Neodlucnost?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Vec 3 mjeseca se muvam sa jednom djevojkom, i ona i dalje ne zeli da "krenemo". Cujemo se svaki dan, setamo se, izlazimo, extra nam je (bar meni), ali je ona i dalje neodlucna. Sve tvrdi da ne zna sta osjeca i da joj treba vremena, da ne zeli da se zalijece i slicno. I prije smo se poznavali i druzili. Ja sam vec do usiju zaljubljen i rekao sam joj to ali i dalje ne mozemo da predjemo prag. Sitni postupci sa njene strane mi govore da ona zeli da bude sa mnom ali ima nekakav strah ili slicno.

Nije mi jasno da li je moguce da neko bude tako neodlucan, da ne zna sta zeli... Da li vam se to desavalo, da li je moguc takav strah od vezivanja? Vec je proslo 3 mejeseca, i svaki dan smo sve blizi ali i dalje ne znam sta bi od svega moglo da ispadne.
 
...mislim da bi trebao da se odljubis...jer ako kod nje jos uvek nema fluida...lako ce ti je oteti neko prema kome ce osetiti ljubav iz prva...
...meni to lici na to...da kod nje josh nikoga nema , a tebe ce da drzi na tihoj vatri dok se ne pojavi neko zanimljiviji...
 
Zefirra:
...mislim da bi trebao da se odljubis...jer ako kod nje jos uvek nema fluida...lako ce ti je oteti neko prema kome ce osetiti ljubav iz prva...
...meni to lici na to...da kod nje josh nikoga nema , a tebe ce da drzi na tihoj vatri dok se ne pojavi neko zanimljiviji...

Pa ne vjerujem posto se radi o veoma zatvorenoj osobi koja se uglavnom odnosi arogantno prema vecini muskaraca. Inace fluida je bilo na pocetku, kasnije smo nekakako sve stopirali. Mi kao da smo isli obrnutim redoslijedom.Mada ko zna...
 
Zefirra:
...ma odlepi se ti malo pa posmatraj razvoj situacije...
...ako ti samog sebe ne postujes nece te niko drugi postovati...;)

Tacno. Sto mi rece drug kada sam je rekao da je obozavam "Ne obozavaj je. Voli je" sto je sustina svega. Do sada mi dozvoljava samo da je obozavam, a ne i da je volim.
 
Nadji mi zenu koja zna sta zeli u svakom momentu i koja ne sedi na dve stolice i idemo negde ..ja castim.....pa ok..malo je neodlucna..svi smo..moj savet..otprati je kuci i reci..seti se Barbara,,ne ne ne ne, ne to..zezam se..ovako..reci..srecem puno zena, al samo ti si mi u glavi..ti si sva tako slatka, draga, pametna..reci mi..kako..majke ti..kako..da ne mislim na tebe...da te ne zelim..mislim..slozi neku pricu u tom fazonu..prolazi to..kod devojcica..imace efekta..upasces joj u glavu, a u tome je poenta..a zavrsi u stilu..pa ok..hoces neces..tvoj izbor..ja sam samo rekao sta mi se javlja kad te vidim..i onda se pritaji par dana..
 
...e pa...nije ljubav za gazenje...ljubav je za postovanje i iskrenost...htela je ona ili ne...
...ako je nece nek ti jasno stavi do znanja...a onda ti treba da se sklonis...

....takva zavlacenja vode samo mrznji ...nicem drugom...
 
gossca:
Nadji mi zenu koja zna sta zeli u svakom momentu i koja ne sedi na dve stolice i idemo negde ..ja castim.....pa ok..malo je neodlucna..svi smo..moj savet..otprati je kuci i reci..seti se Barbara,,ne ne ne ne, ne to..zezam se..ovako..reci..srecem puno zena, al samo ti si mi u glavi..ti si sva tako slatka, draga, pametna..reci mi..kako..majke ti..kako..da ne mislim na tebe...da te ne zelim..mislim..slozi neku pricu u tom fazonu..prolazi to..kod devojcica..imace efekta..upasces joj u glavu, a u tome je poenta..a zavrsi u stilu..pa ok..hoces neces..tvoj izbor..ja sam samo rekao sta mi se javlja kad te vidim..i onda se pritaji par dana..

