Nesto me interesuje.....

DON

Aktivan član
Poruka
1.451
...
KOLIKO VAS,STOJI IZA SVOJIH RECI NAPISANIH OVDE?!
Cisto zelim da znam,da li zaista postoje ljudi koji olako izgovaraju svete reci,u ovom slucaju PISHU te rechi:VOLIM TE, LJUBAVI... Ono,tastatura bas kao i hartija trpi sve,al me interesuje iskrenost ljudi. Iskrenost sama po sebi nije definisana,jer ako si iskren prema svima,neiskren si prema sebi i obrnuto,tek.....

Odgovore tipa:Ma daj,ovde smo da bi se zezali...hehehhe...ostavite za neki drugi Topic.
 
Pazi ovako.....da ne bi neko od nas dosao u situaciju da ti kvari ovaj topic(jer mi to, naravno, ne zelimo), najbolje bi bilo da ti prvi odgovoris na svoje pitanje, i tako nam das primer kakve odgovore treba da dajemo(a da za druge topice ostavimo one druge), i tako ce svi biti zadovolj(e)ni!

moze li tako DON?
 
cesto,kada imama vremena pogledam teme na forumu i uvek se ili smejem ili zaprepastim koliko ljudi vole da izmisljaju predstavljaju sebe onakvima kakvi bi zeleli da budu.a pogotovo na forumu ljubavi i sexa.tu najbolje mozes da vidis neostvarene zelje i mastanja mnogih ucesnika.A mislim da u stvarnom zivotu niko jos nije ni dorastao cak ni svojim recima.pozdrav :)
 
Livia:
cesto,kada imama vremena pogledam teme na forumu i uvek se ili smejem ili zaprepastim koliko ljudi vole da izmisljaju predstavljaju sebe onakvima kakvi bi zeleli da budu.a pogotovo na forumu ljubavi i sexa.tu najbolje mozes da vidis neostvarene zelje i mastanja mnogih ucesnika.A mislim da u stvarnom zivotu niko jos nije ni dorastao cak ni svojim recima.pozdrav :)

moje reci.....
 
The2ndSun:
Livia:
cesto,kada imama vremena pogledam teme na forumu i uvek se ili smejem ili zaprepastim koliko ljudi vole da izmisljaju predstavljaju sebe onakvima kakvi bi zeleli da budu.a pogotovo na forumu ljubavi i sexa.tu najbolje mozes da vidis neostvarene zelje i mastanja mnogih ucesnika.A mislim da u stvarnom zivotu niko jos nije ni dorastao cak ni svojim recima.pozdrav :)

u potpunosti se slazem sa tobom !
 
DON:
...
KOLIKO VAS,STOJI IZA SVOJIH RECI NAPISANIH OVDE?!
Cisto zelim da znam,da li zaista postoje ljudi koji olako izgovaraju svete reci,u ovom slucaju PISHU te rechi:VOLIM TE, LJUBAVI... Ono,tastatura bas kao i hartija trpi sve,al me interesuje iskrenost ljudi. Iskrenost sama po sebi nije definisana,jer ako si iskren prema svima,neiskren si prema sebi i obrnuto,tek.....

Odgovore tipa:Ma daj,ovde smo da bi se zezali...hehehhe...ostavite za neki drugi
Topic.

bas zbog gore pomenutog sam izgubila intresovanje i da ubijam vreme na ovakvim forumima (ruku na srce imalo je zaista i dobrih postova)...nego, po meni, trosenje reci koje bi trebalo izgovarati samo odna kad ih stvarno mislis i onome ko je na neki nacin poseban, je pravo skrnavljanje... izlizala su se i izgubila svaki smisao, jer je ocigledno da su lazne! :roll:
pozz (kiss)
 
Ne kapiram nit ću ikad želeti da ukapiram ljude koji se drugačije predstavljaju.
Ipak forum nebi bio možda ovoliko zanimljiv (krizira u zadnje vreme) da nema takvih! :wink:
Lično ja sam iskren 80% :roll: a iskreniji sam samo "licem u lice".
Pozdrav :)
 
Smatram da je to:"...ako si iskren prema svima,neiskren si prema sebi",cista glupost.Ne mogu da verujem da neko tako misli. :?
Budi iskren prema drugima i nece te "boleti glava".I price tipa"On/ona je mene slagao/slagala,pa cu i ja njega/nju",su cista nebuloza.Ako vidim da me neko zavlaci,reci cu mu u lice sta mislim i prekinucu dalje odnose sa tom osobom. :x
Pa da,nema tu neke velike logike.Dobro,nisam bas morao/morala ovoliko da kakim,al' aj sad,nemojte mi zameriti. :lol:
POZDRAV SVIMA!!! :P
 
Iako mnogo puta izgovarane ili pisane tokom ljudske istorije, reci ljubavi nikad nece izgubiti svoj smisao i snagu.
Iskrenost? Nekad to nije pitanje iskrenosti vec intenziteta osecanja. Velika je razlika izmedju ljubavi i zaljubljenosti, ali cak i kad zaljubljen covek kaze da voli, greska je lako oprostiva.
 
