Quantcast

nesigurnost...

shojo maho

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.141
za pocetak poradis na upoznavanju samog sebe, slabih tacaka ali i svega onog lepog sto nosis u sebi
ljudi su najcesce nesvesni samih sebe i ko su zaista, onda ih sve ono sta nose u podsvesti vodi i upravlja njima umesto njih samih

ne treba biti deo hipnotisane gomile

Faith

Veoma poznat
Poruka
14.159
za pocetak poradis na upoznavanju samog sebe, slabih tacaka ali i svega onog lepog sto nosis u sebi
ljudi su najcesce nesvesni samih sebe i ko su zaista, onda ih sve ono sta nose u podsvesti vodi i upravlja njima umesto njih samih

ne treba biti deo hipnotisane gomile

da ...za pocetak je dovoljno da prepoznaju problem ...nesigurnost je ozbiljan problem ...imala sam periode kada sam se osecala nesigurno nikad gori osecaj ....

shojo maho

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.141
da ...za pocetak je dovoljno da prepoznaju problem ...nesigurnost je ozbiljan problem ...imala sam periode kada sam se osecala nesigurno nikad gori osecaj ....

takve periode imaju svi verovatno, ali upravo tako, treba sa sobom rascistiti, razmisliti, zasto se tako osecamo, sta je zaista iza toga, jer obicno su ljudi skloni da sebe zavaravaju i da kao uzroke vide sasvim pogresne stvari
treba znati voleti sebi, nije to uopste lako a da budemo realni kad je u pitanju sliku o sebi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.