Rekao i dzaba... :sad: :sad: :sad: Stihovi, cvijece, ma sto cuda ali idemo tek mic po mic. Ona mi cesto govori da je ne mrzim zbog toga sto je neodlucna, da jo treba vremena, da ne zeli da me zavlaci itd. a ja sta cu mirim se sa tim i cekam. :sad:
 
Za..ebi..stihove i cvece..predji na plan B..a to je muski u napad..svi u napad..svi u napad...jedan je..ovako..poenta je da je sad malo ignorises..kao nesto si se ohladio..nisam za igrice..al ona to trazi..pa joj daj..
 
A sta cekas?Da li si je pitao zasto je neodlucna,cega se boji,sta je koci,sta joj nije jasno....Na kraju kako misli da zna da li odgovarate jedno drugom,ako ne proba,ne oseti....Pazi da u tom tvom cekanju ne naidje neki agresivniji i nju odvede. Da li si pokusao ti da se povuces i vidis hoce li reagovati!?
 
ja da nekoga zavlacim tri meseca i nista da se ne desava,znacilo bi da mi se ne svidja ili da mi se ne svidja dovoljno.
a kontam da te drzi u rezervi,u slusaju da ne naleti nesto bolje,a ti si uvek tu da joj ugadjas,da joj bude lepo i tako to.
lepo joj reci nema visedevojko,odluci sta hoces i u svakom slucaju prekini tu agoniju...ako joj se zaista svidjas,za tri meseca mogla je bar neki pomak da ostvari...lepo joj to jos jednom reci i oces,neces,zdravo cao.

ustalom zar se ti ne osecas cudno,ko da te iskoriscava,ili ko da nesto tu nije bas normalnije...nemam pojma,ali tri meseca bez ikakvog pomaka je bas dosta...
 
Banshee:
ja da nekoga zavlacim tri meseca i nista da se ne desava,znacilo bi da mi se ne svidja ili da mi se ne svidja dovoljno.
a kontam da te drzi u rezervi,u slusaju da ne naleti nesto bolje,a ti si uvek tu da joj ugadjas,da joj bude lepo i tako to.
lepo joj reci nema visedevojko,odluci sta hoces i u svakom slucaju prekini tu agoniju...ako joj se zaista svidjas,za tri meseca mogla je bar neki pomak da ostvari...lepo joj to jos jednom reci i oces,neces,zdravo cao.

ustalom zar se ti ne osecas cudno,ko da te iskoriscava,ili ko da nesto tu nije bas normalnije...nemam pojma,ali tri meseca bez ikakvog pomaka je bas dosta...
Smiljka, el se ono zove i " pomak " ?!? :shock:
 
Banshee:
ja da nekoga zavlacim tri meseca i nista da se ne desava,znacilo bi da mi se ne svidja ili da mi se ne svidja dovoljno.
a kontam da te drzi u rezervi,u slusaju da ne naleti nesto bolje,a ti si uvek tu da joj ugadjas,da joj bude lepo i tako to.
lepo joj reci nema visedevojko,odluci sta hoces i u svakom slucaju prekini tu agoniju...ako joj se zaista svidjas,za tri meseca mogla je bar neki pomak da ostvari...lepo joj to jos jednom reci i oces,neces,zdravo cao.

ustalom zar se ti ne osecas cudno,ko da te iskoriscava,ili ko da nesto tu nije bas normalnije...nemam pojma,ali tri meseca bez ikakvog pomaka je bas dosta...
E sa ovim bih se slozila!Bas tako!!!!!!!!!!!!
 
