nesigurnost...

za pocetak poradis na upoznavanju samog sebe, slabih tacaka ali i svega onog lepog sto nosis u sebi
ljudi su najcesce nesvesni samih sebe i ko su zaista, onda ih sve ono sta nose u podsvesti vodi i upravlja njima umesto njih samih

ne treba biti deo hipnotisane gomile
 
za pocetak poradis na upoznavanju samog sebe, slabih tacaka ali i svega onog lepog sto nosis u sebi
ljudi su najcesce nesvesni samih sebe i ko su zaista, onda ih sve ono sta nose u podsvesti vodi i upravlja njima umesto njih samih

ne treba biti deo hipnotisane gomile

da ...za pocetak je dovoljno da prepoznaju problem ...nesigurnost je ozbiljan problem ...imala sam periode kada sam se osecala nesigurno nikad gori osecaj ....
 
da ...za pocetak je dovoljno da prepoznaju problem ...nesigurnost je ozbiljan problem ...imala sam periode kada sam se osecala nesigurno nikad gori osecaj ....

takve periode imaju svi verovatno, ali upravo tako, treba sa sobom rascistiti, razmisliti, zasto se tako osecamo, sta je zaista iza toga, jer obicno su ljudi skloni da sebe zavaravaju i da kao uzroke vide sasvim pogresne stvari
treba znati voleti sebi, nije to uopste lako a da budemo realni kad je u pitanju sliku o sebi.
 

Back
Top