Quantcast

Nemir

Poruka
15.172
Postoji li nesto sto vam uvek unosi strepnju u ljubavnim zavrzlamama? Nesto sto vam svaki put pogodi zivac? I iziziva taj osecaj blage uznemirenosti?
Rasprave, svadje, inat, nerazjasnjeni odnosi? ;)
Mene recimo svadje uopste ne uzbuDJavaju :lol::rumenko:, iskuliram za 2h max, ono sto me potencijalnlo 'ubija' je neizvesnost i neko cekanje. :sad2:

Violetna

Elita
Poruka
22.084
Postoji li nesto sto vam uvek unosi strepnju u ljubavnim zavrzlamama? Nesto sto vam svaki put pogodi zivac? I iziziva taj osecaj blage uznemirenosti?
Mene recimo svadje uopste ne uzbuDJavaju :lol::rumenko:, iskuliram za 2h max, ono sto me potencijalnlo 'ubija' je neizvesnost i neko cekanje. :sad2:
Takođe:sad2:.
Svađa kako došla tako i otišla, a čekanje, brrr ne znaš šta ti smera:mrgreen:.

Mr No

Buduća legenda
Poruka
37.036
Licno, svadje me jako pogadjaju i tesko ih podnosim i dozivljavam.
Neizvesnosti i tome slicno, najcesce ne.

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
to zavisi od osobe sa kojom sam
neko me cini nemirnom i kad mi kaze "pa, de si ti?"
a, sa nekim me i najstrasnije svadje ostavljaju ravnodusnom..potresem se tek reda radi, zato jer koncept svadje tako nalaze :lol:
generalno, u ljubavi, najvise nemirnom cinim samu sebe, moje sopstvene projekcije, nedoumice, svesne, podsvesne, priznate i nepriznate zelje, cesto u raskoraku sa mogucnostima...

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.319
ne vidim zašto bih menjala išta kad mi je ovako baš lepo?

mislim, trudim se da menjam na bolje...al ne na gore( neizvesnost i čekanje i ubijanje u pojam spadaju pod "gore")...:manikir:

Poruka
15.172
a, sa nekim me i najstrasnije svadje ostavljaju ravnodusnom..potresem se tek reda radi, zato jer koncept svadje tako nalaze :lol:
generalno, u ljubavi, najvise nemirnom cinim samu sebe, moje sopstvene projekcije, nedoumice, svesne, podsvesne, priznate i nepriznate zelje, cesto u raskoraku sa mogucnostima...
pa ti si tu :heart:
pa, dobro , flertuso ovo nije tema o tome kako drugi ljudi uticu na nas :lol::mrgreen:

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.319
ovde se ne radi o toj vrsti nemira :rumenko::rumenko::rumenko:

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
pa ti si tu :heart:
pa, dobro , flertuso ovo nije tema o tome kako drugi ljudi uticu na nas :lol::mrgreen:
ovde se ne radi o toj vrsti nemira :rumenko::rumenko::rumenko:
pa, o cemu se radi, vas dve lepojke? :lol:
ja lepo kazem, da me sa nekim i svadje, i cekanje bilo koje vrste, i neizvesnost, ostavljaju manj-vise ravnodusnom...ma, moze da radi sta hoce i da igra igrice kakve god je naucio, nista...a, sa nekim ce me i 'dobar dan' uznemiriti...i pocecu da mislim sta li je tim "dobar dan" hteo da kaze :lol:

Mr No

Buduća legenda
Poruka
37.036
pa, o cemu se radi, vas dve lepojke? :lol:
ja lepo kazem, da me sa nekim i svadje, i cekanje bilo koje vrste, i neizvesnost, ostavljaju manj-vise ravnodusnom...ma, moze da radi sta hoce i da igra igrice kakve god je naucio, nista...a, sa nekim ce me i 'dobar dan' uznemiriti...i pocecu da mislim sta li je tim "dobar dan" hteo da kaze :lol:
Eh... taj "dobar dan"... stvarno, nedokuciva recenica... :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.