DON:
...
KOLIKO VAS,STOJI IZA SVOJIH RECI NAPISANIH OVDE?!
Cisto zelim da znam,da li zaista postoje ljudi koji olako izgovaraju svete reci,u ovom slucaju PISHU te rechi:VOLIM TE, LJUBAVI... Ono,tastatura bas kao i hartija trpi sve,al me interesuje iskrenost ljudi. Iskrenost sama po sebi nije definisana,jer ako si iskren prema svima,neiskren si prema sebi i obrnuto,tek.....

Odgovore tipa:Ma daj,ovde smo da bi se zezali...hehehhe...ostavite za neki drugi Topic.


Uh... ja sam star (imam 28 god) pa ne mogu bas da stojim stalno. Moram ponekad i da sednem... ;)

PS
Ko razume - shvatice
 
To:Ako si iskren prema drugima,nisi prema sebi...to bre Indijska poslovica,al oni glup narod,a ja jos gluplji,a sta ces,ide zivot.
Elem,ISKRENOST zna da ubije BIA.Znas kako? Ovako.Ti budes iskren,iskren i samo iskren,kao ovde recimo.I?Ko na kraju svih krajeva biva povredjen,cija dusa ubijena? Tvoja,ili necija prema kome si bio iskren,a ko te kasnije kashirao? Ovde jos i prebolis lako,u RL tesko to ide.Mogu ja ovako do sutra,igru recima,tek necu,jer ne bih bio iskren prema tastaturi,maltretirao bih je.

A ovo,
DA,ja sam uvek iskren,osim u Lovackim pricama naravno.Pa cak i tamo,cak i tamo,ima 10% istine.Naime,to kao kad citas novine.Svaki clanak,ima 10% istine ostalo je novinarska nadogradnja.Ali,valja znati naci tih 10% ,to ipak ne ume svako. To je odgovor na Jvanin post,i malo potpitanje za doticnu:KOJI STE TO VI,koji smo to mi?Ako smo MI jednina,ako se radi o persiranju,onda je ok ,i treba,jer sam jedan od najstarijih clanova Foruma,broj postova je nesto drugo.Datum uclanivanja,sasvim nesto drugo.Topic i da zelite(i dalje mi nije jasno koji ste to VI),ne mozete da upropastite.Ja sam dobio sasvim dovoljno odgovora.Postujte neke stvari Jovana.

Lagati se ne isplati.
Ni ovde ni u zivotu.Kad tad budes otkriven u lazi , sta onda? Pukne neko lazno prijateljstvo.Ono,ako je lazno,pa i nije lose sto je puklo,dobro je...ali lazno. E sad,ja sam napisao negde,da je moje prokletstvo sto ja nekako ne mogu da sanjam sexi mastarije,jer ih imam.Prokletstvo je kad ne mozes,kad su ti snovi uskraceni.Zato sanjam kladionicu.I to cesto,e to mi je uskraceno.

Ali sanjam iskrenu ljubav.Oni koju sam davno,davno izgubio...onu koju i dan danas trazim i koju cu uvek traziti.
 
DON:
...
KOLIKO VAS,STOJI IZA SVOJIH RECI NAPISANIH OVDE?!
Cisto zelim da znam,da li zaista postoje ljudi koji olako izgovaraju svete reci,u ovom slucaju PISHU te rechi:VOLIM TE, LJUBAVI... Ono,tastatura bas kao i hartija trpi sve,al me interesuje iskrenost ljudi. Iskrenost sama po sebi nije definisana,jer ako si iskren prema svima,neiskren si prema sebi i obrnuto,tek.....

Odgovore tipa:Ma daj,ovde smo da bi se zezali...hehehhe...ostavite za neki drugi Topic.
Ja uvek stojim(iskreno sedim dok kuckam) iz a onoga sto napisem , naravno lovacke price su nesto posebno to i ti nas :) Ali sve ostalo je LISAC 100%
 
Peta W.:
Ti si,DON izgleda bas neki romantik... :P :wink:


I ne slutis koliki Peta,i ne slutis...
Romatika je divljina,romatika je reka,jezero,livada,romantika je muzika,romantika je kad dvoje cute,al se razumeju......

Romantika se ne pise,romantika se upraznjava.Nekom Bogom dana,nekom ne.............


tya...

Ima joste jedna,mada i ta dobra:

Ne laje kera sela radi,no da sakrije tragove svoje.....

Kad tad,uhvate keru,cemu onda laz?
 
