Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto uvijas kada diskutujes ,kazi lepo trece odeljenje vodi slucaj od pocetka ,ja nisam policajac ne radim za policiju kao neki ,pa da znam koje odeljenje vodi slucaj ....Dosen nije vodio slucaj ,Kecman nije vodio slucaj ,to je cinjenica broj 1 i briga me koje ga odeljenje vodi ,jebalo te odeljenje.,

- - - - - - - - - -

Hvalis to trece odeljenje na sav glas ,a i sam si priznao da je slucaj traljavo uradjen i hoces Dosena da okrivis ,e pa zajebi tu radnju...
 
Zasto uvijas kada diskutujes ,kazi lepo trece odeljenje vodi slucaj od pocetka ,ja nisam policajac ne radim za policiju kao neki ,pa da znam koje odeljenje vodi slucaj ....Dosen nije vodio slucaj ,Kecman nije vodio slucaj ,to je cinjenica broj 1 i briga me koje ga odeljenje vodi ,jebalo te odeljenje.,

- - - - - - - - - -

Hvalis to trece odeljenje na sav glas ,a i sam si priznao da je slucaj traljavo uradjen i hoces Dosena da okrivis ,e pa zajebi tu radnju...





Ja ni jednog policajca neću da okrivim niti ceo MUP kao neki ovde.OD MENE to je sve.
 
- Tužilaštvo hoće da kaže da je Zoran za osam minuta uspeo da se odvoji od deteta i ubije Jelenu, s obzirom na to da je njegov poziv supruzi zabeležen u 17.04 - kaže Aleksandar Zarić. - On je u prvom pozivu policiji rekao da se Jelena ne javlja i pitao da li mogu da je lociraju preko baznih stanica.
U spisima iz istrage navodi se i da je kuma porodice Marjanović, Vera Vukomanović, otišla u policiju da prijavi Jelenin nestanak. Za to vreme, Zoran je bio na nasipu i tragao je za ženom. Međutim, policija je rekla da mora lično Zoran da prijavi nestanak i on je tada i otišao oko 20 časova.
Za to vreme, članovi porodice Marjanović pozivaju bolnice i dežurne službe, tragajući za Jelenom i pokušavajući da dobiju bilo kakvu informaciju o njoj.
- Policija u telefonskim pozivima sve vreme tera Zorana da ide kući jer ga supruga sigurno tamo čeka - izjavio je advokat Stefan Jokić.


Advokati odbrane i dalje pokušavaju da dođu do snimka nadzorne kamere kuće porodice Jahović u Crvenki, koja pokriva deo nasipa. Na njoj se, prema rečima Zoranovih branilaca, vidi kako Zoran trči od Crvenke ka Borči. Advokati sumnjaju da je snimak sklonjen, jer ne ide naruku policiji i tužilaštvu.

Neko iz policije je ocigledno kocio ,treba malo ispitati i tog dezurnog sto je bio toga dana

To je ta kuca i porodica koja je dovođena u porodičnu vezu sa pevačicom Eminom Jahović iz Novog Pazara...odakle je i Jelena poreklom...
Premda je Emina kao opovrgavala da su joj ti Jahovići iz Crvenke rod
A bas ovih dana na naslovnicama imamo i vesti o Emini Jahović tj njenom razvodu ili kako vec...
Čudno...

...

- - - - - - - - - -

Jasno se vide ti putevi na ovim slikama... Crvenom strelicom sam obelezio put, zutim krugom na obe slike dalekovod, a plavi kvadrat je mesto sa kog je "slikano"...
Pogledajte prilog 479183
Pogledajte prilog 479184


Plava linija oznacava putanju njenog kretanja tog dana.... Za njom je isao Z sa detetom...Napad se desio kod zutog kruga po mom misljenju, a telo je nadjeno u kanalu kod crvenog....Zeleni krugovi su mesto gde je po mom misljenju Zoran u izlivu besa mogao da ostavi Janu, jer su se oni kretali tom glavnom stazom...Narandzaste linije put kojim je velikom brzinom dotrcao do Jelene...

Pogledajte prilog 479186

Siguran sam da ova fotografija nije napravljena nocu.... Vidi se da je u pitanju neki efekat pa naglasava senke... Cak se vide i senke od nekog drveta ili zbunja... Sto znaci da bi reflektor(ako je reflektor) trebao da bude postavljen bas visoko, a to je glupost...Suludo je to i predpostaviti... Verovatno da postoji dosta slika njenog tela, ali su novine dobile pazljivo odabrane ili ih one pazljivo biraju..Biraju one koje ne otkrivaju puno... Zato su i dali fotografiju na kojoj se nevidi lice kao ni ruke...Moja je predpostavka da je moguce da postoji i neka rana na rukama(sakama) pa je normalno da sliku na kojoj se vide ruke(sake) nece objaviti...

