Nepusacki kutak II :Ostavite pušenje sa nama!

Ne, naprotiv, treba na razglas to dati pa da te ubije sram i stid ako se toga ne pridrzavas.

to je jedna strana logike samo, ali plitka..... i odnosi na to sta ce drugi misliti i sta ces ti misliti o tome sto ce drugi misliti kad i ako opet propusis ... cist mazohizam na delu , i to lose utice na ponovne pokusaje ostavljanja..to svi znaju koji su se kuuurcili kako ce ostaviti i ostavljali pa pojeli govnna posle .... nije prijatno

s druge strane ako vec obelodanis nekom , uradio si vrlo nezahvalnu stvar samom sebi... zato sto si se vec nagradio socijalnom podrskom nekakvim osecajem postignuca pre ikakvog proteka vremena , uvrstio sebe pod nekakvo moranje i razmisljanje o tome sta ce neko drugi misliti o tebi.... totalni promasaj u startu ....
 
E pa lepo.
Za početak moram da kažem da kubanski tompus (uvijeni celi listovi) ima ukus sličan fantastičnom
makedonskom duvanu I klase. To me navelo na razmišljanje da podneblje nema veze ako se gaji prava sorta.
Gde je Kuba a gde Makedonija...

...podneblje ima i te_ kako veze,
kad sam dosao u CH. radio sam prvo u gartenu...dosadno ...odmah sam usao u posao jer mi je bilo interesantno i
predhodnim interesima shodno ...no...
...poceo sam uzimati kubanske cigare Br.4
onda je nesto nastupilo u Kubi...ne sjecam se sta, ali je onda uvoznik za CH.
poceo sa Venecuelom...i te_kako se vidi ...i ako je isti rad na cigarama / rucno zavijanje it./
...posto i nijesam pusac , posle toga sam samo periodicno i vise teatralac jer u istom lokalu u Bahnhofst. u Zirichu,
uzimao je i A.Svarceneger kad bi posjecivao Lokan Planet_Holivud...
 
Ja nisam pušio celih mesec dana,od 1.decembra do 31.decembra kad me je uhvatilo neko novogodišnje ludilo.Moje iskustvo tokom tih 30.dana je da sam se u početku osećao odlično,kriza me je hvatala ali vrlo malo jer sam koristio tabex,posle 2.nedelje već počinjem da padam u depresiju ne znam što i kako,osećao sam da je nikotin izašao iz tela,telo se osećalo fantastično,dok sam bio na poslu ja sam uspevao i da ne mislim na cigarete kada stignem kući umesto kafe ja skuvam čaj od valerijane i strahovi se smire nekako,noću kad se probudim meni bilo teško posegnem da zapalim al se setim da ne pušim,meditirao sam,afirmira i ostala čudesa bilo je to ok sve do momenta kada su u novogodišnjoj noći svi počeli da piju i puše i ja sam počeo da pijem a onda sam i zapalio tu cigaretu.Creva su mi se prevrnula i takoo .... nastavio sam da pušim.Ali boriću se opet da ostavim.Tabex više ne smem da koristim a pomogao mi je dosta.Sve dolazi iz glave.
 

Back
Top