Σ:
DON:
...
KOLIKO VAS,STOJI IZA SVOJIH RECI NAPISANIH OVDE?!
Cisto zelim da znam,da li zaista postoje ljudi koji olako izgovaraju svete reci,u ovom slucaju PISHU te rechi:VOLIM TE, LJUBAVI... Ono,tastatura bas kao i hartija trpi sve,al me interesuje iskrenost ljudi. Iskrenost sama po sebi nije definisana,jer ako si iskren prema svima,neiskren si prema sebi i obrnuto,tek.....

Odgovore tipa:Ma daj,ovde smo da bi se zezali...hehehhe...ostavite za neki drugi Topic.


Uh... ja sam star (imam 28 god) pa ne mogu bas da stojim stalno. Moram ponekad i da sednem... ;)

PS
Ko razume - shvatice


Sad sam ustao. Stojim.
 
DON:
To:Ako si iskren prema drugima,nisi prema sebi...to bre Indijska poslovica,al oni glup narod,a ja jos gluplji,a sta ces,ide zivot.
Elem,ISKRENOST zna da ubije BIA.Znas kako? Ovako.Ti budes iskren,iskren i samo iskren,kao ovde recimo.I?Ko na kraju svih krajeva biva povredjen,cija dusa ubijena? Tvoja,ili necija prema kome si bio iskren,a ko te kasnije kashirao? Ovde jos i prebolis lako,u RL tesko to ide.Mogu ja ovako do sutra,igru recima,tek necu,jer ne bih bio iskren prema tastaturi,maltretirao bih je.

A ovo,
DA,ja sam uvek iskren,osim u Lovackim pricama naravno.Pa cak i tamo,cak i tamo,ima 10% istine.Naime,to kao kad citas novine.Svaki clanak,ima 10% istine ostalo je novinarska nadogradnja.Ali,valja znati naci tih 10% ,to ipak ne ume svako. To je odgovor na Jvanin post,i malo potpitanje za doticnu:KOJI STE TO VI,koji smo to mi?Ako smo MI jednina,ako se radi o persiranju,onda je ok ,i treba,jer sam jedan od najstarijih clanova Foruma,broj postova je nesto drugo.Datum uclanivanja,sasvim nesto drugo.Topic i da zelite(i dalje mi nije jasno koji ste to VI),ne mozete da upropastite.Ja sam dobio sasvim dovoljno odgovora.Postujte neke stvari Jovana.

Lagati se ne isplati.
Ni ovde ni u zivotu.Kad tad budes otkriven u lazi , sta onda? Pukne neko lazno prijateljstvo.Ono,ako je lazno,pa i nije lose sto je puklo,dobro je...ali lazno. E sad,ja sam napisao negde,da je moje prokletstvo sto ja nekako ne mogu da sanjam sexi mastarije,jer ih imam.Prokletstvo je kad ne mozes,kad su ti snovi uskraceni.Zato sanjam kladionicu.I to cesto,e to mi je uskraceno.

Ali sanjam iskrenu ljubav.Oni koju sam davno,davno izgubio...onu koju i dan danas trazim i koju cu uvek traziti.


puno hvala na odgovoru DON.A ne pesiram ti, ne osecam potrebu za tim.........

Sto se mene tice, iskrena sam onoliko koliko to ljudi zasluze, i ovde i u RL...........Ustvari sve sto mi se u zivotu pruzi vrecam troduplo, pa sad kako se kome zalomi...........
 
A GOSCICE,ti si bila GOST?

Da drasticne li razlike,a :lol: :lol: :lol:

Nema potrebe za pesiranjem,licno ne perisarm nikog.Tome me naucila jedna postarija dama.Ja VI,ona kaze lepo:Nista VI,VI deluje UVIJENO,al ja sam ipak nastavio sa VI,ipak je bila Gospodja.Imao sam potrebu za persiranjem.Kasnije smo vec presli na TI.

Takodje ne volim reci:HVALA i IZVINI.Jesu kulturne,ali tako slabe,nesigurne...Ne volim nesigurnost.No,Boze moj,nismo niti mozemo biti svi isti.Da smo svi isti,bilo bi monotono.
 
Ja sam bio vise neiskren nego iskren.Bundeva je lik koji sam ja i nisam ja.Bundeva je moja nadogradnja.Otuda i taj cest govor u trecem licu.Ko je bas hteo da kopa mogao je naslutiti neke moje obrise.A nije mi ni na kraj pameti da se ovde otkrivam do kraja.Ne zato sto ne postujem ljude koji ovde dolaze,vec zato sto smatram da za to nema potrebe a ne bi ni bilo interesantno.Vecinu stvari sam,dakle,rekao u sali.Pa i to nije bilo neiskreno, jer su svi svesni da se salim.Dakle,kad malo bolje razmislim,bundeva je u stvari jako iskren. I ozbiljan,naravno. :lol:
A neke stvari sam bas,bas iskreno rekao. :?

One svete reci bundeva olako ne izgovara...
 

Back
Top