Kiriku....ucrtaj konacno i put preko njive, zasto ga zaobilaziš?
Kogod da je ubio i gdegod to da je uradio, očigledno je koristio taj put preko njive, jer je telo nađeno tik naspram tog puta koji vodi od kanala do glavnog puta.

...

- - - - - - - - - -

Veliki je to strucnjak... Secam se da je u jednoj od emisija najavio da ce tamo u nekom mesecu prosle 2017 godine ucestvovati na nekom svetskom sajmu(ili nesto slicno) gde ce svetske forenzicare uputiti u najnovije tehnologije njegove 3d rekonstrukcije zlocina..:mrgreen:. To treba da je proslo...Cud da nije obavestio javnost........

Šipku je vidno neko ućutkao...

...

- - - - - - - - - -

Možda mu je njegov prijatelj policajac to rekao,a ako nisi znala snimak se može montirati.



Policijski operater prolazi kroz obuke.

Pa ko može montirati policijski snimak? Sem policije...koja ga jedina i ima...

...

- - - - - - - - - -

Ej... pažljivo odabrane fotografije... nečije ubijene majke, ćerke, sestre... Znači misliš da je policija smišljeno ponizila ubijenu i njenu porodicu?

To i jeste skandal samo po sebi...
Da fotografije iz istrage...dakle ne slučajnih prolaznika vec iz istrage...od forenzičara i inspektora, sudija....dobiju TABLOIDI...dakle ne ni regularne novine vec TABLOIDI poput Informera, "Srpskog" Telegrafa, ALO-a...A pri tome u tzv "Srpskom" Telegrafu radi Jelenin PR...

...
 
Što se tiče odbrane dokaz snimak koji imaju nije relevantan dokaz,sa tim snimkom mogu samo da ponize tog policajca. ako su mu zaista tako rekli.


Ako je operater zaista rekao to -"Idi kući..." - onda je i deo policije unapred pripremljen za zločin...jer tom recenicom je davao vremena ubicama da sakriju tragove?

A da operateri i reagovanje policije znaju biti cudni i instruisani nam najbolje govori slučaj "Savamala" iliti "Noćno rušenje u Hercegovackoj"...
Kada je policija primila pozive vise gradjana i očigledno po direktivi nije reagovala niti izašla na teren....čime je sem Hercegovačke srušen i ustavni i zakonski poredak...a od strane policije...da apsurd bude veci...
Skandalozno...

...
 
Poslednja izmena:
Te "pametnije teme" su mi izasle na vrh glave

- - - - - - - - - -

Ne razumem zasto su ljudi na na nekoj temi ako im sama tema smeta??

- - - - - - - - - -

Operater je mogao da dobije instrukcije da tako kaze ,samostalno ne bi smeo tako da govori....

- - - - - - - - - -

A oni njega optuzuju da je on navodno kasno prijavio ,sto ocito nije istina...

- - - - - - - - - -

Cekaj ne razumem ,ne zivim u Bg ,operater je li to dezurni policajac ili neko ko prosledjuje pozive do policije ,kako to funkcionise zapravo?

- - - - - - - - - -

Ako je operater zaista rekao to -"Idi kući..." - onda je i deo policije unapred pripremljen za zločin...jer tom recenicom je davao vremena ubicama da sakriju tragove?

A da operateri i reagovanje policije znaju biti cudni i instruisani nam najbolje govori slučaj "Savamala" iliti "Noćno rušenje u Hercegovackoj"...
Kada je policija primila pozive vise gradjana i očigledno po direktivi nije reagovala niti izašla na teren....čime je sem Hercegovačke srušen i ustavni i zakonski poredak...a od strane policije...da apsurd bude veci...
Skandalozno...

...

Pa to je ta komparacija ,neko je davao instrukcije i neko je dojavio cuvenoj advokatici da prosledi vest ,nista tu nije tek tako ....
 
Pa zasto si se ti ulogovala ?Da nam budes savest ....u Srbiji je ovo veoma vazna stvar ,jer ovaj slucaj je zloupotrebljen maksimalno ,jedna porodica komplet unistena ,a sudjenje nije ni pocelo ,zloupotrebljen u politicke svrhe i u mnoge druge ....ako vi van Srbije morate da cutite ,mi ne moramo

- - - - - - - - - -

Zapitajte se kako bi se vi osecali da se vama to desi ili nekom bliznjem ,iz porodice?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top