Nespretna, nesigurna partnerka

Zmaj_Svevlad:
Ponekad me pali kad je devojka početnica, pa se malo izgubi u čitavoj situaciji, odnosno, više razmišlja o tome šta radi, a manje o svom zadovoljstvu. Njena neopuštenost je stimulativna jer ona daje sve od sebe da zadovolji MENE, tako da sam ja u neku ruku njen gospodar tog trenutka, što u mom slučaju predstavlja idealnu poziciju. Takve devojke se boje nekog neumesnog komentara s moje strane, a ja, pošto prepoznajem njihov strah, obavezno ih bacim u pakao s nekom podrugljivom porukom. Kada ih uvredim, one, onako gole i bespomoćne često zaplaču bez komentara, a ja ih onda tešim izvinjavajući se. Potom ih onako uplakane dobro izhebem, a one, pošto su preživele svoj strah, a pri tom su i utešene, prepuste se mojoj potpunoj komandi i dobro svrše, kao nikada do tada. To je zbog njihovog psihološkog profila. Najdraže su mi one devojke koje se prave da su "*****" u krevetu, a kad izvadim motku, onda se izgube i počnu da glume ono što su videle na nekom ***** filmu. Međutim, laž je vidljiva na licu, a ja to jedva čekam i onda ih slamam u pola seksualnog čina, te u potpunosti preuzimam kontrolu. Sjajno i vrlo slasno... 8-)


Licno vlim da vidim da riba zna da uziva, i da je opustena. Mene to pali.
 
sasha011:
Nisi ni svestan sa kim pricas! Sad bih ti rekao da mi posaljes na mail svoju adresu kako bih ti pruzio sansu da mi sve ovo gore navedeno kazes direktno u oci...ali necu, jer si mali balavac koji sve vreme bleji ispred monitora koji kad napusti sobu koju iznajmljuje ne sme ni da pisne.
Slusaj balavce, mozda mozes da prozivas druge, ali kod mene si se zajebao - krenula je poraga za tobom!!! Jedva cekam da te vidim!!!!

Opa, nije me bilo neko vreme, tako da nisam ni video ovu pretnju ovde. Prvo, koliko sam video iz prethodnoga, ti si mene prvi počeo da vređaš. Drugo - nisam nikakav balavac. Ako si krenuo da me tražiš, bilo bi ti bolje da odustaneš, jer - iznenadićeš se ti, a ne ja.
 
Tempera:
Nije strasno kada je covek bolestan, vec kada toga nije svestan.
(gospodar... bacas je u pakao...ona dobro svrsi...izvadim motk...ako mislis da si zenin gospodar dok je j...., ocigledno je da veze nemas sa zenama. :roll:)
Postoje ustanove specijalizovane za osobe poput tebe, a ako te je sramota da te neko vidi, mozes da potrazis pomoc na jednom od SOS telefona, a i na ovom forumu imas pomoc psihijatra. :)


Evo javljam se, ta sam. Ja sam Svevladu vec jednom rekla na nekoj drugoj temi da njemu treba pomoc, da sa njim nije sve kako treba. Ali dobro je da mu jos neko kaze.
 
bojka:
Evo javljam se, ta sam. Ja sam Svevladu vec jednom rekla na nekoj drugoj temi da njemu treba pomoc, da sa njim nije sve kako treba. Ali dobro je da mu jos neko kaze.

Nije lepo da jе човек луд а да то не зна... kome smetaju moji postovi не мора да их чита... да ли ја присиљавам било кога да чита ono што napišem?
 
Zmaj_Svevlad:
Prvo, nije istina da karam samo piletinu, drugo nije istina da i iskusnije ribe nemaju strah predamnom. Jednostavno, niste me upoznale. Ne znam zašto, ali ja kod žena pri prvom susretu ulivam strahopoštovanje. Dovoljno je da se pojavim i prozborim. Čak i kad lupam gluposti, gledaju u mene kao u Boga. Da li je stvar u "body language-u", boji glasa, stasu, pametnom pogledu, velikoj kvrgi koja se nazire u preponama, ženskom instinktu, ja stvarno ne znam. Mislim da je sve to zajedno vrlo bitno za ono što izazivam kod žena. Da sam rođen 1937. bio bih sigurno Elvis Presley, ili tako nešto...


AVE SVEVLAD, MORITURI TE SALUTANT !
 
ma kad bih te dohvatio; posle bi samo trazila mesano!!!
bad_garfild.jpg
 
Hm, zanimljiva pricica. Ali, posto si nam tako lepo opisao sex sa "neiskusnim ribama", zanima me da li bi bio tako dobar da nam opises sex sa svojom devojkom, ali molim sa sto vise detalja. A zanima me i cime se ona zabavlja dok ti haras sa strane. Verovatno je i njen seksualni zivot zanimljiv, da li si upoznat sa njim?
 

Back
Top