Neodlucnost?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ana medena:
@Mushmula je upravu!!!!!!!!!Ako zaista vredi, osvajaj je svakog dana bez obzira da li ste u "zajedništvu" ili ne...Ona ne sme primetiti da si nemaš iskustva ili da se plašiš...Oslonac i sigurnost u voljenu osobu je ključ...Što se tiče protekla tri meseca "druženja", ne mislim da je prebrzo!Vrednosti nisu u trajanju,već u intezitetu!Ja sam rešila da ostatak života provedem kraj mog muškarca nakon pet dana...Tada nismo ni vodili ljubav, samo se držali za ruke kao klinci i pričali...I dalje savršeno funkcionišemo, razumemo se i svakog dana osvajamo ovo drugo...Zaljubljujemo se neprestano...

Zato, hrabro!Pokaži koliko vrediš i koliko ste savršen spoj!
Želim ti svu sreću!

P.S.-Obaveštavaj šta se dogadja!!!!! :-D

Hvala na savjetu. Svaki dan provodim misleci samo na nju i sta mogu da ucinim, a da bude zbog mene i za milimetar srecnija. Svaki dan trazim novi nacin, nove rijeci... Javljacu sta se desava.
 
radetova i anina situacija ne mogu da se porede..
jer ana je posle pet dana ZNALA sta zeli...a radetova devojcica ni posle tri meseca ne zna da l' je posla il' je dosla
alo bre, to je ljubav , nema tu NE ZNAM sta osecam! ako je ljubav...
 
A da li je moguc strah od prve veze, mozda neka barijera koju je tesko prebroditi?! Ja sam ubijedjen da izmedju nas ima snazne hemije ali da ona to, ne znam iz kog razloga, ne zeli da prizna, bar ne na direktan nacin. I prije dok smo se povrsno poznavali bilo je tu necega.
 
...ponekad je ono shto zovemo "strah od veze" u stvari sramota i "shta ce drugi da kazzu"....

...kad kazzem drugi mislim na - porodicu, prijatelje i sl. koji su navikli da dotichna nema dechka, a verovatno ih je i ubedila da ona ne zzeli dechka, pa kako bi bilo da se odjednom pojavi sa jednim.... :)
 
Maslachak:
...ponekad je ono shto zovemo "strah od veze" u stvari sramota i "shta ce drugi da kazzu"....

...kad kazzem drugi mislim na - porodicu, prijatelje i sl. koji su navikli da dotichna nema dechka, a verovatno ih je i ubedila da ona ne zzeli dechka, pa kako bi bilo da se odjednom pojavi sa jednim.... :)

Pa da znas da mi je indirektno nagovijestila da bi i to mogao biti problem.
 
Rade, nema ona bas 7 godina pa da se toliko plasi...Jedino ako nije imala neku traumu pre, o kojoj ne zeli da prica...Predlazem ozbiljan razgovor!Budi malo autoritet!!!! Imam utisak da je ovo preraslo u mucenje a ne u osvajanje! Izvedi je na pice i pitaj sta te interesuje!!!!
SAMO HRABRO RADE!!!!!!!!!!!!!
 
ana medena:
Rade, nema ona bas 7 godina pa da se toliko plasi...Jedino ako nije imala neku traumu pre, o kojoj ne zeli da prica...Predlazem ozbiljan razgovor!Budi malo autoritet!!!! Imam utisak da je ovo preraslo u mucenje a ne u osvajanje! Izvedi je na pice i pitaj sta te interesuje!!!!
SAMO HRABRO RADE!!!!!!!!!!!!!

Tachno... Rade, prvo je udari glavom u nos, zatim ruka u pleksus i kazesh shta je bilo :)
 
Maslachak:
...ponekad je ono shto zovemo "strah od veze" u stvari sramota i "shta ce drugi da kazzu"....

...kad kazzem drugi mislim na - porodicu, prijatelje i sl. koji su navikli da dotichna nema dechka, a verovatno ih je i ubedila da ona ne zzeli dechka, pa kako bi bilo da se odjednom pojavi sa jednim.... :)


Хехе, има тога. Али то не траје 3 месеца, ако јој се свиђа. Највише пар дана. Три месеца може да траје само убеђивање саме себе како је, ето, он баш добар према њој и можда би требало да покуша са њим, само чека да се појави жеља. А тешко да ће се то десити. :?
 
storm cloud:
Хехе, има тога. Али то не траје 3 месеца, ако јој се свиђа. Највише пар дана. Три месеца може да траје само убеђивање саме себе како је, ето, он баш добар према њој и можда би требало да покуша са њим, само чека да се појави жеља. А тешко да ће се то десити. :?

...stani, stani.

....mene je ubedjivao.... chek`...od novembra do marta.... a tek sam u maju imala hrabrosti da kazzem da se eto "kao" muvamo, iako smo se uveliko yebali.... a onda, dodje sve samo od sebe.... :)
 
Maslachak:
...stani, stani.

....mene je ubedjivao.... chek`...od novembra do marta.... a tek sam u maju imala hrabrosti da kazzem da se eto "kao" muvamo, iako smo se uveliko yebali.... a onda, dodje sve samo od sebe.... :)

Па ако се и они јебу, шта се онда жали? :razz:

Ако не, онда ти не ваља пример. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top