Pazite situaciju:djevojka ima decka sa kojim se ne slaze najbolje ali su ipak duuugo zajedno-godinama,a od mene trazi da joj budem kako kaze najbolji prijatelj,,,da ne zna sta hoce od meno i sta osjeca u vezi mene,..da cekam.
Rekao sam joj da je to prijareljstvo nemoguce,da mi je stalo do mje,ali da odlazim.To je bio moj izbor.
p.s.moj ti je prijedlog,da joj kazes otvoreno sta zelis,da ces sacekati,ali ne dovjeka,vec joj daj rok,kojiko mislis da mozes:jos koji mjesec,. i reci da nakon toga odlazis,ako se ne odluci,.
pa vazno je da na kraju ti budes nacisto sa sobom!
 
jbg...možda je patila zbog nekog luđaka pa se sad boji vezat...
a da ti njoj fino kažeš: SLUŠAJ BRE ŽENO, IMAM JA PAMETNIJEG POSLA NEGO TEBE DO PENZIJE GANJAT!!! AKO NEŠ`SA MNOM, ODABI!!!:D
 
Reci joj; odluci se vec jednom sta hoces i okreni se i idi, onda cekaj da vidis da li ce ti se javiti, ovako samo koristi to sto ti igras oko nje , ocigledno da uziva u tome, razmisli :idea: :rolleyes:
 
gde je problem?
šetate se, izlazite...
ako ti je lepo opusti se i uživaj u tome što imaš pa i ako bude nešto više to je samo +
kada i ako ti više ne bude lepo neće ti ni predstavljati problem da ideš dalje
sve je relativno pa i vreme
nekada je najlepši taj period iščekivanja
 
vd:
gde je problem?
šetate se, izlazite...
ako ti je lepo opusti se i uživaj u tome što imaš pa i ako bude nešto više to je samo +
kada i ako ti više ne bude lepo neće ti ni predstavljati problem da ideš dalje
sve je relativno pa i vreme
nekada je najlepši taj period iščekivanja

Pa to i ja mislim. Kako kaze Desanka Maksimovic "Ima vise drazi ova slatka ceznja cekanje i stra, sve je mnogo lepse dondne dok se trazi o cemu se samo tek po slutnji zna"
 
RadeS:
Pa to i ja mislim. Kako kaze Desanka Maksimovic "Ima vise drazi ova slatka ceznja cekanje i stra, sve je mnogo lepse dondne dok se trazi o cemu se samo tek po slutnji zna"

pa eto ni ti ne znas sta hoces
bas ste se nasli
meni je to bezveze...klasicno zavlacenje, drzanje u rezervi, je.bote ili se lozis na nekog ili ne...sto me nervira to udaranje ceznje...a tek to "ne znam sta osecam prema tebi"
cuj , ne znas sta osecas?!!? :roll: pa kad saznas, javi mi ...
 
L))L:
A sta cekas?Da li si je pitao zasto je neodlucna,cega se boji,sta je koci,sta joj nije jasno....Na kraju kako misli da zna da li odgovarate jedno drugom,ako ne proba,ne oseti....Pazi da u tom tvom cekanju ne naidje neki agresivniji i nju odvede. Da li si pokusao ti da se povuces i vidis hoce li reagovati!?

Naravno da sam je pitao, ali ona uvijek odgovara da je tako kod nje u zivotu, i da uvijek komplikuje stvari. Rekao sam joj i da probamo, da vidimo sta ce biti, ali mi ona uvijek odgovra da je dio problema sto se mi poznajemo vec duze vrijeme pa ne zeli da ulazi u nesto ako nije sigurna. A sto se tice toga da ce neko drugi naici toga se ne bojim, jer znam kakva je ona i kako se odnosi prema muskarcima. Recimo samo da sam ja jedini koji je uspio bar djelimicno da probije led. Ma ja sam 100% ubijedjen da se ja njoj svidjam, ali ne ne znam kako da je ubijedim da se i ona konacno odluci, jer me ubi ova neodredjenost (mada i ona ima drazi).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top