na netu...Ja sam imao vise puta sa raznim damama...Cak smo se preko kamerica i gledali tamo gde sunce nikad ne dolazi......

Ali se ipak malo njih usudi da virtualno pretoci u starno...
 
šta znam..daj link tog foruma da pokušam :mrgreen:
a ne vredi kad nisam udata..fali neki zaplet znaš ono..ti ostaviš ženu,ona muža..karate se kao živuljke,zatim se vratite gde vam je mesto :lol:

To ti mozes na svakom forumu, i na ovom ako zelis....

Vidis, i Nina je danas rekla da smo mnogi prosli "erotske chatove"....Znaci ZNAJU LJUDI o cemu se radi...
 

Back
Top